Prodej rodinného domu 151 m2 - Orlovice, okr. Vyškov

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Domy
Typ konstrukce
smíšená
Obytná plocha
169 m²
Zastavěná plocha
151 m²
Podtyp pozemku
samostatný
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
před rekonstrukcí
Vybavení
částečně zařízeno
Vytápění
Lokální - tuhá paliva
Energetický štítek
G – mimořádně nehospodárná
Adresa

Orlovice 682 01
Česko

Okres
Vyškov
Cena
2200000 Kč
za nemovitost

Nabízíme na prodej rodinný dům 2+1 s obytným přístavkem. Zastavěná plocha domu je 150,8 m2 a zahrada má 324 m2. Dům byl postavený kolem roku 1920 ze smíšeného zdiva. Okna a vchodové dveře jsou plastové. V pokojích jsou na podlahách palubky a v chodbě a v koupelně dlažba. Do ulice jsou dva prostorné pokoje, komora a do dvora je orientovaná kuchyň, koupelna a přístavek, který byl využíván jako letní místnost na posezení s přáteli. Za zasklené verandy se vchází na WC, do komory a je zde vstup na dvůr. Vedle přístavku, letní místnosti, je sklep, je zde studna a přípojka obecního vodovodu.
Topení v domě je ústředí, vytápění plynovým kotlem. V kuchyni byl používaný sporák na tuhá paliva i plynový sporák s el. troubou.
V obci není kanalizace, dům má dvoukomorový septik.
Zahrada se mírně svažuje k potůčku, který obklopují vzrostlé stromy. Stojí zde dřevěný přístřešek na dřevo.
V obci Orlovice je obchod, MŠ, kulturní sál se zázemím, pěkný kostel a v blízkém okolí je rybník, koupaliště a dětské hřiště.
Doporučujeme prohlídku domu.

Máte zájem o bližší informace?

10482

Magazín
Nejnovější články

Víc než šest set parkovacích míst uvnitř i venku včetně dvou desítek nabíjecích stanic pro elektromobily – to přinese vybudování parkovacího domu na Šumavské. Nyní dělníci pracují na jeho základech.

Vysoké letní teploty a nutnost drahé klimatizace jsou velkým ekonomickým výdajem na provoz budov. U starších staveb, které jsou energeticky náročnější, se tyto výdaje ještě znásobují. Stále více se tedy prosazují chytré a zároveň zelené budovy. Tomuto trendu pomáhá i tlak na udržitelnost. V mnoha zemích a regionech včetně ČR vstupují na scénu přísnější environmentální a energetické předpisy a regulace. Jedná se například o směrnici CSRD (Corporate Sustainability Reporting Directive), která bude standardizovat reporting udržitelnosti.

Po více než deseti letech posun v projektu Čtvrť pod Hády, luxusní byty pod Kraví Horou v hodnotě několika desítek milionů korun nebo osmadvacet nových budov v rozvojovém území takzvaného Jižního centra. Brněnský realitní trh čekají velké novinky. V bytové otázce chce navíc rozvést se soukromými investory dialog i město.

Na českém fotovoltaickém trhu je obrovský přetlak. Podle odhadů odborníků na něm aktuálně působí až 800 dodavatelů, kteří se zásadně liší úrovní odbornosti, jednáním i zkušenostmi v oboru. Přitom výběr dodavatele FVE je klíčový krok, který zásadně určí ráz celé investice. Cech akumulace ve fotovoltaice (CAFT) v únoru vydal Desatero pro výběr fotovoltaiky a společnost Schlieger, jeden z historicky prvních členů CAFT, druhý bod desatera věnovaný právě výběru dodavatele dále rozvádí. Níže je pět kritérií, které jsou doporučeny při výběru dodavatele zohlednit.

Čtyři byty, které jsou momentálně ve správě městské části Brno-střed, budou v průběhu dubna nabídnuty zájemcům o koupi formou aukce na adrese drazby-brno.cz.

Brněnský realitní trh s nemovitostmi zamrzl. Potvrdil to i čtvrtý kvartál loňského roku. „Ačkoliv byl z tohoto pohledu o trochu úspěšnější než ten předchozí, návrat k číslům před vypuknutím konfliktu na Ukrajině je zatím v nedohlednu. Dobře to ilustruje skutečnost, že se v lednu loňského roku prodalo více bytů než za celé druhé pololetí dohromady,“ říká Dalibor Lamka, výkonný ředitel a předseda představenstva společnosti Trikaya.