Prodej rodinného domu 2+1 Čeložnice u Kyjova

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Domy
Typ konstrukce
cihlová
Obytná plocha
70 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Podtyp pozemku
samostatný
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
udržovaný / původní stav
Vybavení
neuvedeno
Vytápění
neuvedeno
Energetický štítek
G – mimořádně nehospodárná
Adresa

Čeložnice 69651
Česko

Okres
Hodonín
Cena
0 Kč
za nemovitost

Hledáte dům k rekreaci či zaslouženému důchodovému odpočinku? Místo kam za Vámi budou děti rády jezdit? Prodejte byt v Brně, kupte a zrekonstruujte dům v malebné obci Čeložnice v podhůří Chřibů. Do lesa se dostanete za 10 minut . Dům má jen malinkou zahradu, ale pěkný uzavřený dvůr, na který celý den svítí slunce, je určitě dostatečnou kompenzací. Současné uspořádání, kdy nalevo je obytná část o dispozici 2+1 a napravo hospodářské budovy, lze jednoduše upravit dle přání budoucích majitelů. Nad hospodářskou částí domu jsou dvě podkrovní místnosti. V tuto chvíli nejsou vytápěné, tudíž je možné je využívat pouze v letních měsících. Dům má vlastní studnu s kvalitní vodou, v případě zájmu je přípojka vody před domem. K dispozici je elektřina 220 W /380 W a plyn. Topení zajišťují elektrická akumulační kamna. Svoji představu si můžete udělat při osobní prohlídce na kterou Vás zvu.

Máte zájem o bližší informace?

4599

Magazín
Nejnovější články

Již příští rok by se mělo v katastrálním území brněnských Židenic začít stavět. Novým obyvatelům by tu nejpozději od roku 2029 mělo být k dispozici až 300 bytových jednotek. Na projektu bude spolupracovat město se soukromým investorem.

Přejete si doma udržet i během nejchladnějších měsíců roku příznivé klima, vyhnout se plísním a zároveň ušetřit na vytápění? Máte-li plastová okna, řešení je snadné. Nastavte je do zimního režimu. Poradíme vám, jak na to.

Svou novou trvalou adresu by mohli v budoucnu najít mnozí Brňané na severovýchodním okraj jihomoravské metropole v Líšni. Na pozemcích při ulici Holzově totiž město plánuje novou výstavbu. Nejprve je však potřebné zpracovat územní studii, která podrobněji přiblíží rozvoj této lokality.

Zvyšování cen nemovitostí se nevyhnulo ani druhé polovině minulého roku. Například v loňském třetím čtvrtletí zdražily domy a byty meziročně o výrazných 22 %. Vyplývá to z Indexu cen nemovitostí vydávaném Českým statistickým úřadem (ČSÚ). Jaké jsou důvody rychlého růstu?

Nakupovat sem chodí obyvatelé z okolí, ale i ti, kdo do Brna přijíždějí ze směru od hlavního města našeho rakouského souseda. Nyní se obchodní centrum mezi ulicemi Vídeňská, Strážní a Vsetínská rozroste. V rámci přístavby plánuje soukromý investor například také stavbu bytového domu či polyfunkční budovy s 11 patry.

Do popředí zájmu Čechů se v posledních dvou letech dostaly rodinné domy. V kurzu jsou dvoj- a trojdomy, které představují finančně přijatelnější alternativu. Jaké jsou jejich výhody a nevýhody?