Prodej rodinného 4+KK, pozemek 825 m2 - Nová Ves u Oslavan

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Domy
Typ konstrukce
cihlová
Obytná plocha
119 m²
Zastavěná plocha
148 m²
Podtyp pozemku
samostatný
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
novostavba
Vybavení
neuvedeno
Vytápění
neuvedeno
Energetický štítek
G – mimořádně nehospodárná
Adresa

Nová Ves 0
Česko

Okres
Brno-venkov
Cena
10490000 Kč
za nemovitost

Nabízíme prodej rodinného domu nedaleko Brna v obci Nová Ves u Oslavan. Jednopodlažní RD s dispozicí 4+kk se zahradou. Nabízí se pravá polovina dvojdomku viz. letecký snímek. Nadstandartní vybavení v ceně (zařizovací předměty, podlahy - vinylové, dveře - lakované, vlastní plynový kotel se zásobníkem, dlažby, venkovní osvětlení, podlahové teplovodní vytápění, elektro příprava pro venkovní žaluzie). Veškeré standardy a půdorysy pošleme na vyžádání.
Dispozice domu: užitná plocha 119 m2 + terasa 32,3 m2: zádveří 5,9 m2, chodba 14,4 m2, obývací pokoj 34,1m2, 1. pokoj 18,8 m2, 2. pokoj 17 m2, 3. pokoj 13,2 m2, wc 2,8 m2, koupelna 6,1 m2, šatna 3,8 m2, technická místnost 2,2 m2, terasa 32,3 m2.
Celková plocha pozemku 825 m2, z toho zastavěná plocha 180 m2, zahrada včetně zpevněných ploch a parkování 645 m2.
Orientace: obývací pokoj je orientovaný na jih do zahrady.
Parkování před domem na vlastním pozemku. Dům je odsazen 3,5 m od sousedního pozemku.
Dům je situován v nové zástavbě rodinných domů, na kraji obce. Koncový pozemek dle územního plánu. Dům je napojen na novou obecní kanalizaci - ČOV. Dešťové vody stažené do vlastních retenčních nádrží, s přepadem do vsaku. Možnost využití dešťové vody na zavlažování. Pozemek bude oplocen.
Dojezd do města Ivančic 5 minut, dojezd do města Brna 30 minut.
Dokončení RD včetně napojení na veškeré IS do května 2022.
Přímo od majitele.

V obci Nová Ves u Oslavan naleznete mateřskou školku, základní školu, dětská hřiště, tenisové kurty, krytý bazén a sportoviště vnitřní i venkovní. Nachází se západně od města Ivančice a jižně od města Oslavany. V okolí naleznete veškerou občanskou vybavenosti a velmi dobré dopravní spojení.

Máte zájem o bližší informace?

4163

Magazín
Nejnovější články

Již příští rok by se mělo v katastrálním území brněnských Židenic začít stavět. Novým obyvatelům by tu nejpozději od roku 2029 mělo být k dispozici až 300 bytových jednotek. Na projektu bude spolupracovat město se soukromým investorem.

Přejete si doma udržet i během nejchladnějších měsíců roku příznivé klima, vyhnout se plísním a zároveň ušetřit na vytápění? Máte-li plastová okna, řešení je snadné. Nastavte je do zimního režimu. Poradíme vám, jak na to.

Svou novou trvalou adresu by mohli v budoucnu najít mnozí Brňané na severovýchodním okraj jihomoravské metropole v Líšni. Na pozemcích při ulici Holzově totiž město plánuje novou výstavbu. Nejprve je však potřebné zpracovat územní studii, která podrobněji přiblíží rozvoj této lokality.

Zvyšování cen nemovitostí se nevyhnulo ani druhé polovině minulého roku. Například v loňském třetím čtvrtletí zdražily domy a byty meziročně o výrazných 22 %. Vyplývá to z Indexu cen nemovitostí vydávaném Českým statistickým úřadem (ČSÚ). Jaké jsou důvody rychlého růstu?

Nakupovat sem chodí obyvatelé z okolí, ale i ti, kdo do Brna přijíždějí ze směru od hlavního města našeho rakouského souseda. Nyní se obchodní centrum mezi ulicemi Vídeňská, Strážní a Vsetínská rozroste. V rámci přístavby plánuje soukromý investor například také stavbu bytového domu či polyfunkční budovy s 11 patry.

Do popředí zájmu Čechů se v posledních dvou letech dostaly rodinné domy. V kurzu jsou dvoj- a trojdomy, které představují finančně přijatelnější alternativu. Jaké jsou jejich výhody a nevýhody?