Prodej, Rodinné domy, 537 m2 - Troskotovice

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Domy
Typ konstrukce
cihlová
Obytná plocha
101 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Podtyp pozemku
samostatný
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
novostavba
Vybavení
neuvedeno
Vytápění
neuvedeno
Energetický štítek
C – vyhovující
Adresa

Troskotovice 671 78
Česko

Okres
Brno-venkov
Cena
9990000 Kč
za nemovitost

Nabízíme Vám ke koupi novostavbu cihlového domu v obci Troskotovice v blízkosti Pálavských vrchů, Mušovských jezer a vinných sklepů.
Jedná se o samostatně stojící bungalov RD04 s dispozicí 4+kk a užitnou plochou 101 m2, dále pak a terasou a parkovacími místy pro dvě auta. Dům je téměř dokončen s výjimkou povrchových úprav – tedy podlahy, sanita a dveře. To si může kupce nechat dokončit dle svých představ nebo vybrat z obvyklých standardů.
Dům je postaven z keramických cihel na železobetonové základové desce a je připojen na elektřinu, vodovod i kanalizaci. Vytápění domu je řešeno podlahovým teplovodním topením s tepelným čerpadlem. Dům má plastové vstupní dveře a plastová okna s trojsklem. Fasáda domu je zateplena polystyrenem se silikonovou omítkou.
Jedná se o pozemek obdélníkového tvaru o velikostí 537 m2 + 130 m2, kdy zastavěná plocha činí 126 m2. Novostavbu nejdete na okraji obce.
Troskotovice svým občanům nabízí mateřskou i základní školu, obchod s potravinami, restauraci a dětské hřiště. Další služby jsou k dispozici v blízkých Pohořelicích. Skvělá dostupnost do Brna jak autem, tak i autobusem.
V případě dotazů nebo zájmu o prohlídku je Vám níže uvedený makléř plně k dispozici. Zajistíme pro Vás kompletní právní a daňový servis (znalecké posudky, PENB). V případě otázek či zájmu o prohlídku kontaktujte prosím uvedeného makléře.

Máte zájem o bližší informace?

9790

Magazín
Nejnovější články

Víc než šest set parkovacích míst uvnitř i venku včetně dvou desítek nabíjecích stanic pro elektromobily – to přinese vybudování parkovacího domu na Šumavské. Nyní dělníci pracují na jeho základech.

Vysoké letní teploty a nutnost drahé klimatizace jsou velkým ekonomickým výdajem na provoz budov. U starších staveb, které jsou energeticky náročnější, se tyto výdaje ještě znásobují. Stále více se tedy prosazují chytré a zároveň zelené budovy. Tomuto trendu pomáhá i tlak na udržitelnost. V mnoha zemích a regionech včetně ČR vstupují na scénu přísnější environmentální a energetické předpisy a regulace. Jedná se například o směrnici CSRD (Corporate Sustainability Reporting Directive), která bude standardizovat reporting udržitelnosti.

Po více než deseti letech posun v projektu Čtvrť pod Hády, luxusní byty pod Kraví Horou v hodnotě několika desítek milionů korun nebo osmadvacet nových budov v rozvojovém území takzvaného Jižního centra. Brněnský realitní trh čekají velké novinky. V bytové otázce chce navíc rozvést se soukromými investory dialog i město.

Na českém fotovoltaickém trhu je obrovský přetlak. Podle odhadů odborníků na něm aktuálně působí až 800 dodavatelů, kteří se zásadně liší úrovní odbornosti, jednáním i zkušenostmi v oboru. Přitom výběr dodavatele FVE je klíčový krok, který zásadně určí ráz celé investice. Cech akumulace ve fotovoltaice (CAFT) v únoru vydal Desatero pro výběr fotovoltaiky a společnost Schlieger, jeden z historicky prvních členů CAFT, druhý bod desatera věnovaný právě výběru dodavatele dále rozvádí. Níže je pět kritérií, které jsou doporučeny při výběru dodavatele zohlednit.

Čtyři byty, které jsou momentálně ve správě městské části Brno-střed, budou v průběhu dubna nabídnuty zájemcům o koupi formou aukce na adrese drazby-brno.cz.

Brněnský realitní trh s nemovitostmi zamrzl. Potvrdil to i čtvrtý kvartál loňského roku. „Ačkoliv byl z tohoto pohledu o trochu úspěšnější než ten předchozí, návrat k číslům před vypuknutím konfliktu na Ukrajině je zatím v nedohlednu. Dobře to ilustruje skutečnost, že se v lednu loňského roku prodalo více bytů než za celé druhé pololetí dohromady,“ říká Dalibor Lamka, výkonný ředitel a předseda představenstva společnosti Trikaya.