Prodej RD Veverská Bítýška, ul. Nádražní

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Domy
Typ konstrukce
cihlová
Obytná plocha
450 m²
Zastavěná plocha
322 m²
Podtyp pozemku
samostatný
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
udržovaný / původní stav
Vybavení
neuvedeno
Vytápění
neuvedeno
Energetický štítek
G – mimořádně nehospodárná
Adresa

Nádražní
Veverská Bítýška 664 71
Česko

Okres
Brno-venkov
Cena
10500000 Kč
za nemovitost

Prodej cihlového samostatně stojícího domu s garáží, zahradou a 3 byty.
Celková plocha pozemku 1.216 m2, zastavěná plocha 322 m2, zahrada před domem 254 m2 (možnost parkování pro více aut), zahrada za domem 640 m2.
Přízemí domu je z 80 let, první patro a půda z 90 let, z větší části podsklepen, zateplený, plastová okna, střešní okna dřevěná.

V zahradě se nachází pergola, skleník, zděný zahradní domek, studna.

Suterén domu (73 m2) – chodba, garáž, kotelna, prádelna, sklep, vinný sklípek.

Přízemí domu 4+1 (134 m2) – samostatný vstup z ulice, zádveří, hala (schodiště do suterénu), chodba, šatna, 1x koupelna (umyvadlo, WC, vana, bidet), 1x koupelna (umyvadlo, WC, sprchový kout, bidet), kuchyně (kuchyňská linka, dřez, plynový sporák, elektrická trouba, myčka, lednice s mrazákem), obývací pokoj s krbem a výstupem na zahradu, 3x pokoj.

1.patro domu – samostatný vstup ze zahrady, hala, schodiště do 1.patra.
Byt 4+1 (93 m2) – obývací pokoj s výstupem na terasu, chodba, 3x pokoj, kuchyně (kuchyňská linka, dřez, plynový sporák, elektrická trouba, myčka), koupelna (WC, umyvadlo, vana, bidet, vývod na pračku).
Byt 2+kk (50 m2) – zádveří, chodba, pokoj s kuchyňským koutem (kuchyňská linka, dřez, varná sklokeramická deska, myčka), ložnice, koupelna (WC, umyvadlo, sprchový kout, bidet, vývod na pračku), technická místnost s plynovým kotlem, který vytápí i vedlejší byt 4+1.

Půdní prostor (64 m2) – obložen dřevem, střešní okna, lze obývat (herna, pokoje pro hosty, pracovna, kancelář), rozvody elektřiny, vody, topení i odpady.

Veškeré inženýrské sítě – elektřina 220/380V (2x elektroměr), plyn (2x plynový kotel), obecní vodovod + vlastní studna s čerpadlem a rozvody do domu, splašková kanalizace.

Dům se nachází v klidné ulici, k dispozici je po dohodě, není zatížen žádným zástavním právem, možnost financovat hypotečním úvěrem.

Máte zájem o bližší informace?

8076

Magazín
Nejnovější články

Čtyři byty, které jsou momentálně ve správě městské části Brno-střed, budou v průběhu dubna nabídnuty zájemcům o koupi formou aukce na adrese drazby-brno.cz.

Brněnský realitní trh s nemovitostmi zamrzl. Potvrdil to i čtvrtý kvartál loňského roku. „Ačkoliv byl z tohoto pohledu o trochu úspěšnější než ten předchozí, návrat k číslům před vypuknutím konfliktu na Ukrajině je zatím v nedohlednu. Dobře to ilustruje skutečnost, že se v lednu loňského roku prodalo více bytů než za celé druhé pololetí dohromady,“ říká Dalibor Lamka, výkonný ředitel a předseda představenstva společnosti Trikaya.

Po avizovaném rozšíření do jižní části Evropy přichází developerská společnost DOMOPLAN s konkrétním rezidenčním projektem. Na předměstí chorvatského Záhřebu v rozvíjející se oblasti Samobor vybuduje šest prémiových vilových domů s celkem 100 byty. Součástí projektu, který bude částečně energeticky soběstačný, je také zelený park a dětské hřiště. Začít stavět DOMOPLAN plánuje v prvním čtvrtletí příštího roku, hotovo by mělo být ve druhé půlce roku 2025. 

Současné stavebnictví a realitní trh se musejí potýkat s nebývalým množstvím problémů a výzev vyplývajících nejen ze současné zhoršující se geopolitické a ekonomické situace, ale i z klimatických změn. Ochlazení sektoru je patrné také v Brně. Nejen do zdejší bytové otázky, ale i fungování města celkově, se navíc výrazně promítá chybějící nový územní plán, suburbanizace, nedostatečná infrastruktura a dlouhé povolovací procesy.

Brněnská developerská společnost DOMOPLAN ze skupiny FIPOX i v současné době pokračuje v realizaci svých projektů a plánuje další. Jenom v Brně nyní staví na 400 nových bytových jednotek, což je dokonce o 100 bytů víc, než společnost původně plánovala. Rozšiřuje totiž svou největší brněnskou rezidenci Pekárenský dvůr. I v tomto projektu bude DOMOPLAN lidem nabízet svou novinku – servisované podnájemní bydlení s důrazem na udržitelnost a pohodlí obyvatel. DOMOPLAN tak bude rozvíjet svůj koncept energeticky soběstačných staveb. Další brněnská rezidence Hvězdová se právě díky této udržitelné koncepci stala začátkem prosince vítězem soutěže Chytrá města 2022.

Developeři zažívají v současné turbulentní době náročné časy. Stavební materiály jsou těžko k sehnání, jejich cena je nejistá, a dělnické profese mnohdy nepatří k těm nejatraktivnějším. Investoři proto neví, za kolik postaví mnohdy již prodané byty. I přesto se v Brně hojně staví.