Prodej, Rodinné domy Hrabětice, 568m2

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Domy
Typ konstrukce
cihlová
Obytná plocha
150 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Podtyp pozemku
samostatný
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
udržovaný / původní stav
Vybavení
částečně zařízeno
Vytápění
Ústřední - tuhá paliva
Energetický štítek
G – mimořádně nehospodárná
Adresa

Hrabětice 67168
Česko

Okres
Znojmo
Cena
6000000 Kč
za nemovitost

K prodeji nabízíme prostorný, ale zároveň útulný dům, který v roce 2010 prošel celkovou rekonstrukcí. V přízemí se kromě koupelny, garáže a šatny nachází velmi zajímavý obývací pokoj s krbem, propojený skrz jídelnu do kuchyně. Z jídelny je vstup na rozkvetlou zahradu se sklípkem a zahradním venkovním domem, který je užíván jako dílna a sklad.
V patře domu jsou 2 koupelny, prostorná chodba, ze které je vstup na terasu a 3 pokoje. Krb je průduchy rozveden i do patra. Podlahy jsou kombinací lamina, dřeva a dlažby. Pod dlažbou je topení. Jinak je v celém domě rozvedeno topení na tuhá paliva, kotlem, který je umístěn v garáži. Průkaz energetické náročnosti je zpracován a je E. Obec je velmi zajímavá obec z hlediska dopravního - vlak, a blízkost rakouských hranic. Doporučujeme prohlídku této nemovitosti, Zajistíme pro Vás kompletní právní a daňový servis (znalecké posudky, PENB). Samozřejmostí je i financování konkrétně Vám na míru. V případě otázek či zájmu o prohlídku kontaktujte prosím uvedeného makléře.

Máte zájem o bližší informace?

4387

Magazín
Nejnovější články

Již příští rok by se mělo v katastrálním území brněnských Židenic začít stavět. Novým obyvatelům by tu nejpozději od roku 2029 mělo být k dispozici až 300 bytových jednotek. Na projektu bude spolupracovat město se soukromým investorem.

Přejete si doma udržet i během nejchladnějších měsíců roku příznivé klima, vyhnout se plísním a zároveň ušetřit na vytápění? Máte-li plastová okna, řešení je snadné. Nastavte je do zimního režimu. Poradíme vám, jak na to.

Svou novou trvalou adresu by mohli v budoucnu najít mnozí Brňané na severovýchodním okraj jihomoravské metropole v Líšni. Na pozemcích při ulici Holzově totiž město plánuje novou výstavbu. Nejprve je však potřebné zpracovat územní studii, která podrobněji přiblíží rozvoj této lokality.

Zvyšování cen nemovitostí se nevyhnulo ani druhé polovině minulého roku. Například v loňském třetím čtvrtletí zdražily domy a byty meziročně o výrazných 22 %. Vyplývá to z Indexu cen nemovitostí vydávaném Českým statistickým úřadem (ČSÚ). Jaké jsou důvody rychlého růstu?

Nakupovat sem chodí obyvatelé z okolí, ale i ti, kdo do Brna přijíždějí ze směru od hlavního města našeho rakouského souseda. Nyní se obchodní centrum mezi ulicemi Vídeňská, Strážní a Vsetínská rozroste. V rámci přístavby plánuje soukromý investor například také stavbu bytového domu či polyfunkční budovy s 11 patry.

Do popředí zájmu Čechů se v posledních dvou letech dostaly rodinné domy. V kurzu jsou dvoj- a trojdomy, které představují finančně přijatelnější alternativu. Jaké jsou jejich výhody a nevýhody?