Prodej, RD 5+kk se zahradou, Brno-Královo Pole, ul. Svatopluka Čecha

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Domy
Typ konstrukce
cihlová
Obytná plocha
234 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Podtyp pozemku
samostatný
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
udržovaný / původní stav
Vybavení
neuvedeno
Vytápění
Ústřední - plynové
Energetický štítek
G – mimořádně nehospodárná
Adresa

Svatopluka Čecha
Brno 612 00
Česko

Městská část
Brno-Královo Pole
Okres
Brno-město
Cena
18990000 Kč
za nemovitost

Prodej rodinného domu 5+kk v Brně-Králově Poli. Tento dům byl vystavěn v 30. letech minulého století a byl kompletně zrekonstruován v roce 2000 a nyní je ve velmi dobrém a udržovaném stavu. Možnost dokoupení garáže, která je vzdálena 8 minut pěší chůze, na ul. Červinkova. Díky umístění ve velmi žádané lokalitě nabízí dům potenciál pohodlného rodinného bydlení nebo pro účely sídla společnosti. Je velmi dobře dispozičně rozčleněn a po drobných úpravách jej lze rozdělit na 3 bytové jednotky (1 x 2+1; 1 x 2+kk a 1 x 2-3+kk). V každém podlaží je sociální zázemí. Náklady na bydlení: 4.410 Kč/měsíc
Zastavěná plocha: 113 m2, /uliční šířě domu 8,1 m x 10,4 m délka/
Zahrada: 109 m2
Užitná plocha: 234 m2
1.PP - sklepní prostory: posilovna, skladovací místnost, technická místnost (celkem 45 m2)
1.NP - /2+1/ hala 21,11 m2, předsíň 2,70 m2, WC 1,15 m2, koupelna 2,50 m2, pokoj 22,00 m2, pokoj 13,80 m2, kuchyně 3,95 m2, schodiště (celkem 70 m2)
2.NP - /2-3+kk/ schodiště 11,00 m2, předsíň 6,76 m2, pokoj 12,6 m2, obývací pokoj s jídelnou a kuchyňským koutem 33,50 m2, koupelna s WC 6,14 m2, balkon 2,00 m2 (celkem 72 m2)
3.NP - půdní nádstavba, /2+kk/ předsíň 2,85 m2, pokoj 18,6 m2, pokoj 14,4 m2, koupelna 8,00 m2, WC 1,6 m2, komora 1,4 m2 (celkem 47 m2)
Velkým bonusem je zahrada s ovocnými stromy orientovaná na jih. Terasa s možností venkovního posezení.
Lokalita: veškerá občanská vybavenost - MŠ, ZŠ, ZUŠ, obchody, služby, lékaři, pošta, sportoviště, velmi dobrá dopravní dostupnost MHD.
Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl předložen a z toho důvodu je uvedena energetická třída G, dle platné legislativy.
K nastěhování ihned. Bližší informace v RK.

Máte zájem o bližší informace?
Mgr. Romana Dokonalová
Mgr. Romana Dokonalová

9816

Magazín
Nejnovější články

Víc než šest set parkovacích míst uvnitř i venku včetně dvou desítek nabíjecích stanic pro elektromobily – to přinese vybudování parkovacího domu na Šumavské. Nyní dělníci pracují na jeho základech.

Vysoké letní teploty a nutnost drahé klimatizace jsou velkým ekonomickým výdajem na provoz budov. U starších staveb, které jsou energeticky náročnější, se tyto výdaje ještě znásobují. Stále více se tedy prosazují chytré a zároveň zelené budovy. Tomuto trendu pomáhá i tlak na udržitelnost. V mnoha zemích a regionech včetně ČR vstupují na scénu přísnější environmentální a energetické předpisy a regulace. Jedná se například o směrnici CSRD (Corporate Sustainability Reporting Directive), která bude standardizovat reporting udržitelnosti.

Po více než deseti letech posun v projektu Čtvrť pod Hády, luxusní byty pod Kraví Horou v hodnotě několika desítek milionů korun nebo osmadvacet nových budov v rozvojovém území takzvaného Jižního centra. Brněnský realitní trh čekají velké novinky. V bytové otázce chce navíc rozvést se soukromými investory dialog i město.

Na českém fotovoltaickém trhu je obrovský přetlak. Podle odhadů odborníků na něm aktuálně působí až 800 dodavatelů, kteří se zásadně liší úrovní odbornosti, jednáním i zkušenostmi v oboru. Přitom výběr dodavatele FVE je klíčový krok, který zásadně určí ráz celé investice. Cech akumulace ve fotovoltaice (CAFT) v únoru vydal Desatero pro výběr fotovoltaiky a společnost Schlieger, jeden z historicky prvních členů CAFT, druhý bod desatera věnovaný právě výběru dodavatele dále rozvádí. Níže je pět kritérií, které jsou doporučeny při výběru dodavatele zohlednit.

Čtyři byty, které jsou momentálně ve správě městské části Brno-střed, budou v průběhu dubna nabídnuty zájemcům o koupi formou aukce na adrese drazby-brno.cz.

Brněnský realitní trh s nemovitostmi zamrzl. Potvrdil to i čtvrtý kvartál loňského roku. „Ačkoliv byl z tohoto pohledu o trochu úspěšnější než ten předchozí, návrat k číslům před vypuknutím konfliktu na Ukrajině je zatím v nedohlednu. Dobře to ilustruje skutečnost, že se v lednu loňského roku prodalo více bytů než za celé druhé pololetí dohromady,“ říká Dalibor Lamka, výkonný ředitel a předseda představenstva společnosti Trikaya.