Prodej, Rodinné domy, 174 m2 - Ivanovice na Hané

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Domy
Typ konstrukce
cihlová
Obytná plocha
50 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Podtyp pozemku
samostatný
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
udržovaný / původní stav
Vybavení
neuvedeno
Vytápění
Lokální - plynové
Energetický štítek
G – mimořádně nehospodárná
Adresa

Smetanova
Ivanovice na Hané 68323
Česko

Okres
Vyškov
Cena
2350000 Kč
za nemovitost

Nabízíme k prodeji menší dům s dispozicí 1+1 nacházející se v obci Ivanovice na Hané s výbornou dostupností na dálnici Brno – Ostrava. Dům je umístěn v řadové zástavbě s celkovým pozemkem 174 m2 a jedná se o nepodsklepenou zděnou stavbu s možností rozšíření do podkroví, s dvorkem a přístavky. Dům má vstupní chodbu, pokoj orientovaný do ulice, kuchyň orientovanou do dvorku, koupelnu s toaletou. Z dvorku je přístup do letní místnosti a dílny, částečně kryté pergolou. Dům má novou střešní krytinu včetně svodů, plastová okna. Vytápění v domě řeší lokální plynové topení a ohřev vody zajišťuje elektrický bojler. Dům je napojen na elektřinu 220/400 V, obecní vodu, plyn a kanalizaci. Orientace dvorku je na jižní stranu. Prohlídku a případné dotazy kontaktujte makléře. Zajistíme pro Vás kompletní právní a daňový servis (znalecké posudky, PENB). Samozřejmostí je i financování konkrétně Vám na míru. V případě otázek či zájmu o prohlídku kontaktujte prosím uvedeného makléře.

Máte zájem o bližší informace?

4616

Magazín
Nejnovější články

Již příští rok by se mělo v katastrálním území brněnských Židenic začít stavět. Novým obyvatelům by tu nejpozději od roku 2029 mělo být k dispozici až 300 bytových jednotek. Na projektu bude spolupracovat město se soukromým investorem.

Přejete si doma udržet i během nejchladnějších měsíců roku příznivé klima, vyhnout se plísním a zároveň ušetřit na vytápění? Máte-li plastová okna, řešení je snadné. Nastavte je do zimního režimu. Poradíme vám, jak na to.

Svou novou trvalou adresu by mohli v budoucnu najít mnozí Brňané na severovýchodním okraj jihomoravské metropole v Líšni. Na pozemcích při ulici Holzově totiž město plánuje novou výstavbu. Nejprve je však potřebné zpracovat územní studii, která podrobněji přiblíží rozvoj této lokality.

Zvyšování cen nemovitostí se nevyhnulo ani druhé polovině minulého roku. Například v loňském třetím čtvrtletí zdražily domy a byty meziročně o výrazných 22 %. Vyplývá to z Indexu cen nemovitostí vydávaném Českým statistickým úřadem (ČSÚ). Jaké jsou důvody rychlého růstu?

Nakupovat sem chodí obyvatelé z okolí, ale i ti, kdo do Brna přijíždějí ze směru od hlavního města našeho rakouského souseda. Nyní se obchodní centrum mezi ulicemi Vídeňská, Strážní a Vsetínská rozroste. V rámci přístavby plánuje soukromý investor například také stavbu bytového domu či polyfunkční budovy s 11 patry.

Do popředí zájmu Čechů se v posledních dvou letech dostaly rodinné domy. V kurzu jsou dvoj- a trojdomy, které představují finančně přijatelnější alternativu. Jaké jsou jejich výhody a nevýhody?