Prodej, Rodinné domy, 200 m2 - Oblekovice

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Domy
Typ konstrukce
cihlová
Obytná plocha
300 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Podtyp pozemku
samostatný
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
udržovaný / původní stav
Vybavení
neuvedeno
Vytápění
neuvedeno
Energetický štítek
G – mimořádně nehospodárná
Adresa

Nesachlebská
Znojmo 0
Česko

Okres
Znojmo
Cena
7200000 Kč
za nemovitost

Nemovitost sestává ze dvou samostatných budov.
Budova č. 1
Patrový rodinný dům s částečným podsklepením bez obytného podkroví o zastavěné ploše cca 140 m2. Umístění na pozemku o celkové ploše 708. V budově jsou dva byty, jeden 2+1 a druhý 3+1. Vytápění je plynovým kotlem i kotlem na tuhá paliva. Stavba je zděná konstrukce z pálených plných cihel bez dodatečného zateplení, krov je klasická tesařská konstrukce, pozemek přístupný z veřejné komunikace. Střešní krytina pálená taška skládaná bobrovka. Umístění pozemku je v lokalitě rodinných domů přibližně stejného stáří, na okraji obce s plnou dostupností občanské vybavenosti. Energetická třída pravděpodobně G. Původní stavba byla přízemní, patro bylo dostavěno v pozdější době.
Budova č. 2
Původně hospodářská budova s chlévy a sklady a garážemi byla částečně přestavěna k bydlení a to v přední části směrem ke komunikaci. Bydlení je v bytě 2+kk. Vytápění je teplovodní elektrické podlahové. Zastavěná plocha budovy je cca 250 m2, z toho obytná část cca 60 m2. Dále do dvora se v budově nachází herna, dvojgaráž a kryté stání. Podkroví je využité částečně a to nad obytnou částí. Mezi budovami č. 1 a č. 2 je dlážděný dvůr, ze které ho jsou oba objekty přístupné vchodovými dveřmi. Stavba je zděná konstrukce z pálených plných cihel, nepálených cihel a kamene bez dodatečného zateplení, krov je klasická tesařská konstrukce, pozemek přístupný z veřejné komunikace. Střešní krytina pálená taška skládaná bobrovka. Nosné konstrukce a konstrukce krovu je původní.

Za domem-dvorem se je mlýnský náhon, přes který se mostkem dostaneme na zahradu o celkové ploše cca 1200 m2. Na zahradu je zavedena voda. Zahrada je přístupná i z druhé strany z obecní komunikace.

Máte zájem o bližší informace?

9371

Magazín
Nejnovější články

Víc než šest set parkovacích míst uvnitř i venku včetně dvou desítek nabíjecích stanic pro elektromobily – to přinese vybudování parkovacího domu na Šumavské. Nyní dělníci pracují na jeho základech.

Vysoké letní teploty a nutnost drahé klimatizace jsou velkým ekonomickým výdajem na provoz budov. U starších staveb, které jsou energeticky náročnější, se tyto výdaje ještě znásobují. Stále více se tedy prosazují chytré a zároveň zelené budovy. Tomuto trendu pomáhá i tlak na udržitelnost. V mnoha zemích a regionech včetně ČR vstupují na scénu přísnější environmentální a energetické předpisy a regulace. Jedná se například o směrnici CSRD (Corporate Sustainability Reporting Directive), která bude standardizovat reporting udržitelnosti.

Po více než deseti letech posun v projektu Čtvrť pod Hády, luxusní byty pod Kraví Horou v hodnotě několika desítek milionů korun nebo osmadvacet nových budov v rozvojovém území takzvaného Jižního centra. Brněnský realitní trh čekají velké novinky. V bytové otázce chce navíc rozvést se soukromými investory dialog i město.

Na českém fotovoltaickém trhu je obrovský přetlak. Podle odhadů odborníků na něm aktuálně působí až 800 dodavatelů, kteří se zásadně liší úrovní odbornosti, jednáním i zkušenostmi v oboru. Přitom výběr dodavatele FVE je klíčový krok, který zásadně určí ráz celé investice. Cech akumulace ve fotovoltaice (CAFT) v únoru vydal Desatero pro výběr fotovoltaiky a společnost Schlieger, jeden z historicky prvních členů CAFT, druhý bod desatera věnovaný právě výběru dodavatele dále rozvádí. Níže je pět kritérií, které jsou doporučeny při výběru dodavatele zohlednit.

Čtyři byty, které jsou momentálně ve správě městské části Brno-střed, budou v průběhu dubna nabídnuty zájemcům o koupi formou aukce na adrese drazby-brno.cz.

Brněnský realitní trh s nemovitostmi zamrzl. Potvrdil to i čtvrtý kvartál loňského roku. „Ačkoliv byl z tohoto pohledu o trochu úspěšnější než ten předchozí, návrat k číslům před vypuknutím konfliktu na Ukrajině je zatím v nedohlednu. Dobře to ilustruje skutečnost, že se v lednu loňského roku prodalo více bytů než za celé druhé pololetí dohromady,“ říká Dalibor Lamka, výkonný ředitel a předseda představenstva společnosti Trikaya.