Prodej, Rodinné domy 5+kk, garáž, 367 m2 - Kuřim

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Domy
Typ konstrukce
cihlová
Obytná plocha
175 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Podtyp pozemku
samostatný
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
novostavba
Vybavení
nezařízeno
Vytápění
neuvedeno
Energetický štítek
B – úsporná
Adresa

Kuřim 664 34
Česko

Okres
Brno-venkov
Cena
11989000 Kč
za nemovitost

Chcete bydlet podle svých představ a mít možnost si zvolit barevný koncept vašeho nového domu? Vybrat si správnou velikost vany, typ vodovodních baterií, tvar kuchyně a její vzhled? Pokud ano, máme pro Vás jedinečnou nabídku rodinného domu v Kuřimi.
Tento dům je velice dobře dispozičně řešen a nabízí tak svému novému majiteli dostatek prostoru pro technické zázemí, pro odpočinek, vaření nebo jakékoli jiné využití.
Venkovní prostor je dostatečný, jak pro terasu, tak i pro menší, ale příjemnou zahrádku, kam si v současnosti ještě můžete nechat dovézt třeba bazén či jakýkoli objemnější náklad, protože ještě nejsou ploty ani u sousedních domů.
Tento dům byl postaven z ytongu, má tvar obdelníku o velikosti 11m x 9,75m a jeho celková užitná plocha je 175m2.
V příloze naleznete půdorys, ze kterého je patrné přesné řešení celého domu, kde je myšleno i na drobné detaily.

Svou polohou a zasazením do lesnaté a kopcovité krajiny je Kuřim jednou z nejatraktivnějších a nejžádanějších lokalit v blízkosti Brna. Dům je umístěn na kraji obce, pod přírodním parkem Baba.

Podrobný popis domu:
V přízemí je garáž, technická místnost, vstupní hala, obývací pokoj s kuchyní, komora a WC.

Betonovým schodištěm v obývacím pokoji je přístupné 1. patro, které je se čtyřmi pokoji, koupelnou s WC přístupné z centrální chodby.

Střecha je sedlová s krytinou z pálených tašek BRAMAC v červené barvě.

Výměry jednotlivých místností:

přízemí – celkem 81,3 m2

vstupní hala: 8,1 m2; obývací pokoj: 31,4 m2; kuchyně: 9,6 m2; komora: 4,5 m2; WC: 1,4 m2; garáž: 23,2 m2; technická místnost: 8,4 m2.

1. patro – celkem 87,9 m2

pokoj: 15,9 m2; pokoj: 16 m2; chodba: 13,4 m2; pracovna: 15 m2; ložnice: 17,6 m2; koupelna s WC: 10 m2.

Rodinný dům je postaven na betonové základové desce z tvárnic YTONG. Má plastová okna s trojskly, dveře vstupní, dveře na zahradu a HS portál na terasu jsou hliníkové v barvě antracit. Dům se nabízí ve stavu před finálním dokončením. V současné době chybí pouze finální povrchová podlahová krytina (dlažba, plovoucí podlaha) sanita a obklady v koupelně, kuchyňská linka a interiérové dveře. Toto provedení umožňuje možnost výběru vlastního designu Vašeho vysněného domu.

Vytápění rodinného domu je podlahové elektrické společně s klimatizačními jednotkami Sinclair. Možno doplnit v kombinaci s tepelným čerpadlem nebo solárními panely či rekuperací vzduchu.

Dům je napojen na veřejný rozvod elektřiny, vody a kanalizace.

Pozemek je rovinatý a má výměru 367 m2

K domu vede příjezdová komunikace – obslužná pro lokalitu rodinných domů.

Rodinný dům má strategické umístění v obci Kuřim s veškerou občanskou vybaveností, včetně možností kulturního, společenského a sportovního života. Nachází se v těsné blízkosti města Brna a také oblíbené Brněnské přehrady. Zajistíme pro Vás kompletní právní a daňový servis (znalecké posudky, PENB). V případě otázek či zájmu o prohlídku kontaktujte prosím uvedeného makléře.

Máte zájem o bližší informace?

9640

Magazín
Nejnovější články

Víc než šest set parkovacích míst uvnitř i venku včetně dvou desítek nabíjecích stanic pro elektromobily – to přinese vybudování parkovacího domu na Šumavské. Nyní dělníci pracují na jeho základech.

Vysoké letní teploty a nutnost drahé klimatizace jsou velkým ekonomickým výdajem na provoz budov. U starších staveb, které jsou energeticky náročnější, se tyto výdaje ještě znásobují. Stále více se tedy prosazují chytré a zároveň zelené budovy. Tomuto trendu pomáhá i tlak na udržitelnost. V mnoha zemích a regionech včetně ČR vstupují na scénu přísnější environmentální a energetické předpisy a regulace. Jedná se například o směrnici CSRD (Corporate Sustainability Reporting Directive), která bude standardizovat reporting udržitelnosti.

Po více než deseti letech posun v projektu Čtvrť pod Hády, luxusní byty pod Kraví Horou v hodnotě několika desítek milionů korun nebo osmadvacet nových budov v rozvojovém území takzvaného Jižního centra. Brněnský realitní trh čekají velké novinky. V bytové otázce chce navíc rozvést se soukromými investory dialog i město.

Na českém fotovoltaickém trhu je obrovský přetlak. Podle odhadů odborníků na něm aktuálně působí až 800 dodavatelů, kteří se zásadně liší úrovní odbornosti, jednáním i zkušenostmi v oboru. Přitom výběr dodavatele FVE je klíčový krok, který zásadně určí ráz celé investice. Cech akumulace ve fotovoltaice (CAFT) v únoru vydal Desatero pro výběr fotovoltaiky a společnost Schlieger, jeden z historicky prvních členů CAFT, druhý bod desatera věnovaný právě výběru dodavatele dále rozvádí. Níže je pět kritérií, které jsou doporučeny při výběru dodavatele zohlednit.

Čtyři byty, které jsou momentálně ve správě městské části Brno-střed, budou v průběhu dubna nabídnuty zájemcům o koupi formou aukce na adrese drazby-brno.cz.

Brněnský realitní trh s nemovitostmi zamrzl. Potvrdil to i čtvrtý kvartál loňského roku. „Ačkoliv byl z tohoto pohledu o trochu úspěšnější než ten předchozí, návrat k číslům před vypuknutím konfliktu na Ukrajině je zatím v nedohlednu. Dobře to ilustruje skutečnost, že se v lednu loňského roku prodalo více bytů než za celé druhé pololetí dohromady,“ říká Dalibor Lamka, výkonný ředitel a předseda představenstva společnosti Trikaya.