Prodej restaurace, 222 m2 - Jedovnice, Riviéra

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Komerční objekty
Typ konstrukce
cihlová
Obytná plocha
222 m²
Zastavěná plocha
138 m²
Podtyp pozemku
restaurace
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
udržovaný / původní stav
Vybavení
zařízeno
Vytápění
Lokální - tuhá paliva
Energetický štítek
G – mimořádně nehospodárná
Adresa

Riviera
Jedovnice 679 06
Česko

Okres
Blansko
Cena
7500000 Kč
za nemovitost

Hledáte k podnikání restauraci, která je "úplně jiná než ostatní"? Jak říká Lukáš Hejlík z Gastromapy

Pak právě pro vás máme aktuálně v exkluzivním zastoupení majitele nabídku prodeje zavedené restaurace SURFBAR v Jedovnicích, v rekreační oblasti Moravského krasu, přímo na jižní sluncem prohřáté straně rybníka Olšovec s neopakovatelnými západy.

Značka SURFBAR restaurant se díky poctivé a zajímavé gastronomii majitele dostala do širokého povědomí food scény včetně knižního výběru Gastromapy Lukáše Hejlíka, kterou sledují gastrofanoušci a turisté z celé země i zahraničí. Tato oblíbená restaurace si za své 9 leté působení získala mnoho stálých zákazníku z Brna, Vyškova a Blanska.

Restaurace s užitnou plochou 222 m2, kapacitou 60 míst k sezení uvnitř a venkovní terasou pro dalšíchi 50 hostů je připravena k okamžitému převzetí novým majitelem.

Budova restaurace je ve velmi dobrém stavu, byla průběžně udržována a rekonstruována.
Přízemí restaurace je dispozičně tvořeno restauračním lokálem s barem a sociálním zařízením o výměře 74 m2. Srdcem restaurace je profesinální kuchyně s nerezovým vybavením, přípravnou, příručními sklady, pivním sklepem a zázemím pro zaměstnance.
V podkroví s užitnou plochou 107m2 se nabízí vybavená bytová jednotka 1+1 se sociálním zařízením a kancelář s možností ubytování zaměstanců.

Prodejní cena nemovitosti zahrnuje kompletně vybavenou kuchyňi včetně všech spotřebičů (konvektomat, myčka, gastro lednice, gril, sporák), jídelní nábytek, výčepní vybavení, výrobník ledu, barovou myčku, vitríny, pokladní systém a venkovní nábytek.

Nemovitosti i přilehlá terasa stojí na obecním pozemku městyse Jedovnice s nájemní smlouvou na dobu neurčitou.
Součástí podniku je i zahradní prostor o výměře 350 m2 s prodejním stánkem, možností pořádání venkovních párty, oslav, svatebních hostin a volnočasovým aktivit.
Přístup k restauraci je pro pěší a cyklisty po zpevněné komunikaci od veřejného parkoviště cca 150 m podél rybníka. Vjezd autem je možný s povolením nebo po domluvě s majitelem.

Náklady na provoz : veškeré energie (elektřina, voda, plyn, internet) 16 tis. Kč /měsíčně, roční nájem pozemku 20tis. Kč.

Obec Jedovnice a celá oblast kolem rybníka Olšovec je vyhledávanou rekreační lokalitou, kde se pravidelně pořádají nejrůznější kulturní a sportovní akce.
Mezi nejznámější patří např. závody mistrovství světa motorových člunů, vodních skútrů, dračích lodí, JetSurfů a dalších.
Oživení posledních let přineslo zřízení cyklistických Singletrailových tras Moravský kras se základnou v Jedovnicích. Velice navštěvovaný je také každoroční prodejní festival spojený s výlovem rybníka Olšovce.
Hostům restaurace nabízí nejbližší okolí možnosti ubytování a zázemí čtyřhvězdičkového hotelu, chat a kempu.

Chcete využít šanci prosperující restaurace a začít hned podnikat?
Přijďte se podívat, domluvíme se a restaurace může být vaše.

Máte zájem o bližší informace?

5764

Magazín
Nejnovější články

Čtyři byty, které jsou momentálně ve správě městské části Brno-střed, budou v průběhu dubna nabídnuty zájemcům o koupi formou aukce na adrese drazby-brno.cz.

Brněnský realitní trh s nemovitostmi zamrzl. Potvrdil to i čtvrtý kvartál loňského roku. „Ačkoliv byl z tohoto pohledu o trochu úspěšnější než ten předchozí, návrat k číslům před vypuknutím konfliktu na Ukrajině je zatím v nedohlednu. Dobře to ilustruje skutečnost, že se v lednu loňského roku prodalo více bytů než za celé druhé pololetí dohromady,“ říká Dalibor Lamka, výkonný ředitel a předseda představenstva společnosti Trikaya.

Po avizovaném rozšíření do jižní části Evropy přichází developerská společnost DOMOPLAN s konkrétním rezidenčním projektem. Na předměstí chorvatského Záhřebu v rozvíjející se oblasti Samobor vybuduje šest prémiových vilových domů s celkem 100 byty. Součástí projektu, který bude částečně energeticky soběstačný, je také zelený park a dětské hřiště. Začít stavět DOMOPLAN plánuje v prvním čtvrtletí příštího roku, hotovo by mělo být ve druhé půlce roku 2025. 

Současné stavebnictví a realitní trh se musejí potýkat s nebývalým množstvím problémů a výzev vyplývajících nejen ze současné zhoršující se geopolitické a ekonomické situace, ale i z klimatických změn. Ochlazení sektoru je patrné také v Brně. Nejen do zdejší bytové otázky, ale i fungování města celkově, se navíc výrazně promítá chybějící nový územní plán, suburbanizace, nedostatečná infrastruktura a dlouhé povolovací procesy.

Brněnská developerská společnost DOMOPLAN ze skupiny FIPOX i v současné době pokračuje v realizaci svých projektů a plánuje další. Jenom v Brně nyní staví na 400 nových bytových jednotek, což je dokonce o 100 bytů víc, než společnost původně plánovala. Rozšiřuje totiž svou největší brněnskou rezidenci Pekárenský dvůr. I v tomto projektu bude DOMOPLAN lidem nabízet svou novinku – servisované podnájemní bydlení s důrazem na udržitelnost a pohodlí obyvatel. DOMOPLAN tak bude rozvíjet svůj koncept energeticky soběstačných staveb. Další brněnská rezidence Hvězdová se právě díky této udržitelné koncepci stala začátkem prosince vítězem soutěže Chytrá města 2022.

Developeři zažívají v současné turbulentní době náročné časy. Stavební materiály jsou těžko k sehnání, jejich cena je nejistá, a dělnické profese mnohdy nepatří k těm nejatraktivnějším. Investoři proto neví, za kolik postaví mnohdy již prodané byty. I přesto se v Brně hojně staví.