Prodej rodinného domu, 125 m2 - Velké Němčice

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Domy
Typ konstrukce
cihlová
Obytná plocha
125 m²
Zastavěná plocha
81 m²
Podtyp pozemku
samostatný
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
novostavba
Vybavení
nezařízeno
Vytápění
Lokální - plynové
Energetický štítek
B – úsporná
Adresa

Osvobození
Velké Němčice 69163
Česko

Okres
Břeclav
Cena
0 Kč
za nemovitost

Láká vás bydlení v blízkosti vinic jižní Moravy a přitom se skvělou dostupností do Brna?

Ve výhradním zastoupení nabízíme ke koupi novostavbu rodinného domu před dokončením o velikosti 4+kk s podlahovou plochou 125 m2 a pozemkem 606 m2 v malebné obci Velké Němčice, nedaleko Hustopečí a cca 30 minut od Brna.

Tento dvoupodlažní dům je vystavěn ve vysokém standardu v rámci nového projektu výstavby 4 rodinných domů, z nichž dva jsou již prodané.
Velkou výhodou je umožnit zájemcům o novostavby dotvořit si bydlení a interiér přesně podle svých představ a své volby.
Dům je posazen na pozemek tak, aby poskytoval dostatek místa pro parkování a zároveň nabídl dostatečnou relaxační plochu. Celý dům je důkladně tepelně zaizolován, což garantuje minimální spotřebu energie pro vytápění i chlazení domu, s průkazem energetické náročnosti budovy skupiny B - velmi úsporná.

Jedná se o zděné komfortní domy se sedlovou střechou, krytina střechy z betonových tašek Bramac. Dveře a okna jsou plastová, opatřena izolačním trojsklem, střešní okna značky Velux.
V těchto dnech se dokončuje fasáda a pro regulaci světla a dosažení optimální teploty montáž předokenních elektrických žaluzií.
Vytápění domu v přízemí je řešeno oblíbeným podlahovým topením, v poschodí potom radiátory.

Dominantou a centrální částí celého domu je v přízemí velkoryse řešený obývací pokoj s plánovanou kuchyní o celkové ploše 45 m2 z kterého lze vyjít francouzským oknem na zahradu. Myšleno je zde i na možnost pořízení krbu s vyvedením krbového komínu.
Pro maximální pohodlí je součástí přízemí i koupelna s toaletou a nepostradatelná komora.

V poschodí je umístěná prostorná koupelna, připravená na vanu se sprchovým koutem a toaletou s bidetem, o velikosti 11,51 m2. Z chodby je vstup do tří neprůchozích pokojů 14,25m2, 14,68 m2 a 14,49 m2, z nichž dva jsou se západní orientací do zahrady.
Promyšlená dispozice 4+kk nabízí vše, co potřebujete k pohodlnému rodinnému životu.

Dům je napojen na veřejnou kanalizaci, veřejný vodovod a elektřinu. V domě je přichystáno napojení plynu ke kotli a do kuchyně. Plynovod je na hranici pozemku a je možné se napojit.
Před pozemkem k využití také internet O2 Telefonica. V případě zájmu o zastřešené parkovací stání nabízíme vyřízené stavební povolení.
Příjezd k domu vede z veřejné asfaltové komunikace.

Velké Němčice jsou městys v okrese Břeclav v Jihomoravském kraji, 23 km jižně od Brna na levém břehu řeky Svratky.
V jejich blízkosti se nacházejí porosty lužních lesů a v dálce lze spatřit siluetu Pálavských vrchů.
V obci je mateřská a základní škola, lékárna, dětský lékař, obecní úřad, potraviny COOP, několik vináren, vinařství a čerpací stanice.
Velké Němčice leží zhruba 6,5 km jihovýchodně od Židlochovic a 7 km severozápadně od Hustopečí, podél dálnice D2.

Pokud hledáte rodinné bydlení v krásné lokalitě jižní Moravy, jsou pro vás tyto nové rodinné domy, tou správnou volbou.

Pro více informací mne neváhejte kontaktovat, ráda vás provedu prohlídkou.

Máte zájem o bližší informace?

3802

Magazín
Nejnovější články

Již příští rok by se mělo v katastrálním území brněnských Židenic začít stavět. Novým obyvatelům by tu nejpozději od roku 2029 mělo být k dispozici až 300 bytových jednotek. Na projektu bude spolupracovat město se soukromým investorem.

Přejete si doma udržet i během nejchladnějších měsíců roku příznivé klima, vyhnout se plísním a zároveň ušetřit na vytápění? Máte-li plastová okna, řešení je snadné. Nastavte je do zimního režimu. Poradíme vám, jak na to.

Svou novou trvalou adresu by mohli v budoucnu najít mnozí Brňané na severovýchodním okraj jihomoravské metropole v Líšni. Na pozemcích při ulici Holzově totiž město plánuje novou výstavbu. Nejprve je však potřebné zpracovat územní studii, která podrobněji přiblíží rozvoj této lokality.

Zvyšování cen nemovitostí se nevyhnulo ani druhé polovině minulého roku. Například v loňském třetím čtvrtletí zdražily domy a byty meziročně o výrazných 22 %. Vyplývá to z Indexu cen nemovitostí vydávaném Českým statistickým úřadem (ČSÚ). Jaké jsou důvody rychlého růstu?

Nakupovat sem chodí obyvatelé z okolí, ale i ti, kdo do Brna přijíždějí ze směru od hlavního města našeho rakouského souseda. Nyní se obchodní centrum mezi ulicemi Vídeňská, Strážní a Vsetínská rozroste. V rámci přístavby plánuje soukromý investor například také stavbu bytového domu či polyfunkční budovy s 11 patry.

Do popředí zájmu Čechů se v posledních dvou letech dostaly rodinné domy. V kurzu jsou dvoj- a trojdomy, které představují finančně přijatelnější alternativu. Jaké jsou jejich výhody a nevýhody?