Prodej rodinného domu, 105 m2 - Brno

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Domy
Typ konstrukce
cihlová
Obytná plocha
105 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Podtyp pozemku
samostatný
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
novostavba
Vybavení
nezařízeno
Vytápění
Lokální - elektrické
Energetický štítek
B – úsporná
Adresa

Modřická 348/69
Brno 619 00
Česko

Městská část
Brno-jih
Okres
Brno-město
Cena
12900000 Kč
za nemovitost

- novostavba rodinného domu se zahradou v Brně
- rekuperace vzduchu ve všech místnostech
- podlahové topení a tepelné čerpadlo
- až 3 parkovací místa
- zelená střecha

Novostavba rodinného domu v Brně se zahradou a přitom na velmi klidném místě v přírodě. Zní to jako nesmysl ? Omyl ! Přijďte se přesvědčit na prohlídce domu.

Nabízíme Vám 1 z celkem 4 domů. Dům je dispozičně řešený jako 4 + kk + špajz a ukládací prostor pod schodištěm. Novostavba nabízí užitnou plochu 105 m2 a pozemek o velikosti 368 m2. Domy se nachází na klidném místě s krásným výhledem do přírody a na nedaleký rybníček.

Obvodové zdivo je realizováno z Porotherm o síle 30 cm a zatepleno polystyrenem o síle 20 cm. O pohodu v letních měsících se Vám bude starat zelená střecha na kterou je již vyřízena dotace. Zelená střecha nejenže prodlužuje životnost střešní folie, ale také perfektně izoluje v létě teplo a v zimě mráz.

V celém domě bude rozvedeno teplovodní podlahové topení napojeno na tepelné čerpadlo, které zaručí úspornost nákladů na vytápění a ohřev teplé vody. O pohodu v domě se Vám bude starat systém rekuperace, který bude odvádět z domu znečištěný vzduch a vhánět ohřátý čerstvý vzduch z venku. Do domu je přiveden optický kabel pro bezproblémové fungování Vašeho internetu.

Velkou předností domu je prosvětlenost všech pokojů a orientace zahrady na ideální jižní stranu. Dům bude připraven na montáž venkovních žaluzií na elektrické ovládání ( samotné žaluzie nejsou v ceně ) , v ceně je zahrnuto oplocení zahrady a vydláždění parkovacích míst.

Ve vzdálenosti do 100 metrů najdete MHD zastávku, která Vás snadno propojí s centrem Brna a školku pro Vaše ratolesti. Nákupní centrum Olympia je vzdálena cca 5 minut cesta autem.

Chcete-li žít v klidném místě obklopeném přírodou a však stále ještě v Brně a mít po ruce všechny služby, které potřebujete, tak je pro Vás tento dům ideální nabídkou. Budu se těšit na prohlídku s Vámi

Máte zájem o bližší informace?

8983

Magazín
Nejnovější články

Víc než šest set parkovacích míst uvnitř i venku včetně dvou desítek nabíjecích stanic pro elektromobily – to přinese vybudování parkovacího domu na Šumavské. Nyní dělníci pracují na jeho základech.

Vysoké letní teploty a nutnost drahé klimatizace jsou velkým ekonomickým výdajem na provoz budov. U starších staveb, které jsou energeticky náročnější, se tyto výdaje ještě znásobují. Stále více se tedy prosazují chytré a zároveň zelené budovy. Tomuto trendu pomáhá i tlak na udržitelnost. V mnoha zemích a regionech včetně ČR vstupují na scénu přísnější environmentální a energetické předpisy a regulace. Jedná se například o směrnici CSRD (Corporate Sustainability Reporting Directive), která bude standardizovat reporting udržitelnosti.

Po více než deseti letech posun v projektu Čtvrť pod Hády, luxusní byty pod Kraví Horou v hodnotě několika desítek milionů korun nebo osmadvacet nových budov v rozvojovém území takzvaného Jižního centra. Brněnský realitní trh čekají velké novinky. V bytové otázce chce navíc rozvést se soukromými investory dialog i město.

Na českém fotovoltaickém trhu je obrovský přetlak. Podle odhadů odborníků na něm aktuálně působí až 800 dodavatelů, kteří se zásadně liší úrovní odbornosti, jednáním i zkušenostmi v oboru. Přitom výběr dodavatele FVE je klíčový krok, který zásadně určí ráz celé investice. Cech akumulace ve fotovoltaice (CAFT) v únoru vydal Desatero pro výběr fotovoltaiky a společnost Schlieger, jeden z historicky prvních členů CAFT, druhý bod desatera věnovaný právě výběru dodavatele dále rozvádí. Níže je pět kritérií, které jsou doporučeny při výběru dodavatele zohlednit.

Čtyři byty, které jsou momentálně ve správě městské části Brno-střed, budou v průběhu dubna nabídnuty zájemcům o koupi formou aukce na adrese drazby-brno.cz.

Brněnský realitní trh s nemovitostmi zamrzl. Potvrdil to i čtvrtý kvartál loňského roku. „Ačkoliv byl z tohoto pohledu o trochu úspěšnější než ten předchozí, návrat k číslům před vypuknutím konfliktu na Ukrajině je zatím v nedohlednu. Dobře to ilustruje skutečnost, že se v lednu loňského roku prodalo více bytů než za celé druhé pololetí dohromady,“ říká Dalibor Lamka, výkonný ředitel a předseda představenstva společnosti Trikaya.