Prodej rodinného domu, 125 m2 - Velké Němčice

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Domy
Typ konstrukce
cihlová
Obytná plocha
125 m²
Zastavěná plocha
81 m²
Podtyp pozemku
samostatný
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
novostavba
Vybavení
nezařízeno
Vytápění
Lokální - plynové
Energetický štítek
B – úsporná
Adresa

Osvobození
Velké Němčice 691 63
Česko

Okres
Břeclav
Cena
9900000 Kč
za nemovitost

Láká vás bydlení v blízkosti vinic jižní Moravy a přitom se skvělou dostupností do Brna?

Exkluzivně nabízíme ke koupi poslední volnou novostavbu rodinného domu k dokončení o velikosti 4+kk, s užitnou plochou 125 m2 a pozemkem 606 m2 v obci Velké Němčice, nedaleko Hustopečí a cca 30 minut od Brna.
Tento dvoupodlažní dům je vystavěn ve vysokém standardu v rámci projektu výstavby čtyř rodinných domů.

Celý dům je důkladně tepelně zaizolován, což garantuje minimální spotřebu energie pro vytápění i chlazení domu, s průkazem energetické náročnosti budovy skup.B - velmi úsporná.
Velkou výhodou je dotvořit si bydlení přesně dle svých představ a své volby.
Dům poskytuje dostatek místa pro parkování a zároveň nabízí dostatečnou relaxační plochu.

Jedná se o zděné komfortní domy se sedlovou střechou, krytina střechy z betonových tašek Bramac. Dveře a okna jsou plastová, opatřena izolačním trojsklem, střešní okna značky Velux. Konečný vzhled domu dotváří decentní fasáda, která domu fakt sluší.
Předokenní elektrické žaluzie, pro regulaci světla a optimální teploty, jsou funkčním a elegantním doplňkem pro váš nový domov.
Vytápění domu v přízemí řešeno oblíbeným podlahovým topením, na které si rychle a rádi zvyknete.

Dominantou a centrální částí celého domu je v přízemí velkoryse řešený obývací pokoj s kuchyní o celkové ploše 45 m2 z kterého lze vyjít francouzským oknem na zahradu. Myšleno je zde i na možnost pořízení krbu s vyvedením krbového komínu.
Pro maximální pohodlí je součástí přízemí i koupelna s toaletou, dost velká i pro uložení kotle, pračky a nepostradatelná komora.
V poschodí je umístěná prostorná koupelna, připravená na vanu se sprchovým koutem a toaletou s bidetem, o velikosti 11,51 m2. Z chodby je vstup do tří neprůchozích pokojů 14,25 m2, 14,68 m2 a 14,49 m2, z nichž dva jsou s orientací do zahrady.
Promyšlená dispozice 4+kk nabízí vše, co potřebujete k pohodlnému rodinnému životu.

Dům je napojen na veřejnou kanalizaci, veřejný vodovod a elektřinu. V domě je přichystáno napojení plynu ke kotli a do kuchyně. Plynovod je na hranici pozemku a je možné se napojit. Před pozemkem k využití také internet O2 Telefonica. V případě zájmu o zastřešené parkovací stání, nabízíme vyřízené stavební povolení. Příjezd k domu vede z veřejné asfaltové komunikace.

Domy se prodávají ve stavu před dokončením interiéru a okolních ploch kolem, což již bude v plné kompetenci nových majitelů.
Pro jasnou představu jak může váš dům vypadat po dokončení, jsme pro vás připravili ilustrativní vizualizaci domu.

Velké Němčice jsou městys v okrese Břeclav v Jihomoravském kraji, 23 km jižně od Brna na levém břehu řeky Svratky. V jejich blízkosti se nacházejí porosty lužních lesů a v dálce lze spatřit siluetu Pálavských vrchů.
V obci je mateřská a základní škola, farnost, lékárna, dětský lékař, obecní úřad, potraviny COOP, několik vináren, vinařství a čerpací stanice.

Pro více informací zavolejte, ráda vás provedu prohlídkou.

Máte zájem o bližší informace?

6830

Magazín
Nejnovější články

Developeři zažívají v současné turbulentní době náročné časy. Stavební materiály jsou těžko k sehnání, jejich cena je nejistá, a dělnické profese mnohdy nepatří k těm nejatraktivnějším. Investoři proto neví, za kolik postaví mnohdy již prodané byty. I přesto se v Brně hojně staví.

Žádný prodaný byt v samotném centru jihomoravské metropole a překvapivé přesměrování zájmu kupců do čtvrtí Staré Brno a Bystrc, kde se prodalo nejvíc nových bytů. Tak vypadalo třetí čtvrtletí letošního roku ve městě pod Špilberkem. Prodeje bytů se tu propadly na historické minimum.

V krajských městech rychle ubývají nemovitosti k pronájmu s rozlohou nad 70 m2. Problém by to mohl být zejména pro studenty, kteří je využívají ke sdílenému bydlení. Hledání vhodného pronájmu by tak neměli nechávat až na září. Podle dat společnosti GarantovanyNajem.cz je pokles bytů o této rozloze oproti minulému roku i v řádech vyšších desítek procent. V Praze pozorují pokles o 54 %, v Brně pak o 30 %. Klesající nabídka nadále zvyšuje ceny pronájmů. Meziročně se v Česku podle portálu Realitymix.cz zvýšila průměrná cena pronájmu za 1 m2 o takřka 11 %.

Množství bytů, rodinných domů i pozemků k prodeji je v České republice nejvíce za posledních 8 let. Podle statistik společnosti GarantovanyNajem.cz se nabídka v Brně za uplynulých 8 měsíců zvýšila o 86 %, v Praze pak o 16 %. Prodávaných nemovitostí bude podle odborníků na trh realit z GarantovanyNajem.cz v následujících měsících ještě významně přibývat. 

Druhé čtvrtletí přineslo výrazný propad v počtu prodaných bytů v Brně. Kupce našlo pouze 161 nových bytů, nejméně od začátku roku 2018. Průměrná nabídková cena za metr čtvereční přitom oproti předchozím obdobím vzrostla výrazněji, a to na 127 200 Kč. Byť se mezikvartálně jedná pouze o drobný nárůst, meziročně šly nabídkové ceny nahoru o více než 12,5 %. U prodaných jednotek je pak nárůst ještě výraznější. Z městských částí se těžiště prodejů nových bytů přesunulo do centra města, do čela se dostala čtvrť Veveří. 

Téměř padesát let se tu neodehrály žádné stavební úpravy, nyní čeká objekt, ve kterém sídlí Divadlo Bolka Polívky a Univerzitní kino Scala, rekonstrukce. Počátkem března schválili brněnští radní zahájením zadávacího řízení na podlimitní veřejnou zakázku na projektovou dokumentaci a další služby související s rekonstrukcí budovy. Předpokládané náklady přesáhnou 65 milionů.