Prodej rodinného domu 4+1 - Citonice

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Domy
Typ konstrukce
cihlová
Obytná plocha
98 m²
Zastavěná plocha
145 m²
Podtyp pozemku
samostatný
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
udržovaný / původní stav
Vybavení
neuvedeno
Vytápění
Ústřední - plynové
Energetický štítek
G – mimořádně nehospodárná
Adresa

Citonice 671 01
Česko

Okres
Znojmo
Cena
4350000 Kč
za nemovitost

Exkluzivně Vám nabízím na prodej rodinný dům o dispozici 4+1 v obci Citonice, vzdálených pouhých 5 km od Znojma.

Dům prošel v roce 2010 kompletní rekonstrukcí. Majitelé si ze staršího domu vybudovali příjemné bydlení podle svých potřeb. Obytná část se sestává z chodby, která je umístěná dá se říct uprostřed domu a odděluje ložnici, koupelnu, toaletu a spíž od kuchyně, která nabízí díky prostorné kuchyňské lince dostatečné využití kulinářských dovedností. Na kuchyň navazuje obývací pokoj s krásným dřevěným stropem a krbem, který je dominantou této místnosti a umocňuje příjemnou atmosféru za chladného počasí. Z obývacího pokoje vede vstup do dvou průchozích pokojů. V tomto případě dětských pokojů, které jsou tak jako ložnice orientované do klidové zóny do dvora. Kuchyň, obývací pokoj , spíž, toaleta a koupelna jsou situované do ulice.

Výhodou bydlení v tomto zrekonstruovaném domě je vytápění krbem s vyvedenými průduchy do pokojů. Jako záložní zdroj je plynové ústřední topení, kde navíc na chodbě a koupelně je podlahové vytápění.

K domu náleží menší uzavřený dvorek, který nabízí absolutní soukromí a především v letních měsících si zde můžete užívat nikým nerušený odpočinek či posezení s rodinou nebo přáteli u pivka či vínka. Pod domem máme k dispozici 2 sklepy. Jeden klenutý sklípek a druhý je využíván částečně jako dílna a částečně jako sklep na zavařeniny. Na pozemku o ploše 195m2 najdete skvělé bydlení . Parkování je možné v boční ulici u domu. Celý dům je koncipován tak, aby se zde dobře bydlelo lidem, kteří nechtějí bydlet v bytě ve městě, mají po ruce vše co potřebují a Znojmo mají co by kamenem dohodil.
Zaujala Vás nemovitost? Neváhejte mě kontaktovat, budu se na Vás těšit.

Máte zájem o bližší informace?

8112

Magazín
Nejnovější články

Čtyři byty, které jsou momentálně ve správě městské části Brno-střed, budou v průběhu dubna nabídnuty zájemcům o koupi formou aukce na adrese drazby-brno.cz.

Brněnský realitní trh s nemovitostmi zamrzl. Potvrdil to i čtvrtý kvartál loňského roku. „Ačkoliv byl z tohoto pohledu o trochu úspěšnější než ten předchozí, návrat k číslům před vypuknutím konfliktu na Ukrajině je zatím v nedohlednu. Dobře to ilustruje skutečnost, že se v lednu loňského roku prodalo více bytů než za celé druhé pololetí dohromady,“ říká Dalibor Lamka, výkonný ředitel a předseda představenstva společnosti Trikaya.

Po avizovaném rozšíření do jižní části Evropy přichází developerská společnost DOMOPLAN s konkrétním rezidenčním projektem. Na předměstí chorvatského Záhřebu v rozvíjející se oblasti Samobor vybuduje šest prémiových vilových domů s celkem 100 byty. Součástí projektu, který bude částečně energeticky soběstačný, je také zelený park a dětské hřiště. Začít stavět DOMOPLAN plánuje v prvním čtvrtletí příštího roku, hotovo by mělo být ve druhé půlce roku 2025. 

Současné stavebnictví a realitní trh se musejí potýkat s nebývalým množstvím problémů a výzev vyplývajících nejen ze současné zhoršující se geopolitické a ekonomické situace, ale i z klimatických změn. Ochlazení sektoru je patrné také v Brně. Nejen do zdejší bytové otázky, ale i fungování města celkově, se navíc výrazně promítá chybějící nový územní plán, suburbanizace, nedostatečná infrastruktura a dlouhé povolovací procesy.

Brněnská developerská společnost DOMOPLAN ze skupiny FIPOX i v současné době pokračuje v realizaci svých projektů a plánuje další. Jenom v Brně nyní staví na 400 nových bytových jednotek, což je dokonce o 100 bytů víc, než společnost původně plánovala. Rozšiřuje totiž svou největší brněnskou rezidenci Pekárenský dvůr. I v tomto projektu bude DOMOPLAN lidem nabízet svou novinku – servisované podnájemní bydlení s důrazem na udržitelnost a pohodlí obyvatel. DOMOPLAN tak bude rozvíjet svůj koncept energeticky soběstačných staveb. Další brněnská rezidence Hvězdová se právě díky této udržitelné koncepci stala začátkem prosince vítězem soutěže Chytrá města 2022.

Developeři zažívají v současné turbulentní době náročné časy. Stavební materiály jsou těžko k sehnání, jejich cena je nejistá, a dělnické profese mnohdy nepatří k těm nejatraktivnějším. Investoři proto neví, za kolik postaví mnohdy již prodané byty. I přesto se v Brně hojně staví.