Prodej, Rodinné domy, 120m2 - Hodonín

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Domy
Typ konstrukce
cihlová
Obytná plocha
120 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Podtyp pozemku
samostatný
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
udržovaný / původní stav
Vybavení
neuvedeno
Vytápění
neuvedeno
Energetický štítek
G – mimořádně nehospodárná
Adresa

Muchova
Hodonín 0
Česko

Okres
Hodonín
Cena
6700000 Kč
za nemovitost

V zastoupení majitele Vám nabízíme k prodeji prostorný rodinný dům o dvou bytových jednotkách 3+kk a zahradou na atraktivním a klidném místě města Hodonína, ul. Muchova. Dům je situován v řadové zástavbě a je napojen na veškeré inženýrské sítě. Dům je celý podsklepený a půdní prostory lze využít na vybudování další bytové jednotky. Celková výměra domu i s pozemkem je 283 m2, podlahová plocha samotného domu činí přes 120 m2. Nemovitost má plastová okna a dřevěné vchodové dveře. Jsou zde provedeny nové rozvody vody, částečně rozvody elektřiny. Za domem se nachází pěkná a udržovaná zahrada s pergolou a malým zahradním domkem. Vytápění zajišťuje plynový kotel a ohřev vody plynový bojler. Energetický štítek budovy nebyl dodán - třída G. Doporučujeme prohlídku.
Rádi Vám pomůžeme s financováním této nemovitosti. Pro více informací a prohlídky volejte makléře.

Máte zájem o bližší informace?

4233

Magazín
Nejnovější články

Již příští rok by se mělo v katastrálním území brněnských Židenic začít stavět. Novým obyvatelům by tu nejpozději od roku 2029 mělo být k dispozici až 300 bytových jednotek. Na projektu bude spolupracovat město se soukromým investorem.

Přejete si doma udržet i během nejchladnějších měsíců roku příznivé klima, vyhnout se plísním a zároveň ušetřit na vytápění? Máte-li plastová okna, řešení je snadné. Nastavte je do zimního režimu. Poradíme vám, jak na to.

Svou novou trvalou adresu by mohli v budoucnu najít mnozí Brňané na severovýchodním okraj jihomoravské metropole v Líšni. Na pozemcích při ulici Holzově totiž město plánuje novou výstavbu. Nejprve je však potřebné zpracovat územní studii, která podrobněji přiblíží rozvoj této lokality.

Zvyšování cen nemovitostí se nevyhnulo ani druhé polovině minulého roku. Například v loňském třetím čtvrtletí zdražily domy a byty meziročně o výrazných 22 %. Vyplývá to z Indexu cen nemovitostí vydávaném Českým statistickým úřadem (ČSÚ). Jaké jsou důvody rychlého růstu?

Nakupovat sem chodí obyvatelé z okolí, ale i ti, kdo do Brna přijíždějí ze směru od hlavního města našeho rakouského souseda. Nyní se obchodní centrum mezi ulicemi Vídeňská, Strážní a Vsetínská rozroste. V rámci přístavby plánuje soukromý investor například také stavbu bytového domu či polyfunkční budovy s 11 patry.

Do popředí zájmu Čechů se v posledních dvou letech dostaly rodinné domy. V kurzu jsou dvoj- a trojdomy, které představují finančně přijatelnější alternativu. Jaké jsou jejich výhody a nevýhody?