Prodej rodinného domu, 156 m2 - Vranovice

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Domy
Typ konstrukce
cihlová
Obytná plocha
156 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Podtyp pozemku
samostatný
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
udržovaný / původní stav
Vybavení
nezařízeno
Vytápění
Ústřední - plynové
Energetický štítek
G – mimořádně nehospodárná
Adresa

Nosislavská
Vranovice 691 25
Česko

Okres
Brno-venkov
Cena
6500000 Kč
za nemovitost

Se souhlasem majitele nabízíme k prodeji prostorný rodinný dům v obci Vranovice s dispozicí 4+1.
Udržovaný dům je částečně podsklepen (21,5m2) a je napojen na dostupné inženýrské sítě.
Ústřední vytápění zajištěno plynovým kotlem, ohřev vody bojlerem.

Nespornou výhodou je i zadní vstup k pozemku po obecní příjezdové cestě.
Zastavěná plocha a nádvoří 149m2, zahrada 172 m2 jejíž součástí je garáž 20m2.

Dispozice:
1NP: zádveří 3,6m2, toaleta 2,5m2, předsíň se schodištěm 6,1m2, kuchyně s jídelním koutem 21,5m2, obývací pokoj 24,2m2, prádelna 7,7m2, se vstupem na zahradu.

2NP: předsíň 5 m2, ložnice s lodžií 21,1 m2, ložnice 18,7 m2, studentský pokoj m2, koupelna 5,5 m2 a toaleta 1,9 m2.

Součástí nádvoří je prostor pro venkovní posezení.

Obec Vranovice disponuje velmi dobrou občanskou vybaveností, doprava zajištěna IDS – JMK (vlak i autobus), vzdálenost od Brna pouhých 32km.

Máte zájem o bližší informace?

9821

Magazín
Nejnovější články

Víc než šest set parkovacích míst uvnitř i venku včetně dvou desítek nabíjecích stanic pro elektromobily – to přinese vybudování parkovacího domu na Šumavské. Nyní dělníci pracují na jeho základech.

Vysoké letní teploty a nutnost drahé klimatizace jsou velkým ekonomickým výdajem na provoz budov. U starších staveb, které jsou energeticky náročnější, se tyto výdaje ještě znásobují. Stále více se tedy prosazují chytré a zároveň zelené budovy. Tomuto trendu pomáhá i tlak na udržitelnost. V mnoha zemích a regionech včetně ČR vstupují na scénu přísnější environmentální a energetické předpisy a regulace. Jedná se například o směrnici CSRD (Corporate Sustainability Reporting Directive), která bude standardizovat reporting udržitelnosti.

Po více než deseti letech posun v projektu Čtvrť pod Hády, luxusní byty pod Kraví Horou v hodnotě několika desítek milionů korun nebo osmadvacet nových budov v rozvojovém území takzvaného Jižního centra. Brněnský realitní trh čekají velké novinky. V bytové otázce chce navíc rozvést se soukromými investory dialog i město.

Na českém fotovoltaickém trhu je obrovský přetlak. Podle odhadů odborníků na něm aktuálně působí až 800 dodavatelů, kteří se zásadně liší úrovní odbornosti, jednáním i zkušenostmi v oboru. Přitom výběr dodavatele FVE je klíčový krok, který zásadně určí ráz celé investice. Cech akumulace ve fotovoltaice (CAFT) v únoru vydal Desatero pro výběr fotovoltaiky a společnost Schlieger, jeden z historicky prvních členů CAFT, druhý bod desatera věnovaný právě výběru dodavatele dále rozvádí. Níže je pět kritérií, které jsou doporučeny při výběru dodavatele zohlednit.

Čtyři byty, které jsou momentálně ve správě městské části Brno-střed, budou v průběhu dubna nabídnuty zájemcům o koupi formou aukce na adrese drazby-brno.cz.

Brněnský realitní trh s nemovitostmi zamrzl. Potvrdil to i čtvrtý kvartál loňského roku. „Ačkoliv byl z tohoto pohledu o trochu úspěšnější než ten předchozí, návrat k číslům před vypuknutím konfliktu na Ukrajině je zatím v nedohlednu. Dobře to ilustruje skutečnost, že se v lednu loňského roku prodalo více bytů než za celé druhé pololetí dohromady,“ říká Dalibor Lamka, výkonný ředitel a předseda představenstva společnosti Trikaya.