Prodej, Rodinné domy, 93m2 - Brno - Žebětín

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Domy
Typ konstrukce
cihlová
Obytná plocha
93 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Podtyp pozemku
samostatný
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
před rekonstrukcí
Vybavení
neuvedeno
Vytápění
neuvedeno
Energetický štítek
G – mimořádně nehospodárná
Adresa

Májová
Brno 641 00
Česko

Městská část
Brno-Žebětín
Okres
Brno-město
Cena
4850000 Kč
za nemovitost

Nabízíme Vám ve výhradním zastoupení majitele prodej rodinného domu v Brně - Žebětíně, ulice Májová.

Jedná se o řadový rodinný dům kolaudovaný v roce 1966 o dispozici 2+1 se sedlovou střechou, kde obytná část je pouze v přízemí domu a leží na pozemku o celkové výměře 168m2.

Dispozice domu: vstupní chodba se vstupem na dvůr, kuchyně, kuchyně je dále průchozí do obývacího pokoje - vstup do ložnice a koupelny, toaleta je zvlášť, vstup na prostornou půdu. Dům dále disponuje spíží. Obytná plocha domu je 78m2.
Celkově je dům v původním stavu, je určený k celkové modernizaci/rekonstrukci.

Součástí pozemku je dvorek s podsklepeným přístavkem, předzahrádka.

Je možné zakoupit zahradu, která se nachází přibližně 500m od domu za 700.000,-Kč, tato zahrada má výměru přibližně 500m2, bez elektřiny, vody.

IS: elektřina, 380V, plyn, kanalizace, obecní vodovod.
Vytápění domu zajištuje plynový kotel, ohřev teplé vody zajišťuje el. bojler.

Dům se nachází v klidné ulici, jedná se o vyhledávanou lokalitu Brna. V blízkosti domu se nachází mateřská a základní škola, dětská hřiště, sportoviště, pošta, obchod, zdravotní péče, restaurace. Volný čas můžete trávit vycházkami v přírodě, v blízkosti se nachází Žebětínský rybník, obora s volně žijící vysokou zvěří, Brněnská přehrada nebo hrad Veveří. Ideální lokalita pro milovníky cyklistiky. Dostupnost do centra města Brna za 20 min.

Více informací Vám poskytne realitní makléř.

Máte zájem o bližší informace?

8312

Magazín
Nejnovější články

Čtyři byty, které jsou momentálně ve správě městské části Brno-střed, budou v průběhu dubna nabídnuty zájemcům o koupi formou aukce na adrese drazby-brno.cz.

Brněnský realitní trh s nemovitostmi zamrzl. Potvrdil to i čtvrtý kvartál loňského roku. „Ačkoliv byl z tohoto pohledu o trochu úspěšnější než ten předchozí, návrat k číslům před vypuknutím konfliktu na Ukrajině je zatím v nedohlednu. Dobře to ilustruje skutečnost, že se v lednu loňského roku prodalo více bytů než za celé druhé pololetí dohromady,“ říká Dalibor Lamka, výkonný ředitel a předseda představenstva společnosti Trikaya.

Po avizovaném rozšíření do jižní části Evropy přichází developerská společnost DOMOPLAN s konkrétním rezidenčním projektem. Na předměstí chorvatského Záhřebu v rozvíjející se oblasti Samobor vybuduje šest prémiových vilových domů s celkem 100 byty. Součástí projektu, který bude částečně energeticky soběstačný, je také zelený park a dětské hřiště. Začít stavět DOMOPLAN plánuje v prvním čtvrtletí příštího roku, hotovo by mělo být ve druhé půlce roku 2025. 

Současné stavebnictví a realitní trh se musejí potýkat s nebývalým množstvím problémů a výzev vyplývajících nejen ze současné zhoršující se geopolitické a ekonomické situace, ale i z klimatických změn. Ochlazení sektoru je patrné také v Brně. Nejen do zdejší bytové otázky, ale i fungování města celkově, se navíc výrazně promítá chybějící nový územní plán, suburbanizace, nedostatečná infrastruktura a dlouhé povolovací procesy.

Brněnská developerská společnost DOMOPLAN ze skupiny FIPOX i v současné době pokračuje v realizaci svých projektů a plánuje další. Jenom v Brně nyní staví na 400 nových bytových jednotek, což je dokonce o 100 bytů víc, než společnost původně plánovala. Rozšiřuje totiž svou největší brněnskou rezidenci Pekárenský dvůr. I v tomto projektu bude DOMOPLAN lidem nabízet svou novinku – servisované podnájemní bydlení s důrazem na udržitelnost a pohodlí obyvatel. DOMOPLAN tak bude rozvíjet svůj koncept energeticky soběstačných staveb. Další brněnská rezidence Hvězdová se právě díky této udržitelné koncepci stala začátkem prosince vítězem soutěže Chytrá města 2022.

Developeři zažívají v současné turbulentní době náročné časy. Stavební materiály jsou těžko k sehnání, jejich cena je nejistá, a dělnické profese mnohdy nepatří k těm nejatraktivnějším. Investoři proto neví, za kolik postaví mnohdy již prodané byty. I přesto se v Brně hojně staví.