Prodej, Rodinné domy, 114 m2, pozemek 1000 m2 -

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Domy
Typ konstrukce
cihlová
Obytná plocha
115 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Podtyp pozemku
samostatný
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
udržovaný / původní stav
Vybavení
neuvedeno
Vytápění
neuvedeno
Energetický štítek
G – mimořádně nehospodárná
Adresa

Velešovice 683 01
Česko

Okres
Vyškov
Cena
6700000 Kč
za nemovitost

Nabízíme k prodeji samostatně stojící, podsklepený, dvoupodlažní rodinný dům s dispozicí 4+1 s předzahrádkou, vjezdem, uzavřeným dvorem, garáží, hospodářskými přístavky a zahradou, situovaný v atraktivní lokalitě obce Velešovice, vzdálené cca 10 km od hranice města Brna.
Původní stavba založena v padesátých letech, v průběhu doby postupně modernizována a rozšířena o nadstavbu.
Dispozice :
1. podzemní podlaží - sklepní místnost, kotelna
1. nadzemní podlaží - prostorná vstupní hala 14 m2, kuchyň 15 m2 s volně navazující uzavřenou "verandou" 7 m2, obývací pokoj 16 m2, ložnice 18 m2, koupelna s vanou a sprchovým koutem 11 m2, samostatné WC
2. nadzemní podlaží provedeno formou půdní vestavby, stěny jsou částečně "šikminy"- prostorná vnitřní hala 12 m2, ložnice 26 m2 s prostupem na venkovní terasu 26 m2, dětský pokoj 16 m2, příprava pro wc.
Za hlavní stavbou domu se nachází uzavřený dvůr s nevyužívanými hospodářskými, technickými, skladovacími přístavky jako je garáž, "BBQ" s vnitřním grilem, přístřešek na zahradní techniku/nábytek, atp. Přes tyto přístavky je vstup na zahradu, která je koncipována jako okrasná, bez užitkově-pěstebních záhonů.
Výměry : předzahrádka 140 m2, hlavní stavba domu 114 m2, zastavěná plocha a nádvoří (dům, vnitřní dvůr, přístavky) 417 m2, zahrada 450 m2. Výměry jsou zaokrouhleny.
Dům je napojen na všechny inženýrské sítě : veřejný vodovodní řad, elektřina 220/380V, obecní hloubková kanalizace, vytápění plynové ústřední, ohřev vody elektrickým bojlerem.
Hlavní vchodové dveře domu dřevěné, v přízemní části domu okna plastová, v prvním podlaží okna střešní dřevěná, plus dřevěné balkonové okno.
Hlavní nosné konstrukce i dělící příčky z páleného zdiva (cihly), sedlová vazba z dřevěných trámů a krokví, střešní krytina pálená taška, fasádní plášť probarvená omítka, štítové stěny formou zateplovacího systému. Dům je ve velmi dobré technické i optické kondici, plně obyvatelný a nevyžaduje žádné přímé náklady.
Prodej (předání) nemovitosti je limitován vyřešením vazby následného bydlení prodávajícího.
Nemovitosti nemají žádné právní vady ani břemena.

Máte zájem o bližší informace?

9587

Magazín
Nejnovější články

Víc než šest set parkovacích míst uvnitř i venku včetně dvou desítek nabíjecích stanic pro elektromobily – to přinese vybudování parkovacího domu na Šumavské. Nyní dělníci pracují na jeho základech.

Vysoké letní teploty a nutnost drahé klimatizace jsou velkým ekonomickým výdajem na provoz budov. U starších staveb, které jsou energeticky náročnější, se tyto výdaje ještě znásobují. Stále více se tedy prosazují chytré a zároveň zelené budovy. Tomuto trendu pomáhá i tlak na udržitelnost. V mnoha zemích a regionech včetně ČR vstupují na scénu přísnější environmentální a energetické předpisy a regulace. Jedná se například o směrnici CSRD (Corporate Sustainability Reporting Directive), která bude standardizovat reporting udržitelnosti.

Po více než deseti letech posun v projektu Čtvrť pod Hády, luxusní byty pod Kraví Horou v hodnotě několika desítek milionů korun nebo osmadvacet nových budov v rozvojovém území takzvaného Jižního centra. Brněnský realitní trh čekají velké novinky. V bytové otázce chce navíc rozvést se soukromými investory dialog i město.

Na českém fotovoltaickém trhu je obrovský přetlak. Podle odhadů odborníků na něm aktuálně působí až 800 dodavatelů, kteří se zásadně liší úrovní odbornosti, jednáním i zkušenostmi v oboru. Přitom výběr dodavatele FVE je klíčový krok, který zásadně určí ráz celé investice. Cech akumulace ve fotovoltaice (CAFT) v únoru vydal Desatero pro výběr fotovoltaiky a společnost Schlieger, jeden z historicky prvních členů CAFT, druhý bod desatera věnovaný právě výběru dodavatele dále rozvádí. Níže je pět kritérií, které jsou doporučeny při výběru dodavatele zohlednit.

Čtyři byty, které jsou momentálně ve správě městské části Brno-střed, budou v průběhu dubna nabídnuty zájemcům o koupi formou aukce na adrese drazby-brno.cz.

Brněnský realitní trh s nemovitostmi zamrzl. Potvrdil to i čtvrtý kvartál loňského roku. „Ačkoliv byl z tohoto pohledu o trochu úspěšnější než ten předchozí, návrat k číslům před vypuknutím konfliktu na Ukrajině je zatím v nedohlednu. Dobře to ilustruje skutečnost, že se v lednu loňského roku prodalo více bytů než za celé druhé pololetí dohromady,“ říká Dalibor Lamka, výkonný ředitel a předseda představenstva společnosti Trikaya.