Prodej rodinného domu 4+KK, Střelice u Brna

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Domy
Typ konstrukce
cihlová
Obytná plocha
120 m²
Zastavěná plocha
80 m²
Podtyp pozemku
samostatný
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
novostavba
Vybavení
částečně zařízeno
Vytápění
Ústřední - elektrické
Energetický štítek
G – mimořádně nehospodárná
Adresa

Střelice 66447
Česko

Okres
Brno-venkov
Cena
14750000 Kč
za nemovitost

Pro milovníky přírody nabízíme k prodeji rodinný dům v chatové oblasti ve Střelicích u Přírodního parku Bobrava. Dům je nadstandardně vybaven. Propojení obývací části s kuchyňským koutem nám nabízí dostatek světla a prostoru. Kuchyňská linka je vybavena vestavěnými spotřebiči nejvyšší řady značky Whirlpool. V obývací části jsou podhledy s led osvětlením a velkým francouzským oknem, který vám umožní vstup na terasu a zahradu. V domě jsou dvě koupelny, dřevěné schodiště se vstupem do podkroví. V podkroví jsou tři pokoje.
Vytápění domu zajišťuje podlahové topení. Veškeré vnitřní vybavení bylo vyrobeno na zakázku. Dům má zabezpečovací systém s kamerami. Odpad domu je zajištěn čističkou odpadních vod.
Na zahradě je rovnoměrně rozmístěný zavlažovací systém, a osvětlení na dubových okrasných trámech. K domu je vybudované velké parkoviště, které pojme 4 automobily. Část parkovací plochy je připravená pro vybudování krytého parkovacího stání, nebo garáže.
Naši hypoteční poradci Vám rádi pomohou s financováním. Srdečně Vás zveme na prohlídku.

Máte zájem o bližší informace?

4827

Magazín
Nejnovější články

Již příští rok by se mělo v katastrálním území brněnských Židenic začít stavět. Novým obyvatelům by tu nejpozději od roku 2029 mělo být k dispozici až 300 bytových jednotek. Na projektu bude spolupracovat město se soukromým investorem.

Přejete si doma udržet i během nejchladnějších měsíců roku příznivé klima, vyhnout se plísním a zároveň ušetřit na vytápění? Máte-li plastová okna, řešení je snadné. Nastavte je do zimního režimu. Poradíme vám, jak na to.

Svou novou trvalou adresu by mohli v budoucnu najít mnozí Brňané na severovýchodním okraj jihomoravské metropole v Líšni. Na pozemcích při ulici Holzově totiž město plánuje novou výstavbu. Nejprve je však potřebné zpracovat územní studii, která podrobněji přiblíží rozvoj této lokality.

Zvyšování cen nemovitostí se nevyhnulo ani druhé polovině minulého roku. Například v loňském třetím čtvrtletí zdražily domy a byty meziročně o výrazných 22 %. Vyplývá to z Indexu cen nemovitostí vydávaném Českým statistickým úřadem (ČSÚ). Jaké jsou důvody rychlého růstu?

Nakupovat sem chodí obyvatelé z okolí, ale i ti, kdo do Brna přijíždějí ze směru od hlavního města našeho rakouského souseda. Nyní se obchodní centrum mezi ulicemi Vídeňská, Strážní a Vsetínská rozroste. V rámci přístavby plánuje soukromý investor například také stavbu bytového domu či polyfunkční budovy s 11 patry.

Do popředí zájmu Čechů se v posledních dvou letech dostaly rodinné domy. V kurzu jsou dvoj- a trojdomy, které představují finančně přijatelnější alternativu. Jaké jsou jejich výhody a nevýhody?