Prodej rodinného domu, 98 m2, ul. Wurmova, Klobouky u Brna

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Domy
Typ konstrukce
cihlová
Obytná plocha
98 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Podtyp pozemku
samostatný
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
udržovaný / původní stav
Vybavení
nezařízeno
Vytápění
Ústřední - plynové
Energetický štítek
G – mimořádně nehospodárná
Adresa

Wurmova
Klobouky u Brna 691 72
Česko

Okres
Břeclav
Cena
2990000 Kč
za nemovitost

Realitní společnost IP Solution Real nabízí prodej rodinného domu na ulici Wurmova, v Kloboukách u Brna.

Jedná se o jednopodlažní dům s menším dvorem a parkovacím stáním na vlastním pozemku. Dispozice 4+1 nabízí 4 neprůchozí pokoje orientované na severo-východ, kuchyni s praktickou komorou, verandu spojující celý dům a koupelnu s vanou a toaletou. Kolem verandy se rozprostírá malý dvůr s přístupem na zadní málo frekventovanou ulici a také do dřevníku a sklepa.

Dům je postaven s cihel plných pálených a prošel částečnou rekonstrukcí. Byl pořízen 50l bojler pro ohřev teplé vody do koupelny, do dvora byla vyměněna plastová okna, a nové jsou také vstupní dveře. Směrem do ulice jsou okna kastlová. Soklová část fasády směrem do ulice je odizolována proti zemní vlhkosti. Celá fasáda je zateplena. Po částečné rekonstrukci je také koupelna.

Dům je umístěn na pozemku o výměře 206 m2, za domem je útulný dvorek orientován na jiho-západ, dvorek je také vydlážděn novou zámkovou dlažbou. Auto je možné parkovat na vlastním pozemku před domem, na oplocené předzahrádce, pod kterou najdete také zásobník dešťové vody na 8 m3.

Do domu je přiveden internet, obecní vodovod i kanalizace, plyn. Vytápění domu je ústřední do radiátorů, z plynového kotle. Je také možné využít komín pro kotel na tuhá paliva.

Klobouky u Brna nabízí dobrou občanskou vybavenost - škola, školka, potraviny i specializované obchody. Do Brna jsou dostupné hromadnou dopravou i autem za 40 minut.

Pro více informací o nemovitosti navštivte prosím webové stránky ondrejjilek .cz, kde najdete také 3D sken celého domu.

Pokud vás nemovitost zaujala, neváhejte mě kontaktovat.

Máte zájem o bližší informace?

9429

Magazín
Nejnovější články

Víc než šest set parkovacích míst uvnitř i venku včetně dvou desítek nabíjecích stanic pro elektromobily – to přinese vybudování parkovacího domu na Šumavské. Nyní dělníci pracují na jeho základech.

Vysoké letní teploty a nutnost drahé klimatizace jsou velkým ekonomickým výdajem na provoz budov. U starších staveb, které jsou energeticky náročnější, se tyto výdaje ještě znásobují. Stále více se tedy prosazují chytré a zároveň zelené budovy. Tomuto trendu pomáhá i tlak na udržitelnost. V mnoha zemích a regionech včetně ČR vstupují na scénu přísnější environmentální a energetické předpisy a regulace. Jedná se například o směrnici CSRD (Corporate Sustainability Reporting Directive), která bude standardizovat reporting udržitelnosti.

Po více než deseti letech posun v projektu Čtvrť pod Hády, luxusní byty pod Kraví Horou v hodnotě několika desítek milionů korun nebo osmadvacet nových budov v rozvojovém území takzvaného Jižního centra. Brněnský realitní trh čekají velké novinky. V bytové otázce chce navíc rozvést se soukromými investory dialog i město.

Na českém fotovoltaickém trhu je obrovský přetlak. Podle odhadů odborníků na něm aktuálně působí až 800 dodavatelů, kteří se zásadně liší úrovní odbornosti, jednáním i zkušenostmi v oboru. Přitom výběr dodavatele FVE je klíčový krok, který zásadně určí ráz celé investice. Cech akumulace ve fotovoltaice (CAFT) v únoru vydal Desatero pro výběr fotovoltaiky a společnost Schlieger, jeden z historicky prvních členů CAFT, druhý bod desatera věnovaný právě výběru dodavatele dále rozvádí. Níže je pět kritérií, které jsou doporučeny při výběru dodavatele zohlednit.

Čtyři byty, které jsou momentálně ve správě městské části Brno-střed, budou v průběhu dubna nabídnuty zájemcům o koupi formou aukce na adrese drazby-brno.cz.

Brněnský realitní trh s nemovitostmi zamrzl. Potvrdil to i čtvrtý kvartál loňského roku. „Ačkoliv byl z tohoto pohledu o trochu úspěšnější než ten předchozí, návrat k číslům před vypuknutím konfliktu na Ukrajině je zatím v nedohlednu. Dobře to ilustruje skutečnost, že se v lednu loňského roku prodalo více bytů než za celé druhé pololetí dohromady,“ říká Dalibor Lamka, výkonný ředitel a předseda představenstva společnosti Trikaya.