Prodej rodinného domu -106 m2 - Rohatec

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Domy
Typ konstrukce
cihlová
Obytná plocha
106 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Podtyp pozemku
samostatný
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
udržovaný / původní stav
Vybavení
neuvedeno
Vytápění
Lokální - plynové
Energetický štítek
G – mimořádně nehospodárná
Adresa

Školní
Rohatec 0
Česko

Okres
Hodonín
Cena
3650000 Kč
za nemovitost

Exkluzivně Vám nabízíme ke koupi přízemní rodinný dům s prostorným pozemkem o dispozici 3+1, který se nachází na klidném místě v obci Rohatec, okr. Hodonín. Dům je nepodsklepený a půdorysně má tvar písmena „L“. Celková výměra domu i s pozemkem činí 460 m2, užitná plocha samotného domu je přibližně 106 m2. Vstup do domu je řešen přes průjezdnou garáž do dvora, který zaručuje novým majitelům naprosté soukromí. Do samotného domu se vstupuje přes chodbu, na kterou navazuje prostorný obývací pokoj a ložnice, která má okna orientována do klidné ulice. Z chodby se dále vchází do kuchyně s novou kuchyňskou linkou, na kterou navazuje koupelna s vanou a umyvadlem. Vedle koupelny se nachází samostatná toaleta a je zde umístěn také nový, elektrický zásobník teplé vody. Atmosféru domu dokreslují krbová kamna umístěna v kuchyni. Poslední pokoj v domě je přístupný právě z kuchyně přes menší chodbičku, vedle které se nachází technická místnost s plynovým kotlem. Dům prošel za posledních pár let částečnou rekonstrukcí. Jsou zde nové rozvody vody, elektřiny, nové obklady a dlažba. Dům je napojen na veškeré inženýrské sítě. Za domem se nachází zahrada, která nabízí dostatek místa pro pěstování zeleniny, či posezení s přáteli. Je zde také menší kůlna vhodná k uskladnění nářadí, dřeva, nebo potřebné zahradní techniky. Pokud hledáte místo k bydlení, nebo k odpočinku v klidné lokalitě s výbornou dostupností do okolních měst, představuje tento dům ideální řešení právě pro vás. V obci se nachází základní a mateřská škola, obchody, pošta, restaurace a mnoho dalšího. Energetický štítek nebyl dodán - třída G. Doporučujeme prohlídku. Rádi Vám pomůžeme s financováním této nemovitosti. Pro více informací a prohlídky mě neváhejte kontaktovat.

Máte zájem o bližší informace?

9114

Magazín
Nejnovější články

Víc než šest set parkovacích míst uvnitř i venku včetně dvou desítek nabíjecích stanic pro elektromobily – to přinese vybudování parkovacího domu na Šumavské. Nyní dělníci pracují na jeho základech.

Vysoké letní teploty a nutnost drahé klimatizace jsou velkým ekonomickým výdajem na provoz budov. U starších staveb, které jsou energeticky náročnější, se tyto výdaje ještě znásobují. Stále více se tedy prosazují chytré a zároveň zelené budovy. Tomuto trendu pomáhá i tlak na udržitelnost. V mnoha zemích a regionech včetně ČR vstupují na scénu přísnější environmentální a energetické předpisy a regulace. Jedná se například o směrnici CSRD (Corporate Sustainability Reporting Directive), která bude standardizovat reporting udržitelnosti.

Po více než deseti letech posun v projektu Čtvrť pod Hády, luxusní byty pod Kraví Horou v hodnotě několika desítek milionů korun nebo osmadvacet nových budov v rozvojovém území takzvaného Jižního centra. Brněnský realitní trh čekají velké novinky. V bytové otázce chce navíc rozvést se soukromými investory dialog i město.

Na českém fotovoltaickém trhu je obrovský přetlak. Podle odhadů odborníků na něm aktuálně působí až 800 dodavatelů, kteří se zásadně liší úrovní odbornosti, jednáním i zkušenostmi v oboru. Přitom výběr dodavatele FVE je klíčový krok, který zásadně určí ráz celé investice. Cech akumulace ve fotovoltaice (CAFT) v únoru vydal Desatero pro výběr fotovoltaiky a společnost Schlieger, jeden z historicky prvních členů CAFT, druhý bod desatera věnovaný právě výběru dodavatele dále rozvádí. Níže je pět kritérií, které jsou doporučeny při výběru dodavatele zohlednit.

Čtyři byty, které jsou momentálně ve správě městské části Brno-střed, budou v průběhu dubna nabídnuty zájemcům o koupi formou aukce na adrese drazby-brno.cz.

Brněnský realitní trh s nemovitostmi zamrzl. Potvrdil to i čtvrtý kvartál loňského roku. „Ačkoliv byl z tohoto pohledu o trochu úspěšnější než ten předchozí, návrat k číslům před vypuknutím konfliktu na Ukrajině je zatím v nedohlednu. Dobře to ilustruje skutečnost, že se v lednu loňského roku prodalo více bytů než za celé druhé pololetí dohromady,“ říká Dalibor Lamka, výkonný ředitel a předseda představenstva společnosti Trikaya.