Prodej rodinného domu, 145 m2 - Brno - Židenice

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Domy
Typ konstrukce
cihlová
Obytná plocha
145 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Podtyp pozemku
samostatný
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
rozestavěná nemovitost
Vybavení
nezařízeno
Vytápění
Lokální - plynové
Energetický štítek
G – mimořádně nehospodárná
Adresa

Geislerova 1/1
Brno 61500
Česko

Městská část
Brno-Židenice
Okres
Brno-město
Cena
14900000 Kč
za nemovitost

- novostavba v širším centru Brna
- garáž
- zahrada
- podlahové topení
- dispozice 4+kk, možnost zvětšit na 5+kk
- klimatizace

Dobrý den, exkluzivně Vám touto cestou nabízím ke koupi novostavbu domu jejíž výstavba právě začala. Termín kolaudace je plánován za 13 měsíců. Dům bude řešený jako 4 + kk + jídelna + dva menší sklady + garáž + terasa o celkové užitné ploše 145 m2. Po domluvě lze za příplatek dům zvětšit na 5 + kk a získat tak další pokoj o velikosti 12,1 m2 a celkovou užitnou plochu 157 m2. Umístění domu je v Brně - Židenicích na ulici Geislerova. Za domem bude zahrada o velikosti 60 m2, která bude orientována na západní stranu.

Technické řešení domu a vybavení:
obvodové zdivo domu bude postaveno z Porothermu AKU o síle 30 cm a 25 cm, vnitřní příčky z Porothermu 11,5 cm a Ytongu 10 cm. Zateplení domu bude provedeno polystyrenem o síle 18 cm. V celém domě bude instalováno teplovodní podlahové topení, o vytápění soustavy se bude starat plynový kondenzační kotel. Výplně vnějších otvorů budou řešeny plastovými okny s trojsklem ( vnější barva antracit, vnitřní barva bílá), vchodové dveře budou z mléčného skla. Vjezd do garáže bude vyplněn garážovými vraty na elektrický pohon a dálkové ovládání. O komfort v domě se bude starat klimatizace a předokenní žaluzie na elektrické ovládání ( antracitová barva).

Na přání je možné si vybrat vinylovou podlahu, obklady a dlažbu do koupelny a wc a veškeré zařizovací předměty.

Uvedená cena je za kompletně zhotovený dům.

Dům může být postaven a provozován i jako administrativní budova s kanceláří a sloužit jako sídlo firmy.

V případě dalších dotazů Vás zvu k nám do kanceláře, kde bychom probrali další detaily týkající se tohoto projektu.

Máte zájem o bližší informace?

4546

Magazín
Nejnovější články

Již příští rok by se mělo v katastrálním území brněnských Židenic začít stavět. Novým obyvatelům by tu nejpozději od roku 2029 mělo být k dispozici až 300 bytových jednotek. Na projektu bude spolupracovat město se soukromým investorem.

Přejete si doma udržet i během nejchladnějších měsíců roku příznivé klima, vyhnout se plísním a zároveň ušetřit na vytápění? Máte-li plastová okna, řešení je snadné. Nastavte je do zimního režimu. Poradíme vám, jak na to.

Svou novou trvalou adresu by mohli v budoucnu najít mnozí Brňané na severovýchodním okraj jihomoravské metropole v Líšni. Na pozemcích při ulici Holzově totiž město plánuje novou výstavbu. Nejprve je však potřebné zpracovat územní studii, která podrobněji přiblíží rozvoj této lokality.

Zvyšování cen nemovitostí se nevyhnulo ani druhé polovině minulého roku. Například v loňském třetím čtvrtletí zdražily domy a byty meziročně o výrazných 22 %. Vyplývá to z Indexu cen nemovitostí vydávaném Českým statistickým úřadem (ČSÚ). Jaké jsou důvody rychlého růstu?

Nakupovat sem chodí obyvatelé z okolí, ale i ti, kdo do Brna přijíždějí ze směru od hlavního města našeho rakouského souseda. Nyní se obchodní centrum mezi ulicemi Vídeňská, Strážní a Vsetínská rozroste. V rámci přístavby plánuje soukromý investor například také stavbu bytového domu či polyfunkční budovy s 11 patry.

Do popředí zájmu Čechů se v posledních dvou letech dostaly rodinné domy. V kurzu jsou dvoj- a trojdomy, které představují finančně přijatelnější alternativu. Jaké jsou jejich výhody a nevýhody?