Prodej, Rodinné domy, 193 m2 - Želešice

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Domy
Typ konstrukce
cihlová
Obytná plocha
193 m²
Zastavěná plocha
122 m²
Podtyp pozemku
samostatný
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
udržovaný / původní stav
Vybavení
zařízeno
Vytápění
neuvedeno
Energetický štítek
G – mimořádně nehospodárná
Adresa

Sportovní 519
Želešice 664 43
Česko

Okres
Brno-venkov
Cena
17900000 Kč
za nemovitost

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji prostorný polořadový koncový rodinný dům se zahradou v obci Želešice, ulice Sportovní, klidná část obce. K domu náleží dvě pergoly, parkovat se dá ve dvougaráži nebo před domem. Dům je vhodný i pro spojení bydlení s podnikáním, je zde samostatný vstup do zázemí a místnosti v 1.PP.
Dům o velikosti 5+kk je postavený ve svažitém terénu, z ulice je velmi nenápadný, obytné místnosti jsou orientované do zahrady s krásným výhledem do krajiny, JZ.
1.NP celkem 98,4 m2 (dvougaráž 33,9 m2, zádveří 5,2 m2, chodba 8,3 m2, schodiště 6,2 m2, koupelna s vanou a WC 7,1 m2, 3x pokoj 9,6 m2, 13,9 m2 a 14 m2).
1.PP celkem 94,3 m2, (předsíň 4,6 m2, kuchyňský kout s jídelnou a obývacím pokojem 47,5 m2, komora 4,6 m2, chodba 9,4 m2, koupelna se sprch.koutem 5,7 m2, WC 1,5 m2, pokoj 16,2 m2, sklad 4,7 m2).
Dům je vybaven nábytkem na míru, který může zůstat. Plně vybavená kuchyňská linka (el.varná deska, horkovzdušná trouba, myčka, lednice s mrazničkou, mikrovlnná trouba). Uvolnění domu 10/2023.
Dům obklopuje pěkná udržovaná zahrada, osázená okrasnými dřevinami, výhodou je přístup zepředu i zezadu brankou nebo vraty. Na zahradě je zbudované zahradní jezírko a dřevník. Závlahový systém na celé zahradě. Místo pod pergolami je vydlážděné.
Dům byl kolaudovaný v roce 2013, v současnosti je dům ve velmi dobrém stavu, bez nutnosti větších investic. Zdivo je z keramických tvárnic a betonových bloků, fasádní zateplovací systém, střecha sedlová, tašková krytina, okna plastová s izolačním dvojsklem.
IS: elektřina 230/400V, plyn, kanalizace, voda, vytápění ústřední, plynový kotel, kachlová krbová kamna, el. podlahové vytápění ve všech obytných místnostech. Celý dům je napojen na bezpečnostní systém Jablotron.
Obec Želešice leží 6 km od jižní části Brna a nabízí klidný život blízko přírody a výborné spojení do Brna.

Máte zájem o bližší informace?

8266

Magazín
Nejnovější články

Čtyři byty, které jsou momentálně ve správě městské části Brno-střed, budou v průběhu dubna nabídnuty zájemcům o koupi formou aukce na adrese drazby-brno.cz.

Brněnský realitní trh s nemovitostmi zamrzl. Potvrdil to i čtvrtý kvartál loňského roku. „Ačkoliv byl z tohoto pohledu o trochu úspěšnější než ten předchozí, návrat k číslům před vypuknutím konfliktu na Ukrajině je zatím v nedohlednu. Dobře to ilustruje skutečnost, že se v lednu loňského roku prodalo více bytů než za celé druhé pololetí dohromady,“ říká Dalibor Lamka, výkonný ředitel a předseda představenstva společnosti Trikaya.

Po avizovaném rozšíření do jižní části Evropy přichází developerská společnost DOMOPLAN s konkrétním rezidenčním projektem. Na předměstí chorvatského Záhřebu v rozvíjející se oblasti Samobor vybuduje šest prémiových vilových domů s celkem 100 byty. Součástí projektu, který bude částečně energeticky soběstačný, je také zelený park a dětské hřiště. Začít stavět DOMOPLAN plánuje v prvním čtvrtletí příštího roku, hotovo by mělo být ve druhé půlce roku 2025. 

Současné stavebnictví a realitní trh se musejí potýkat s nebývalým množstvím problémů a výzev vyplývajících nejen ze současné zhoršující se geopolitické a ekonomické situace, ale i z klimatických změn. Ochlazení sektoru je patrné také v Brně. Nejen do zdejší bytové otázky, ale i fungování města celkově, se navíc výrazně promítá chybějící nový územní plán, suburbanizace, nedostatečná infrastruktura a dlouhé povolovací procesy.

Brněnská developerská společnost DOMOPLAN ze skupiny FIPOX i v současné době pokračuje v realizaci svých projektů a plánuje další. Jenom v Brně nyní staví na 400 nových bytových jednotek, což je dokonce o 100 bytů víc, než společnost původně plánovala. Rozšiřuje totiž svou největší brněnskou rezidenci Pekárenský dvůr. I v tomto projektu bude DOMOPLAN lidem nabízet svou novinku – servisované podnájemní bydlení s důrazem na udržitelnost a pohodlí obyvatel. DOMOPLAN tak bude rozvíjet svůj koncept energeticky soběstačných staveb. Další brněnská rezidence Hvězdová se právě díky této udržitelné koncepci stala začátkem prosince vítězem soutěže Chytrá města 2022.

Developeři zažívají v současné turbulentní době náročné časy. Stavební materiály jsou těžko k sehnání, jejich cena je nejistá, a dělnické profese mnohdy nepatří k těm nejatraktivnějším. Investoři proto neví, za kolik postaví mnohdy již prodané byty. I přesto se v Brně hojně staví.