Prodej, Rodinné domy, 192 m2 - Hodonín

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Domy
Typ konstrukce
cihlová
Obytná plocha
192 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Podtyp pozemku
samostatný
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
udržovaný / původní stav
Vybavení
neuvedeno
Vytápění
Lokální - plynové
Energetický štítek
G – mimořádně nehospodárná
Adresa

tř. Dukelských hrdinů
Hodonín 695 01
Česko

Okres
Hodonín
Cena
5570000 Kč
za nemovitost

Nabízíme na prodej rodinný dům v centru města, na ulici Tř. Dukelských hrdinů v Hodoníně. Jedná se o patrový dům, částečně podsklepený s rovnou střechou. Dům je dispozičně dělen na dvě bytové jednotky. V současné době je dům pronajatý spolehlivým nájemníkům. Vhodný pro vlastní bydlení, ale též jako investice k pronájmu. Od září je možné čerpat dotaci na zateplení domu.

Dispozice 1.NP. je tvořena vstupní chodbou společnou pro obě jednotky. Každá jednotka má vlastní vstup.
Byt v 1.NP má dispozici 2+kk. Tvoří ho pokoj s kuchyňským koutem při vstupu, druhý pokoj sloužící jako ložnice, koupelna s vanou a WC. Byt má vlastní vstup do dvora.
Byt v 2.NP má dispozici 3+1. Dvě neprůchozí ložnice, obývací pokoj s přístupem na balkón, kuchyň a koupelnu s vanou a WC. Vstup z bytu do dvora je z chodby v přízemí.
V suterénu domu se nachází místnosti využívané jako sklad nebo technické - je zde umístěn plynový kotel centrálního vytápění.

Ve dvoře se nachází dvě vedlejší zděné stavby užívané jako sklad. Plocha dvora je 68 m2.

Energetický štítek nebyl dodán - třída G. Doporučujeme prohlídku. Rádi Vám pomůžeme s financováním této nemovitosti.

Pro více informací kontaktujte makléře.

Máte zájem o bližší informace?

9436

Magazín
Nejnovější články

Víc než šest set parkovacích míst uvnitř i venku včetně dvou desítek nabíjecích stanic pro elektromobily – to přinese vybudování parkovacího domu na Šumavské. Nyní dělníci pracují na jeho základech.

Vysoké letní teploty a nutnost drahé klimatizace jsou velkým ekonomickým výdajem na provoz budov. U starších staveb, které jsou energeticky náročnější, se tyto výdaje ještě znásobují. Stále více se tedy prosazují chytré a zároveň zelené budovy. Tomuto trendu pomáhá i tlak na udržitelnost. V mnoha zemích a regionech včetně ČR vstupují na scénu přísnější environmentální a energetické předpisy a regulace. Jedná se například o směrnici CSRD (Corporate Sustainability Reporting Directive), která bude standardizovat reporting udržitelnosti.

Po více než deseti letech posun v projektu Čtvrť pod Hády, luxusní byty pod Kraví Horou v hodnotě několika desítek milionů korun nebo osmadvacet nových budov v rozvojovém území takzvaného Jižního centra. Brněnský realitní trh čekají velké novinky. V bytové otázce chce navíc rozvést se soukromými investory dialog i město.

Na českém fotovoltaickém trhu je obrovský přetlak. Podle odhadů odborníků na něm aktuálně působí až 800 dodavatelů, kteří se zásadně liší úrovní odbornosti, jednáním i zkušenostmi v oboru. Přitom výběr dodavatele FVE je klíčový krok, který zásadně určí ráz celé investice. Cech akumulace ve fotovoltaice (CAFT) v únoru vydal Desatero pro výběr fotovoltaiky a společnost Schlieger, jeden z historicky prvních členů CAFT, druhý bod desatera věnovaný právě výběru dodavatele dále rozvádí. Níže je pět kritérií, které jsou doporučeny při výběru dodavatele zohlednit.

Čtyři byty, které jsou momentálně ve správě městské části Brno-střed, budou v průběhu dubna nabídnuty zájemcům o koupi formou aukce na adrese drazby-brno.cz.

Brněnský realitní trh s nemovitostmi zamrzl. Potvrdil to i čtvrtý kvartál loňského roku. „Ačkoliv byl z tohoto pohledu o trochu úspěšnější než ten předchozí, návrat k číslům před vypuknutím konfliktu na Ukrajině je zatím v nedohlednu. Dobře to ilustruje skutečnost, že se v lednu loňského roku prodalo více bytů než za celé druhé pololetí dohromady,“ říká Dalibor Lamka, výkonný ředitel a předseda představenstva společnosti Trikaya.