Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Domy
Typ konstrukce
smíšená
Obytná plocha
140 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Podtyp pozemku
samostatný
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
udržovaný / původní stav
Vybavení
neuvedeno
Vytápění
Lokální - plynové
Energetický štítek
G – mimořádně nehospodárná
Adresa

Božice 671 64
Česko

Okres
Znojmo
Cena
4500000 Kč
za nemovitost

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme velmi pěkný rodinný dům s dvorem a větší zahradou. Prostorný, ale přesto útulný dům je ve velmi dobrém stavu s možností okamžitého užívání. Dům je svoji polohou a výbornou dopravní dostupností vhodný pro trvalé bydlení nebo pro celoroční rekreaci. Nemovitost se nachází v klidné okrajové části obce s bohatou kulturní historií v okrese Znojmo.

Pozemek celkem: 1.180 m2
Zahrada: 955 m2
Zastavěná plocha RD: 225 m2
Užitná plocha RD: 140 m2

Dispozice:
1.NP: obytná hala (35,0 m2), veranda (15,0 m2), kuchyně (11,0 m2), obývací pokoj (21,5 m2), pokoj (16,0 m2), pokoj (14,5 m2), koupelna s WC (3,0 m2), komora (10,5 m2), dílna (8,5 m2), sklad (5,0 m2)
Podkroví: možnost půdní vestavby

Další: dřevník, chlév, stáj (18,0 m2), klenutý sklep (14,0 m2), klenutý sklep (10,5 m2)

Vybavenost: el. 230/400 V, plyn, topení - plynové lokální WAV + lokální na TP, veřejný vodovod, vlastní studna, kanalizace.

Máte zájem o bližší informace?

9035

Magazín
Nejnovější články

Víc než šest set parkovacích míst uvnitř i venku včetně dvou desítek nabíjecích stanic pro elektromobily – to přinese vybudování parkovacího domu na Šumavské. Nyní dělníci pracují na jeho základech.

Vysoké letní teploty a nutnost drahé klimatizace jsou velkým ekonomickým výdajem na provoz budov. U starších staveb, které jsou energeticky náročnější, se tyto výdaje ještě znásobují. Stále více se tedy prosazují chytré a zároveň zelené budovy. Tomuto trendu pomáhá i tlak na udržitelnost. V mnoha zemích a regionech včetně ČR vstupují na scénu přísnější environmentální a energetické předpisy a regulace. Jedná se například o směrnici CSRD (Corporate Sustainability Reporting Directive), která bude standardizovat reporting udržitelnosti.

Po více než deseti letech posun v projektu Čtvrť pod Hády, luxusní byty pod Kraví Horou v hodnotě několika desítek milionů korun nebo osmadvacet nových budov v rozvojovém území takzvaného Jižního centra. Brněnský realitní trh čekají velké novinky. V bytové otázce chce navíc rozvést se soukromými investory dialog i město.

Na českém fotovoltaickém trhu je obrovský přetlak. Podle odhadů odborníků na něm aktuálně působí až 800 dodavatelů, kteří se zásadně liší úrovní odbornosti, jednáním i zkušenostmi v oboru. Přitom výběr dodavatele FVE je klíčový krok, který zásadně určí ráz celé investice. Cech akumulace ve fotovoltaice (CAFT) v únoru vydal Desatero pro výběr fotovoltaiky a společnost Schlieger, jeden z historicky prvních členů CAFT, druhý bod desatera věnovaný právě výběru dodavatele dále rozvádí. Níže je pět kritérií, které jsou doporučeny při výběru dodavatele zohlednit.

Čtyři byty, které jsou momentálně ve správě městské části Brno-střed, budou v průběhu dubna nabídnuty zájemcům o koupi formou aukce na adrese drazby-brno.cz.

Brněnský realitní trh s nemovitostmi zamrzl. Potvrdil to i čtvrtý kvartál loňského roku. „Ačkoliv byl z tohoto pohledu o trochu úspěšnější než ten předchozí, návrat k číslům před vypuknutím konfliktu na Ukrajině je zatím v nedohlednu. Dobře to ilustruje skutečnost, že se v lednu loňského roku prodalo více bytů než za celé druhé pololetí dohromady,“ říká Dalibor Lamka, výkonný ředitel a předseda představenstva společnosti Trikaya.