Prodej, Rodinné domy, 77 m2 - Břeclav

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Domy
Typ konstrukce
cihlová
Obytná plocha
77 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Podtyp pozemku
samostatný
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
před rekonstrukcí
Vybavení
neuvedeno
Vytápění
neuvedeno
Energetický štítek
G – mimořádně nehospodárná
Adresa

náměstí Petra Bezruče
Břeclav 0
Česko

Okres
Břeclav
Cena
2990000 Kč
za nemovitost

Nabízíme Vám k prodeji řadový, přízemní rodinný dům o velikosti 3+1 s uzavřeným dvorem a zahradou v klidné části města Břeclav.

Celková výměra domu i s pozemkem je 158 m2, podlahová plocha samotného domu činí 77 m2. Za domem se nachází zahrada a stavení vhodné například k uskladnění nářadí, dřeva, nebo zahradní techniky.

Dispozici domu tvoří vstupní chodba, 2 neprůchozí pokoje, jeden pokoj průchozí do kuchyně, koupelna s vanou a samostatné WC. Dům je v původním, udržovaném stavu, určený k rekonstrukci dle vlastních představ nového majitele. Nabízí se možnost vybudovat obytné podkroví a rozšířit tak prostory k bydlení. V zadní části domu se nachází uzavřený, ale do ulice průchozí, dvorek, který zaručuje novým majitelům naprosté soukromí a klid. Je napojen na veškeré inženýrské sítě. V domě jsou již osazena nová plastová okna. Vytápění a ohřev vody zajišťuje plynový kotel.

Energetický štítek budovy nebyl dodán - třída G. Doporučujeme prohlídku.

Rádi Vám pomůžeme s financováním této nemovitosti.

Pro více informací a prohlídky volejte makléře.

Máte zájem o bližší informace?

4406

Magazín
Nejnovější články

Již příští rok by se mělo v katastrálním území brněnských Židenic začít stavět. Novým obyvatelům by tu nejpozději od roku 2029 mělo být k dispozici až 300 bytových jednotek. Na projektu bude spolupracovat město se soukromým investorem.

Přejete si doma udržet i během nejchladnějších měsíců roku příznivé klima, vyhnout se plísním a zároveň ušetřit na vytápění? Máte-li plastová okna, řešení je snadné. Nastavte je do zimního režimu. Poradíme vám, jak na to.

Svou novou trvalou adresu by mohli v budoucnu najít mnozí Brňané na severovýchodním okraj jihomoravské metropole v Líšni. Na pozemcích při ulici Holzově totiž město plánuje novou výstavbu. Nejprve je však potřebné zpracovat územní studii, která podrobněji přiblíží rozvoj této lokality.

Zvyšování cen nemovitostí se nevyhnulo ani druhé polovině minulého roku. Například v loňském třetím čtvrtletí zdražily domy a byty meziročně o výrazných 22 %. Vyplývá to z Indexu cen nemovitostí vydávaném Českým statistickým úřadem (ČSÚ). Jaké jsou důvody rychlého růstu?

Nakupovat sem chodí obyvatelé z okolí, ale i ti, kdo do Brna přijíždějí ze směru od hlavního města našeho rakouského souseda. Nyní se obchodní centrum mezi ulicemi Vídeňská, Strážní a Vsetínská rozroste. V rámci přístavby plánuje soukromý investor například také stavbu bytového domu či polyfunkční budovy s 11 patry.

Do popředí zájmu Čechů se v posledních dvou letech dostaly rodinné domy. V kurzu jsou dvoj- a trojdomy, které představují finančně přijatelnější alternativu. Jaké jsou jejich výhody a nevýhody?