Prodej rodinného domu - Citonice, okr. Znojmo

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Domy
Typ konstrukce
cihlová
Obytná plocha
90 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Podtyp pozemku
samostatný
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
před rekonstrukcí
Vybavení
neuvedeno
Vytápění
Lokální - plynové
Energetický štítek
G – mimořádně nehospodárná
Adresa

Citonice 671 01
Česko

Okres
Znojmo
Cena
2990000 Kč
za nemovitost

Hledáte rodinný dům k rekonstrukci dle vlastních představ v lukrativní lokalitě? Exkluzivně Vám nabízíme ke koupi samostatně stojící rodinný dům s uzavřeným dvorkem o dispozici 3+1, který se nachází na klidném místě v malebné obci Citonice, okr. Znojmo. Dům je částečně podsklepený a půdorysně má tvar písmena „L“. Celková výměra domu i s pozemkem činí 302 m2, podlahová plocha domu je přibližně 90 m2. Do samotného domu se vstupuje přes chodbu a dále do haly, která spojuje všechny místnosti v domě. V levé části se nachází prostorný obývací pokoj a ložnice. Tyto dva pokoje mají okna orientovaná do klidné ulice před domem. Na protější straně najdeme velkoryse řešenou koupelnu s vanou, umyvadlem a oknem, které vpustí do koupelny dostatek denního světla. Vedle koupelny se nachází samostatná toaleta s oknem a také tolik potřebná komora. Z haly se dostaneme po schodech rovněž na půdu, která nabízí možnost vybudovat obytné podkroví. Poslední dvě místnosti v domě, kuchyně a ložnice se nachází v zadní části domu. Tato část domu vyžaduje rekonstrukci stropu a podlah. Přední část domu je v dobrém technickém stavu a je určena k okamžitému nastěhování. Přes krytou verandu se vstupuje na uzavřený dvorek, který nabízí majitelům naprosté soukromí a klid. Je zde také kůlna vhodná k uskladnění nářadí, dřeva, nebo potřebné zahradní techniky a původní letní kuchyně. Vytápění domu zajišťuje plynový kotel umístěný ve sklepě domu. Další místnosti ve sklepě mohou sloužit jako sklad, dílna či prostor pro uskladnění potřebných věcí. Nedílnou součástí domu je pozemek se zděnou garáží a vinným sklípkem nacházející se jen pár metrů od domu. Dům je napojen na veškeré inženýrské sítě. Pokud hledáte místo k bydlení, nebo k odpočinku v klidné lokalitě s perfektní dostupností do města, představuje tento dům ideální řešení právě pro Vás. V obci se nachází základní a mateřská škola, obchod, pošta, dětské hřiště, sportovní areál a mnoho dalšího. Energetický štítek nebyl dodán - třída G. Doporučujeme prohlídku. Rádi Vám pomůžeme s financováním této nemovitosti. Pro více informací a prohlídky mě neváhejte kontaktovat.

Máte zájem o bližší informace?

8912

Magazín
Nejnovější články

Víc než šest set parkovacích míst uvnitř i venku včetně dvou desítek nabíjecích stanic pro elektromobily – to přinese vybudování parkovacího domu na Šumavské. Nyní dělníci pracují na jeho základech.

Vysoké letní teploty a nutnost drahé klimatizace jsou velkým ekonomickým výdajem na provoz budov. U starších staveb, které jsou energeticky náročnější, se tyto výdaje ještě znásobují. Stále více se tedy prosazují chytré a zároveň zelené budovy. Tomuto trendu pomáhá i tlak na udržitelnost. V mnoha zemích a regionech včetně ČR vstupují na scénu přísnější environmentální a energetické předpisy a regulace. Jedná se například o směrnici CSRD (Corporate Sustainability Reporting Directive), která bude standardizovat reporting udržitelnosti.

Po více než deseti letech posun v projektu Čtvrť pod Hády, luxusní byty pod Kraví Horou v hodnotě několika desítek milionů korun nebo osmadvacet nových budov v rozvojovém území takzvaného Jižního centra. Brněnský realitní trh čekají velké novinky. V bytové otázce chce navíc rozvést se soukromými investory dialog i město.

Na českém fotovoltaickém trhu je obrovský přetlak. Podle odhadů odborníků na něm aktuálně působí až 800 dodavatelů, kteří se zásadně liší úrovní odbornosti, jednáním i zkušenostmi v oboru. Přitom výběr dodavatele FVE je klíčový krok, který zásadně určí ráz celé investice. Cech akumulace ve fotovoltaice (CAFT) v únoru vydal Desatero pro výběr fotovoltaiky a společnost Schlieger, jeden z historicky prvních členů CAFT, druhý bod desatera věnovaný právě výběru dodavatele dále rozvádí. Níže je pět kritérií, které jsou doporučeny při výběru dodavatele zohlednit.

Čtyři byty, které jsou momentálně ve správě městské části Brno-střed, budou v průběhu dubna nabídnuty zájemcům o koupi formou aukce na adrese drazby-brno.cz.

Brněnský realitní trh s nemovitostmi zamrzl. Potvrdil to i čtvrtý kvartál loňského roku. „Ačkoliv byl z tohoto pohledu o trochu úspěšnější než ten předchozí, návrat k číslům před vypuknutím konfliktu na Ukrajině je zatím v nedohlednu. Dobře to ilustruje skutečnost, že se v lednu loňského roku prodalo více bytů než za celé druhé pololetí dohromady,“ říká Dalibor Lamka, výkonný ředitel a předseda představenstva společnosti Trikaya.