Prodej rodinného domu, 167 m2 - Hajany

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Domy
Typ konstrukce
cihlová
Obytná plocha
167 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Podtyp pozemku
samostatný
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
novostavba
Vybavení
nezařízeno
Vytápění
Jiné
Energetický štítek
B – úsporná
Adresa

Hajany 66443
Česko

Okres
Brno-venkov
Cena
14600000 Kč
za nemovitost

Garáž, tepelné čerpadlo, podlahové vytápění, ve všech pokojích klimatizace, zabezpečovací systém, předokenní žaluzie na elektrický pohon, travní koberce s automatickým zavlažovacím systémem, velmi kvalitní podlahové krytiny pro náročné ( vinyl, dlažba, obklady), pokud očekáváte od Vašeho vysněného bydlení tyto nadstandardní věci, tak je tento dům jako stvořený pro vás.

Dobrý den, je mi ctí Vám nabídnout ke koupi novostavbu s garáží, která je nyní v rozestavěném stavu. Dům se nachází ve velmi vyhledávané a tiché lokalitě obci Hajany, která leží pouhých 12 km od centra města Brna. Dokončení domu bude v květnu 2022. Výhodou tohoto projektu je uhrazení kupní ceny až po kolaudaci domu. Dům je dispozičně řešený jako 4 + kk + pracovna/šatna + dvě koupelny + technická místnost + komora + další šatna + garáž a dvě samostatné toalety. Dům má plastová okna - trojskla v antracitové barvě. Vytápění bude zajišťovat teplovodní podlahové topení a tepelné čerpadlo. Samozřejmostí domu jsou předokenní venkovní žaluzie s elektrickým pohonem a klimatizací ve všech pokojích. Před domem budou zbudovaná další dvě parkovací místa a předzahrádka. Na zahradě budou položeny travní koberce s automatickým zavlažovacím systémem. Oplocení kolem domu bude řešeno velkoryse formou zděného plotu. Pokud chcete klid, v blízkosti domu les a přitom perfektní dostupnost do Brna, tak je tento dům jako stvořený pro vás.
Dům je postavený z pórobetonových tvárnic značky Ytong o síle 30 cm, zateplení je řešeno 15 cm polystyrenem.
Pro více informací jsem vám k dispozici.

PS: koupelny budou realizovaný přesně podle vizualizací, které vidíte v inzerci a jsou již také v ceně

Máte zájem o bližší informace?

4244

Magazín
Nejnovější články

Již příští rok by se mělo v katastrálním území brněnských Židenic začít stavět. Novým obyvatelům by tu nejpozději od roku 2029 mělo být k dispozici až 300 bytových jednotek. Na projektu bude spolupracovat město se soukromým investorem.

Přejete si doma udržet i během nejchladnějších měsíců roku příznivé klima, vyhnout se plísním a zároveň ušetřit na vytápění? Máte-li plastová okna, řešení je snadné. Nastavte je do zimního režimu. Poradíme vám, jak na to.

Svou novou trvalou adresu by mohli v budoucnu najít mnozí Brňané na severovýchodním okraj jihomoravské metropole v Líšni. Na pozemcích při ulici Holzově totiž město plánuje novou výstavbu. Nejprve je však potřebné zpracovat územní studii, která podrobněji přiblíží rozvoj této lokality.

Zvyšování cen nemovitostí se nevyhnulo ani druhé polovině minulého roku. Například v loňském třetím čtvrtletí zdražily domy a byty meziročně o výrazných 22 %. Vyplývá to z Indexu cen nemovitostí vydávaném Českým statistickým úřadem (ČSÚ). Jaké jsou důvody rychlého růstu?

Nakupovat sem chodí obyvatelé z okolí, ale i ti, kdo do Brna přijíždějí ze směru od hlavního města našeho rakouského souseda. Nyní se obchodní centrum mezi ulicemi Vídeňská, Strážní a Vsetínská rozroste. V rámci přístavby plánuje soukromý investor například také stavbu bytového domu či polyfunkční budovy s 11 patry.

Do popředí zájmu Čechů se v posledních dvou letech dostaly rodinné domy. V kurzu jsou dvoj- a trojdomy, které představují finančně přijatelnější alternativu. Jaké jsou jejich výhody a nevýhody?