Prodej rodinného domu 6+2, 203 m2 - Brno - Brněnské Ivanovice

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Domy
Typ konstrukce
cihlová
Obytná plocha
203 m²
Zastavěná plocha
139 m²
Podtyp pozemku
samostatný
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
udržovaný / původní stav
Vybavení
částečně zařízeno
Vytápění
Lokální - elektrické
Energetický štítek
C – vyhovující
Adresa

Zezulova
Brno 620 00
Česko

Městská část
Brno-Tuřany
Okres
Brno-město
Cena
11490000 Kč
za nemovitost

Nabízíme na prodej rodinný dům 6+2 v Brněnských Ivanovicích. Dům má zastavěnou plochu a nádvoří 139 m2 a ostatní plochu 74 m2. V roce 2022 byla provedena dostavba domu a rekonstrukce.
Stavební práce, který byly provedeny:
Dostavba 2.NP a přístavba části 3.NP - pracovny. Tato část domu je pasivní dřevostavba.
Podlaha ve 2.NP je samonosná betonová armovaná deska.
Zateplení obvodového pláště 15 cm šedým polystyrénem, plastová okna dvojskla a trojskla a bezpečnostní dveře.

Nové podlahy – zateplení polystyrénem 15 cm, beton a anhydrid.
Střecha je zateplena 20 cm mezi trámy a 20 cm po trámech, folie a zaklopení z vnitřní strany OSB deskami.
Nové rozvody vody, kanalizace, elektřina v mědi – 3 fáze.
V 1.NP je podlahové topení, ve 2.NP radiátory.
V 1.NP je příprava na rekuperaci, stačí osadit jednotka a mřížky v pokojích.
Dům má kamerový zabezpečovací systém a parabolu pro satelitní příjem TV s rozvodem do pokojů. Dům má videotelefon zavedený do obou pater.
V 1.NP jsou dva pěkné pokoje, kuchyň zařízena světlo kuchyňskou linkou s plynovým sporákem s elektrickou horkovzdušnou troubou, je zde i lednice s mrazicím boxem. Vedle kuchyně je prostorná koupelna s možností umístění sauny. V koupelně je sprchový kout, umyvadlo s toaletní skříňkou a prostor na pračku. Z chodby je vstup do technické místnosti, kde je umístěný plynový kombinovaný kondenzační kotel. Dále je zde samostatné WC a vchod do místnosti, kde je sklad na potraviny, ze které je přístup do sklepa. Z chodby se také vchází do prostorné garáže s dveřmi, které zabraňují přenos pachů.
Schodiště vede do 2.NP, zde jsou 4 pokoje a kuchyň, která je vybavena moderní kuchyňskou linkou s elektrospotřebiči - sklokeramická deska a horkovzdušná elektrická trouba, nová myčka AEG a americká lednice s mrazákem. V kuchyni je také instalován separátní kohoutek na filtrovanou vodu. Na kuchyň navazuje prostorná jídelna. Z chodbičky se vchází do 3.NP, kde je pracovna.
Z kuchyně přes chodbičku je vstup na terasu, která má 24 m2, je zde posezení, gril a možnost umístění vířivky.
Před domem jsou vlastní dvě parkovací stání v předzahrádce a parkovací místo v garáži.
Do centra je dobrá dostupnost autobusem, zastávka Glocova je kousek od domu.
V blízkém okolí domu je ZŠ, MŠ, restaurace, pekárna a ve vedlejším domě je prodejna potravin. Do nákupního centra Olympie je to 6 minut autem a 10 minut do centra. Od domu je dobrá dostupnost i na dálnici.
Doporučujeme prohlídku tohoto pěkného domu s nízkými provozními náklady.

Máte zájem o bližší informace?

9726

Magazín
Nejnovější články

Víc než šest set parkovacích míst uvnitř i venku včetně dvou desítek nabíjecích stanic pro elektromobily – to přinese vybudování parkovacího domu na Šumavské. Nyní dělníci pracují na jeho základech.

Vysoké letní teploty a nutnost drahé klimatizace jsou velkým ekonomickým výdajem na provoz budov. U starších staveb, které jsou energeticky náročnější, se tyto výdaje ještě znásobují. Stále více se tedy prosazují chytré a zároveň zelené budovy. Tomuto trendu pomáhá i tlak na udržitelnost. V mnoha zemích a regionech včetně ČR vstupují na scénu přísnější environmentální a energetické předpisy a regulace. Jedná se například o směrnici CSRD (Corporate Sustainability Reporting Directive), která bude standardizovat reporting udržitelnosti.

Po více než deseti letech posun v projektu Čtvrť pod Hády, luxusní byty pod Kraví Horou v hodnotě několika desítek milionů korun nebo osmadvacet nových budov v rozvojovém území takzvaného Jižního centra. Brněnský realitní trh čekají velké novinky. V bytové otázce chce navíc rozvést se soukromými investory dialog i město.

Na českém fotovoltaickém trhu je obrovský přetlak. Podle odhadů odborníků na něm aktuálně působí až 800 dodavatelů, kteří se zásadně liší úrovní odbornosti, jednáním i zkušenostmi v oboru. Přitom výběr dodavatele FVE je klíčový krok, který zásadně určí ráz celé investice. Cech akumulace ve fotovoltaice (CAFT) v únoru vydal Desatero pro výběr fotovoltaiky a společnost Schlieger, jeden z historicky prvních členů CAFT, druhý bod desatera věnovaný právě výběru dodavatele dále rozvádí. Níže je pět kritérií, které jsou doporučeny při výběru dodavatele zohlednit.

Čtyři byty, které jsou momentálně ve správě městské části Brno-střed, budou v průběhu dubna nabídnuty zájemcům o koupi formou aukce na adrese drazby-brno.cz.

Brněnský realitní trh s nemovitostmi zamrzl. Potvrdil to i čtvrtý kvartál loňského roku. „Ačkoliv byl z tohoto pohledu o trochu úspěšnější než ten předchozí, návrat k číslům před vypuknutím konfliktu na Ukrajině je zatím v nedohlednu. Dobře to ilustruje skutečnost, že se v lednu loňského roku prodalo více bytů než za celé druhé pololetí dohromady,“ říká Dalibor Lamka, výkonný ředitel a předseda představenstva společnosti Trikaya.