Prodej rodinného domu 4+1 - Citonice

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Domy
Typ konstrukce
cihlová
Obytná plocha
98 m²
Zastavěná plocha
145 m²
Podtyp pozemku
samostatný
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
udržovaný / původní stav
Vybavení
neuvedeno
Vytápění
Ústřední - plynové
Energetický štítek
G – mimořádně nehospodárná
Adresa

Citonice 671 01
Česko

Okres
Znojmo
Cena
4300000 Kč
za nemovitost

Hledáte bydlení blízko Znojma? Exkluzivně si Vám dovoluji nabídnout na prodej rodinný dům o dispozici 4+1 v obci Citonice, vzdálených pouhých 5 km od Znojma.

Dům prošel v roce 2010 kompletní rekonstrukcí. Majitelé si ze staršího domu vybudovali příjemné bydlení podle svých potřeb. Obytná část se sestává z chodby, která je umístěná dá se říct uprostřed domu a odděluje ložnici, koupelnu, toaletu a spíž od kuchyně, která nabízí díky prostorné kuchyňské lince dostatečné využití kulinářských dovedností. Na kuchyň navazuje obývací pokoj s krásným dřevěným stropem a krbem, který je dominantou této místnosti a umocňuje příjemnou atmosféru za chladného počasí. Z obývacího pokoje vede vstup do dvou průchozích pokojů. V tomto případě dětských pokojů, které jsou tak jako ložnice orientované do klidové zóny do dvora. Kuchyň, obývací pokoj , spíž, toaleta a koupelna jsou situované do ulice.

Výhodou bydlení v tomto zrekonstruovaném domě je vytápění krbem s vyvedenými průduchy do pokojů. Jako záložní zdroj je plynové ústřední topení, kde navíc na chodbě a koupelně je podlahové vytápění.

K domu náleží menší uzavřený dvorek, který nabízí absolutní soukromí a především v letních měsících si zde můžete užívat nikým nerušený odpočinek či posezení s rodinou nebo přáteli u pivka či vínka. Pod domem máme k dispozici 2 sklepy. Jeden klenutý sklípek a druhý je využíván částečně jako dílna a částečně jako sklep na zavařeniny. Na pozemku o ploše 195m2 najdete skvělé bydlení . Parkování je možné v boční ulici u domu. Celý dům je koncipován tak, aby se zde dobře bydlelo lidem, kteří nechtějí bydlet v bytě ve městě, mají po ruce vše co potřebují a Znojmo mají co by kamenem dohodil.
Zaujala Vás nemovitost? Neváhejte mě kontaktovat, budu se na Vás těšit.

Máte zájem o bližší informace?

9610

Magazín
Nejnovější články

Víc než šest set parkovacích míst uvnitř i venku včetně dvou desítek nabíjecích stanic pro elektromobily – to přinese vybudování parkovacího domu na Šumavské. Nyní dělníci pracují na jeho základech.

Vysoké letní teploty a nutnost drahé klimatizace jsou velkým ekonomickým výdajem na provoz budov. U starších staveb, které jsou energeticky náročnější, se tyto výdaje ještě znásobují. Stále více se tedy prosazují chytré a zároveň zelené budovy. Tomuto trendu pomáhá i tlak na udržitelnost. V mnoha zemích a regionech včetně ČR vstupují na scénu přísnější environmentální a energetické předpisy a regulace. Jedná se například o směrnici CSRD (Corporate Sustainability Reporting Directive), která bude standardizovat reporting udržitelnosti.

Po více než deseti letech posun v projektu Čtvrť pod Hády, luxusní byty pod Kraví Horou v hodnotě několika desítek milionů korun nebo osmadvacet nových budov v rozvojovém území takzvaného Jižního centra. Brněnský realitní trh čekají velké novinky. V bytové otázce chce navíc rozvést se soukromými investory dialog i město.

Na českém fotovoltaickém trhu je obrovský přetlak. Podle odhadů odborníků na něm aktuálně působí až 800 dodavatelů, kteří se zásadně liší úrovní odbornosti, jednáním i zkušenostmi v oboru. Přitom výběr dodavatele FVE je klíčový krok, který zásadně určí ráz celé investice. Cech akumulace ve fotovoltaice (CAFT) v únoru vydal Desatero pro výběr fotovoltaiky a společnost Schlieger, jeden z historicky prvních členů CAFT, druhý bod desatera věnovaný právě výběru dodavatele dále rozvádí. Níže je pět kritérií, které jsou doporučeny při výběru dodavatele zohlednit.

Čtyři byty, které jsou momentálně ve správě městské části Brno-střed, budou v průběhu dubna nabídnuty zájemcům o koupi formou aukce na adrese drazby-brno.cz.

Brněnský realitní trh s nemovitostmi zamrzl. Potvrdil to i čtvrtý kvartál loňského roku. „Ačkoliv byl z tohoto pohledu o trochu úspěšnější než ten předchozí, návrat k číslům před vypuknutím konfliktu na Ukrajině je zatím v nedohlednu. Dobře to ilustruje skutečnost, že se v lednu loňského roku prodalo více bytů než za celé druhé pololetí dohromady,“ říká Dalibor Lamka, výkonný ředitel a předseda představenstva společnosti Trikaya.