Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Domy
Typ konstrukce
cihlová
Obytná plocha
240 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Podtyp pozemku
samostatný
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
udržovaný / původní stav
Vybavení
neuvedeno
Vytápění
Ústřední - plynové
Energetický štítek
D – nevyhovující
Adresa

Lipůvka 679 22
Česko

Okres
Blansko
Cena
10500000 Kč
za nemovitost

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji prostorný rodinný dům s garáží a zahradou s venkovním bazénem. Podsklepený dům s dispozicí 5+kk je ve velmi dobrém stavu s možností okamžitého užívání a je vhodný pro nadstandardní rodinné bydlení nebo kombinaci bydlení s podnikáním. Předností domu je prostorný dvůr s možností parkování několika vozidel a navazující zahrada s bazénem, která nabízí příjemnou klidovou zónu. Nemovitost se nachází v lesnaté lokalitě severním směrem od Brna s výbornou dopravní dostupností.

Pozemek celkem: 730 m2
Zahrada: 575 m2
Zastavěná plocha: 155 m2

Dispozice:
1.PP: společenská místnost (možnost využití jako kancelář nebo byt 1kk), sklad, technická místnost, sklep
1.NP: vstupní hala, prostorný obývací pokoj s kuchyní a jídelnou, WC, terasa se vstupem na zahradu
2.NP: hala, ložnice, 2 x dětský pokoj, koupelna s rohovou vanou, WC

Další: samostatně stojící garáž s dílnou

Vybavenost: el. 230/400 V, plyn, topení - ústřední plynové, veřejný vodovod, jímka.

Dům je vhodný nejen na rodinné bydlení, ale skrze své umístění, bohaté sklepní prostory, dostatek místa k parkovaní je dům vhodný i jako sídlo firmy.

Máte zájem o bližší informace?

6755

Magazín
Nejnovější články

Víc než šest set parkovacích míst uvnitř i venku včetně dvou desítek nabíjecích stanic pro elektromobily – to přinese vybudování parkovacího domu na Šumavské. Nyní dělníci pracují na jeho základech.

Vysoké letní teploty a nutnost drahé klimatizace jsou velkým ekonomickým výdajem na provoz budov. U starších staveb, které jsou energeticky náročnější, se tyto výdaje ještě znásobují. Stále více se tedy prosazují chytré a zároveň zelené budovy. Tomuto trendu pomáhá i tlak na udržitelnost. V mnoha zemích a regionech včetně ČR vstupují na scénu přísnější environmentální a energetické předpisy a regulace. Jedná se například o směrnici CSRD (Corporate Sustainability Reporting Directive), která bude standardizovat reporting udržitelnosti.

Po více než deseti letech posun v projektu Čtvrť pod Hády, luxusní byty pod Kraví Horou v hodnotě několika desítek milionů korun nebo osmadvacet nových budov v rozvojovém území takzvaného Jižního centra. Brněnský realitní trh čekají velké novinky. V bytové otázce chce navíc rozvést se soukromými investory dialog i město.

Na českém fotovoltaickém trhu je obrovský přetlak. Podle odhadů odborníků na něm aktuálně působí až 800 dodavatelů, kteří se zásadně liší úrovní odbornosti, jednáním i zkušenostmi v oboru. Přitom výběr dodavatele FVE je klíčový krok, který zásadně určí ráz celé investice. Cech akumulace ve fotovoltaice (CAFT) v únoru vydal Desatero pro výběr fotovoltaiky a společnost Schlieger, jeden z historicky prvních členů CAFT, druhý bod desatera věnovaný právě výběru dodavatele dále rozvádí. Níže je pět kritérií, které jsou doporučeny při výběru dodavatele zohlednit.

Čtyři byty, které jsou momentálně ve správě městské části Brno-střed, budou v průběhu dubna nabídnuty zájemcům o koupi formou aukce na adrese drazby-brno.cz.

Brněnský realitní trh s nemovitostmi zamrzl. Potvrdil to i čtvrtý kvartál loňského roku. „Ačkoliv byl z tohoto pohledu o trochu úspěšnější než ten předchozí, návrat k číslům před vypuknutím konfliktu na Ukrajině je zatím v nedohlednu. Dobře to ilustruje skutečnost, že se v lednu loňského roku prodalo více bytů než za celé druhé pololetí dohromady,“ říká Dalibor Lamka, výkonný ředitel a předseda představenstva společnosti Trikaya.