Prodej rodinného domu 2+1, 65 m2 - Doubravník, okr. Brno venkov

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Domy
Typ konstrukce
smíšená
Obytná plocha
65 m²
Zastavěná plocha
253 m²
Podtyp pozemku
samostatný
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
udržovaný / původní stav
Vybavení
částečně zařízeno
Vytápění
Ústřední - plynové
Energetický štítek
E – nehospodárná
Adresa

Doubravník 592 61
Česko

Okres
Brno-venkov
Cena
3840000 Kč
za nemovitost

Nabízíme na prodej rodinný dům 2+1, který se nachází v pěkné a klidné lokalitě městyse Doubravník. Zastavěná plocha domu je 253 m2 a zahrada má 365 m2. Zahradu tvoří lesní pozemek 264 m2 a ostatní plocha 101 m2. V horní části pozemku je postavena chata, která má půdorys 12 m2. Dům má užitnou plochu 65 m2 s možností vestavby dalších místností do půdního prostoru. V předsíni je místo i na pěkné schodiště.
Obývací pokoj má 20,6 m2, pokoj 14 m2, kuchyně 13 m2, chodba 7 m2, koupelna 6 m2 a komora 5 m2, zde je umístěno čerpadlo na vodu ze studny. Do svahu je postavený i malý sklep.
Dům je ze smíšeného zdiva a v roce 2011 proběhla částečná rekonstrukce, byly položeny nové podlahy, byla vybudována nová kanalizace, koupelna, rozvody topení v mědi, radiátory, rozvody elektřiny v mědi a byla umístěna kuchyňská linka. Dům je zateplený, plastová okna i vchodové dveře. Náklady na el. 1040,-Kč a na plyn 1040,-Kč.
Vytápění je plynovým kondenzačním kombinovaným kotlem s průtokem vody, topení radiátory. Je zde i nový kotel na tuhá paliva s možnost přepnutím na vytápění tímto kotlem.
Voda je vlastní ze studny i z obecního vodovodu.
Vedle domu je postavena prostorná plechová garáž.
V zadní části zahrady je chata s krásným výhledem ze zasklené verandy na Doubravník a jeho dominantu kostelíček a okolní ovocné sady.
Zahrada je v kopci s přístupem ze zadní části domu po schodišti. Dříve měl majitel na terasovité zahradě i posezení a okrasné květiny.
Z Doubravníku je dobrá dostupnost autobusem i vlakem do Tišnova.
Doubravník je spádové městečko pro okolní obce a je zde MŠ, ZŠ, dětské hřiště, restaurace, cukrárna a obchod.
Dům je vhodný i jako chalupa na odpočinek a vycházky do okolí řeky Svratky.
Doporučujeme prohlídku této pěkné nemovitosti.
Při rychlém jednání je možnost slevy.

Máte zájem o bližší informace?

9267

Magazín
Nejnovější články

Víc než šest set parkovacích míst uvnitř i venku včetně dvou desítek nabíjecích stanic pro elektromobily – to přinese vybudování parkovacího domu na Šumavské. Nyní dělníci pracují na jeho základech.

Vysoké letní teploty a nutnost drahé klimatizace jsou velkým ekonomickým výdajem na provoz budov. U starších staveb, které jsou energeticky náročnější, se tyto výdaje ještě znásobují. Stále více se tedy prosazují chytré a zároveň zelené budovy. Tomuto trendu pomáhá i tlak na udržitelnost. V mnoha zemích a regionech včetně ČR vstupují na scénu přísnější environmentální a energetické předpisy a regulace. Jedná se například o směrnici CSRD (Corporate Sustainability Reporting Directive), která bude standardizovat reporting udržitelnosti.

Po více než deseti letech posun v projektu Čtvrť pod Hády, luxusní byty pod Kraví Horou v hodnotě několika desítek milionů korun nebo osmadvacet nových budov v rozvojovém území takzvaného Jižního centra. Brněnský realitní trh čekají velké novinky. V bytové otázce chce navíc rozvést se soukromými investory dialog i město.

Na českém fotovoltaickém trhu je obrovský přetlak. Podle odhadů odborníků na něm aktuálně působí až 800 dodavatelů, kteří se zásadně liší úrovní odbornosti, jednáním i zkušenostmi v oboru. Přitom výběr dodavatele FVE je klíčový krok, který zásadně určí ráz celé investice. Cech akumulace ve fotovoltaice (CAFT) v únoru vydal Desatero pro výběr fotovoltaiky a společnost Schlieger, jeden z historicky prvních členů CAFT, druhý bod desatera věnovaný právě výběru dodavatele dále rozvádí. Níže je pět kritérií, které jsou doporučeny při výběru dodavatele zohlednit.

Čtyři byty, které jsou momentálně ve správě městské části Brno-střed, budou v průběhu dubna nabídnuty zájemcům o koupi formou aukce na adrese drazby-brno.cz.

Brněnský realitní trh s nemovitostmi zamrzl. Potvrdil to i čtvrtý kvartál loňského roku. „Ačkoliv byl z tohoto pohledu o trochu úspěšnější než ten předchozí, návrat k číslům před vypuknutím konfliktu na Ukrajině je zatím v nedohlednu. Dobře to ilustruje skutečnost, že se v lednu loňského roku prodalo více bytů než za celé druhé pololetí dohromady,“ říká Dalibor Lamka, výkonný ředitel a předseda představenstva společnosti Trikaya.