Prodej, Rodinné domy, 190m2 - Moravské Bránice

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Domy
Typ konstrukce
cihlová
Obytná plocha
190 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Podtyp pozemku
samostatný
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
udržovaný / původní stav
Vybavení
neuvedeno
Vytápění
neuvedeno
Energetický štítek
G – mimořádně nehospodárná
Adresa

Moravské Bránice 664 64
Česko

Okres
Brno-venkov
Cena
6650000 Kč
za nemovitost

Ve výhradním zastoupení majitelky nabízíme prodej samostatně stojícího rodinného domu, který se nachází v Moravských Bránicích, okr. Brno – venkov.

Jedná se o cihlový, patrový, částečně podsklepený dům, se sedlovou střechou. Celková plocha pozemku je 2502m2

Kolaudace domu proběhla v roce 1960, dispozičně 5+1 a obytné ploše 148m2 s možností dalšího rozšíření, modernizace proběhla v letech 2006-2008.

Dispozice: vstupní část - chodba se vstupy do pokojů ( 13,6m2, 17m2, 14,2m2), jídelna s krbem s možností instalace nové kuchyňské linky, koupelna s WC, dále je k dispozici místnost pro možnost vybudování obývacího pokoje o velikosti 20m2, stávající kuchyně, spíž, samostatné WC, vstup na dvůr.
Z chodby je vstup do 1. patra po betonových schodech, kde se aktuálně nachází 2 místnosti a půdní prostory s možností dalšího rozšíření domu.

Rekonstrukce proběhla v letech 2006 - 2008: měněna okna (Euro okna), výměna podlah ve 3 pokojích, nové rozvody elektřiny ve většině domu, voda + odpady v plastu, koupelna, rozvody topení + radiátory, připravené rozvody na instalaci nové kuchyně, v této místnosti je podlahové vytápění, nový elektricky kotel na vytápění (2019), el bojler na ohřev vody, aj.

Dům je částečně podsklepen, v suterénu se nachází kotelna a další 2 místnosti. Na dvoře se nachází přístavky.

Vytápění domu je řešeno el. kotlem, ohřev vody je řešen el. bojlerem (120L). Dále je možné využít kotel na tuhá paliva, případně plynový kotel.
Dům je napojen na plyn (nyní odhlášeno), elektřinu 220/380, vodovodní řád, kanalizaci. Před domem se nachází nový povrh silnice a veřejná parkovací místa.

V Moravských Bránicích nalezneme restaurace, ZŠ, zastávky IDS, vlakovou zastávku aj. Vzdálenost od Brna 25km.

Více informací Vám rádi poskytneme na níže uvedeném tel. čísle nebo emailem.
Prohlídka je možná po domluvě.

Máte zájem o bližší informace?

7989

Magazín
Nejnovější články

Čtyři byty, které jsou momentálně ve správě městské části Brno-střed, budou v průběhu dubna nabídnuty zájemcům o koupi formou aukce na adrese drazby-brno.cz.

Brněnský realitní trh s nemovitostmi zamrzl. Potvrdil to i čtvrtý kvartál loňského roku. „Ačkoliv byl z tohoto pohledu o trochu úspěšnější než ten předchozí, návrat k číslům před vypuknutím konfliktu na Ukrajině je zatím v nedohlednu. Dobře to ilustruje skutečnost, že se v lednu loňského roku prodalo více bytů než za celé druhé pololetí dohromady,“ říká Dalibor Lamka, výkonný ředitel a předseda představenstva společnosti Trikaya.

Po avizovaném rozšíření do jižní části Evropy přichází developerská společnost DOMOPLAN s konkrétním rezidenčním projektem. Na předměstí chorvatského Záhřebu v rozvíjející se oblasti Samobor vybuduje šest prémiových vilových domů s celkem 100 byty. Součástí projektu, který bude částečně energeticky soběstačný, je také zelený park a dětské hřiště. Začít stavět DOMOPLAN plánuje v prvním čtvrtletí příštího roku, hotovo by mělo být ve druhé půlce roku 2025. 

Současné stavebnictví a realitní trh se musejí potýkat s nebývalým množstvím problémů a výzev vyplývajících nejen ze současné zhoršující se geopolitické a ekonomické situace, ale i z klimatických změn. Ochlazení sektoru je patrné také v Brně. Nejen do zdejší bytové otázky, ale i fungování města celkově, se navíc výrazně promítá chybějící nový územní plán, suburbanizace, nedostatečná infrastruktura a dlouhé povolovací procesy.

Brněnská developerská společnost DOMOPLAN ze skupiny FIPOX i v současné době pokračuje v realizaci svých projektů a plánuje další. Jenom v Brně nyní staví na 400 nových bytových jednotek, což je dokonce o 100 bytů víc, než společnost původně plánovala. Rozšiřuje totiž svou největší brněnskou rezidenci Pekárenský dvůr. I v tomto projektu bude DOMOPLAN lidem nabízet svou novinku – servisované podnájemní bydlení s důrazem na udržitelnost a pohodlí obyvatel. DOMOPLAN tak bude rozvíjet svůj koncept energeticky soběstačných staveb. Další brněnská rezidence Hvězdová se právě díky této udržitelné koncepci stala začátkem prosince vítězem soutěže Chytrá města 2022.

Developeři zažívají v současné turbulentní době náročné časy. Stavební materiály jsou těžko k sehnání, jejich cena je nejistá, a dělnické profese mnohdy nepatří k těm nejatraktivnějším. Investoři proto neví, za kolik postaví mnohdy již prodané byty. I přesto se v Brně hojně staví.