Prodej rodinného domu 3+1 s dvorem - Dolní Kounice, ul. Skalní

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Domy
Typ konstrukce
cihlová
Obytná plocha
104 m²
Zastavěná plocha
144 m²
Podtyp pozemku
samostatný
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
před rekonstrukcí
Vybavení
nezařízeno
Vytápění
Ústřední - plynové
Energetický štítek
G – mimořádně nehospodárná
Adresa

Skalní
Dolní Kounice 66464
Česko

Okres
Brno-venkov
Cena
3650000 Kč
za nemovitost

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme k prodeji prostorný rodinný dům v malebném městečku Dolní Kounice na klidné ulici Skalní, kousek od centra města.

Přízemní rodinný dům o dispozicích 3+1, který je určený k rekonstrukci, má podlahovou plochou 124m2. Za domem se nachází dvorek s malou zahrádkou, dvě přístavby a má také menší garáž, která je vzhledem ke své velikostí vhodná spíše jako dílna. Celková plocha pozemku je 230 m2.

Po vstupu do domu se dostaneme do vstupní chodby, ze které je přístup nejprve do koupelny (5 m2). Dále se dostaneme do kuchyně (11m2) a obývacího pokoje (20,5m2). Jakmile projdeme kuchyni, dostaneme se do dalších dvou pokojů (12,5m2 a 10,5m2). Garáž a dílna je přístupná jak z ulice, tak i z dvorku.

Aktuálně je v domě řešeno vytápění plynovým kotlem, ohřev vody zajišťuje elektrický bojler.
Zavedena je elekřina, plyn a vodovodní přípojka.

Dům se prodává kompletně vyklizený a připravený ke kompletní rekonstrukci, nabízí se zde možnost zvednout střechu a při rekonstrukci vytvořit prostorné podkroví.

Město Dolní Kounice se nachází 20 km jihozápadně od Brna, na okraji Bobravské vrchoviny. Je zde veškerá občanská vybavenost a výborná dostupnost do Brna jak MHD (autobusové nádraží jen 400 m od domu) tak i autem.

Pro více informací nebo prohlídky se neváhejte obrátit na makléře.
Prodávající si vyhrazují právo vybrat kupujícího na základě jimi zvolených kritérií.
Rádi také pomůžeme prostřednictvím našeho finančního poradce s nejvhodnějším financováním Vašeho nového bydlení.

Máte zájem o bližší informace?

4383

Magazín
Nejnovější články

Již příští rok by se mělo v katastrálním území brněnských Židenic začít stavět. Novým obyvatelům by tu nejpozději od roku 2029 mělo být k dispozici až 300 bytových jednotek. Na projektu bude spolupracovat město se soukromým investorem.

Přejete si doma udržet i během nejchladnějších měsíců roku příznivé klima, vyhnout se plísním a zároveň ušetřit na vytápění? Máte-li plastová okna, řešení je snadné. Nastavte je do zimního režimu. Poradíme vám, jak na to.

Svou novou trvalou adresu by mohli v budoucnu najít mnozí Brňané na severovýchodním okraj jihomoravské metropole v Líšni. Na pozemcích při ulici Holzově totiž město plánuje novou výstavbu. Nejprve je však potřebné zpracovat územní studii, která podrobněji přiblíží rozvoj této lokality.

Zvyšování cen nemovitostí se nevyhnulo ani druhé polovině minulého roku. Například v loňském třetím čtvrtletí zdražily domy a byty meziročně o výrazných 22 %. Vyplývá to z Indexu cen nemovitostí vydávaném Českým statistickým úřadem (ČSÚ). Jaké jsou důvody rychlého růstu?

Nakupovat sem chodí obyvatelé z okolí, ale i ti, kdo do Brna přijíždějí ze směru od hlavního města našeho rakouského souseda. Nyní se obchodní centrum mezi ulicemi Vídeňská, Strážní a Vsetínská rozroste. V rámci přístavby plánuje soukromý investor například také stavbu bytového domu či polyfunkční budovy s 11 patry.

Do popředí zájmu Čechů se v posledních dvou letech dostaly rodinné domy. V kurzu jsou dvoj- a trojdomy, které představují finančně přijatelnější alternativu. Jaké jsou jejich výhody a nevýhody?