Prodej, Rodinné domy, 122 m2 - Práče

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Domy
Typ konstrukce
cihlová
Obytná plocha
122 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Podtyp pozemku
samostatný
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
projekt
Vybavení
neuvedeno
Vytápění
neuvedeno
Energetický štítek
G – mimořádně nehospodárná
Adresa

Práče 0
Česko

Okres
Znojmo
Cena
6800000 Kč
za nemovitost

Dům s pozemkem za cenu bytu. K prodeji nabízíme novostavbu rodinného domu na okraji obce Práče na pozemku o velikosti 882 m2. Dům je stavěn stavební společností jako katalogový, když v zásadě stejných bylo již cca 100 domů realizováno. Dům je prodáván jako stavba na klíč. Dům je velikosti a dispozice 4+kk, je zděný s dodatečným zateplením jako nízkoenergetický. Topení je podlahové, teplovodní čerpadlo voda vzduch je vedle vytápění i zdrojem ohřevu TUV . Nízkoenergetický standard splňují např. okna se zasklením trojsklem ap. U realizovaných staveb jsou velmi nízké provozní náklady. Fotografie zachycují pozemek a část projektu, další jsou vizualizace. V současnosti i v průběhu výstavby je možné v rámci standardu měnit materiál, případně barevnost povrchů, např. podlahy, dlažby a obklady. Případně je možná záměna za jakýkoli Vámi zvolený materiál s cenovým dorovnáním oproti standardu. Je možnost shlédnout některé realizované stavby. Zahájení stavby je v 2. čtvrtletí 2022, dokončení 2. čtvrtletí 2023. Nečekejte volejte.

Máte zájem o bližší informace?

4470

Magazín
Nejnovější články

Již příští rok by se mělo v katastrálním území brněnských Židenic začít stavět. Novým obyvatelům by tu nejpozději od roku 2029 mělo být k dispozici až 300 bytových jednotek. Na projektu bude spolupracovat město se soukromým investorem.

Přejete si doma udržet i během nejchladnějších měsíců roku příznivé klima, vyhnout se plísním a zároveň ušetřit na vytápění? Máte-li plastová okna, řešení je snadné. Nastavte je do zimního režimu. Poradíme vám, jak na to.

Svou novou trvalou adresu by mohli v budoucnu najít mnozí Brňané na severovýchodním okraj jihomoravské metropole v Líšni. Na pozemcích při ulici Holzově totiž město plánuje novou výstavbu. Nejprve je však potřebné zpracovat územní studii, která podrobněji přiblíží rozvoj této lokality.

Zvyšování cen nemovitostí se nevyhnulo ani druhé polovině minulého roku. Například v loňském třetím čtvrtletí zdražily domy a byty meziročně o výrazných 22 %. Vyplývá to z Indexu cen nemovitostí vydávaném Českým statistickým úřadem (ČSÚ). Jaké jsou důvody rychlého růstu?

Nakupovat sem chodí obyvatelé z okolí, ale i ti, kdo do Brna přijíždějí ze směru od hlavního města našeho rakouského souseda. Nyní se obchodní centrum mezi ulicemi Vídeňská, Strážní a Vsetínská rozroste. V rámci přístavby plánuje soukromý investor například také stavbu bytového domu či polyfunkční budovy s 11 patry.

Do popředí zájmu Čechů se v posledních dvou letech dostaly rodinné domy. V kurzu jsou dvoj- a trojdomy, které představují finančně přijatelnější alternativu. Jaké jsou jejich výhody a nevýhody?