Prodej, Restaurace, Sudoměřice

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Komerční objekty
Typ konstrukce
cihlová
Obytná plocha
728 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Podtyp pozemku
výrobní prostory
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
udržovaný / původní stav
Vybavení
neuvedeno
Vytápění
neuvedeno
Energetický štítek
G – mimořádně nehospodárná
Adresa

Sudoměřice 69666
Česko

Okres
Hodonín
Cena
7200000 Kč
za nemovitost

Prodej dvou provozních objektů s pozemky - objektu restaurace a objektu dílny (skladu). Nemovitosti se necházejí na adrese Sudoměřice č.p. 131, okres Hodonín, na okraji obce Sudoměřice, na trase Uherské Hradiště - Hodonín, cca 500m od hraničního přechodu do SR.

Dílna je situována do tvaru L, řešena jako volné skladové prostory s vestavěnými kancelářemi. Parkovnání je možné na vlastním pozemku. Objekt je napojen na elektřinu, vodu s možností napojení na plyn. Užitná plocha dílen činí 728m2.

Celková plocha pozemků činí 1.943m2.

Prodej probíhá formou elektronické aukce. Veškeré informace včetně znaleckého posudku naleznete na www.verejnedrazby.cz/A6480

IS: napojeno na elektřinu, vodu, kanalizaci, plyn.

Přístup a příjezd z veřejné komunikace. Parkování je možné před objektem na zpevněné ploše obecního pozemku p.č. 303 či na vlastním pozemku p.č. 317/1.

Dispoziční řešení, popis jednotlivých staveb a jednotlivé výměry jsou uvedeny v přiloženém znaleckém posudku - Příloha č. 2 - Znalecký posudek.pdf.

Termin konání prohlídek:
I. termín - 22.2.2022 v 11:00 hod.
II. termín - 14.3.2022 v 11:00 hod.
Místo konání prohlídky: Sraz zájemců o prohlídku je na adrese: Sudoměřice 131, 696 66 Sudoměřice. GPS souřadnice: 48.8665228N, 17.2564711E
Účast na prohlídce je nutné potvrdit nejpozději 24 hodin před konáním prohlídky a to mailem či telefonicky.

Kategorie energetické náročnosti G (průkaz energetické náročnosti budov nedodán).

Máte zájem o bližší informace?

4687

Magazín
Nejnovější články

Již příští rok by se mělo v katastrálním území brněnských Židenic začít stavět. Novým obyvatelům by tu nejpozději od roku 2029 mělo být k dispozici až 300 bytových jednotek. Na projektu bude spolupracovat město se soukromým investorem.

Přejete si doma udržet i během nejchladnějších měsíců roku příznivé klima, vyhnout se plísním a zároveň ušetřit na vytápění? Máte-li plastová okna, řešení je snadné. Nastavte je do zimního režimu. Poradíme vám, jak na to.

Svou novou trvalou adresu by mohli v budoucnu najít mnozí Brňané na severovýchodním okraj jihomoravské metropole v Líšni. Na pozemcích při ulici Holzově totiž město plánuje novou výstavbu. Nejprve je však potřebné zpracovat územní studii, která podrobněji přiblíží rozvoj této lokality.

Zvyšování cen nemovitostí se nevyhnulo ani druhé polovině minulého roku. Například v loňském třetím čtvrtletí zdražily domy a byty meziročně o výrazných 22 %. Vyplývá to z Indexu cen nemovitostí vydávaném Českým statistickým úřadem (ČSÚ). Jaké jsou důvody rychlého růstu?

Nakupovat sem chodí obyvatelé z okolí, ale i ti, kdo do Brna přijíždějí ze směru od hlavního města našeho rakouského souseda. Nyní se obchodní centrum mezi ulicemi Vídeňská, Strážní a Vsetínská rozroste. V rámci přístavby plánuje soukromý investor například také stavbu bytového domu či polyfunkční budovy s 11 patry.

Do popředí zájmu Čechů se v posledních dvou letech dostaly rodinné domy. V kurzu jsou dvoj- a trojdomy, které představují finančně přijatelnější alternativu. Jaké jsou jejich výhody a nevýhody?