Prodej rodinného domu Brno - Útěchov

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Domy
Typ konstrukce
cihlová
Obytná plocha
397 m²
Zastavěná plocha
221 m²
Podtyp pozemku
vila
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
udržovaný / původní stav
Vybavení
neuvedeno
Vytápění
Ústřední - plynové
Energetický štítek
G – mimořádně nehospodárná
Adresa

Včelařská
Brno 64400
Česko

Městská část
Brno-Útěchov
Okres
Brno-město
Cena
22600000 Kč
za nemovitost

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji nadstandardní rodinný dům s venkovním bazénem a větším pozemkem. Nemovitost se nachází na krásném místě na okraji zástavby v jedné z nejvyhledávanějších příměstských lokalit. Prostorný a velmi dobře dispozičně řešený dům je ve výborném stavu s možností okamžitého užívání a nabídne rodinné bydlení s veškerým komfortem. Pro vybavení domu včetně zařizovacích předmětů byly využity pouze kvalitní materiály ve vysokém standardu od prověřených dodavatelů. Doporučujeme osobní prohlídku.

Pozemek celkem: 1.093 m2 Zastavěná plocha: 221 m2
Zahrada: 793 m2 Užitná plocha: 397 m2

Dispozice:
1.PP: garáž (60,0 m2), technická místnost (41,0 m2)
1.NP: předsíň (3,2 m2), šatna (4,8 m2), hala (13,0 m2), obývací pokoj (57,3 m2), kuchyně s jídelnou (30,9 m2), WC (2,4 m2), klimatizovaná zimní zahrada (58,3 m2)
2.NP: hala (17,6 m2), ložnice rodičů (24,3 m2) se šatnou (11,4 m2) a koupelnou s WC (11,8 m2), pokoj (23,2 m2), pokoj (22,8 m2), koupelna s WC (6,2 m2), šatna/pracovna (8,8 m2), úložný prostor ve štítě

Další: venkovní bazén Desjoyaux, venkovní parkování pro více aut, okrasné dřeviny, oplocení,...

Vybavenost: el. 230/400 V, plyn, topení - ústřední plynové (kotel Buderus), veřejný vodovod, vrtaná studna pro závlahu, kanalizace, alarm.

Máte zájem o bližší informace?

4665

Magazín
Nejnovější články

Již příští rok by se mělo v katastrálním území brněnských Židenic začít stavět. Novým obyvatelům by tu nejpozději od roku 2029 mělo být k dispozici až 300 bytových jednotek. Na projektu bude spolupracovat město se soukromým investorem.

Přejete si doma udržet i během nejchladnějších měsíců roku příznivé klima, vyhnout se plísním a zároveň ušetřit na vytápění? Máte-li plastová okna, řešení je snadné. Nastavte je do zimního režimu. Poradíme vám, jak na to.

Svou novou trvalou adresu by mohli v budoucnu najít mnozí Brňané na severovýchodním okraj jihomoravské metropole v Líšni. Na pozemcích při ulici Holzově totiž město plánuje novou výstavbu. Nejprve je však potřebné zpracovat územní studii, která podrobněji přiblíží rozvoj této lokality.

Zvyšování cen nemovitostí se nevyhnulo ani druhé polovině minulého roku. Například v loňském třetím čtvrtletí zdražily domy a byty meziročně o výrazných 22 %. Vyplývá to z Indexu cen nemovitostí vydávaném Českým statistickým úřadem (ČSÚ). Jaké jsou důvody rychlého růstu?

Nakupovat sem chodí obyvatelé z okolí, ale i ti, kdo do Brna přijíždějí ze směru od hlavního města našeho rakouského souseda. Nyní se obchodní centrum mezi ulicemi Vídeňská, Strážní a Vsetínská rozroste. V rámci přístavby plánuje soukromý investor například také stavbu bytového domu či polyfunkční budovy s 11 patry.

Do popředí zájmu Čechů se v posledních dvou letech dostaly rodinné domy. V kurzu jsou dvoj- a trojdomy, které představují finančně přijatelnější alternativu. Jaké jsou jejich výhody a nevýhody?