Prodej, RD 4+1+kk, CP pozemků 593m2, obec Klobouky u Brna

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Domy
Typ konstrukce
cihlová
Obytná plocha
220 m²
Zastavěná plocha
311 m²
Podtyp pozemku
samostatný
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
po rekonstrukci
Vybavení
částečně zařízeno
Vytápění
Ústřední - plynové
Energetický štítek
G – mimořádně nehospodárná
Adresa

Dlouhá 915/46a
Klobouky u Brna 691 72
Česko

Okres
Břeclav
Cena
10500000 Kč
za nemovitost

Nabízíme prodej pěkného RD s dispozicí 4+1+kk s vekou garáží a průjezdem až na dvůr, uliční šíří domu je 13m. Aktuálně řešeno jako dvougenerační dům se samostatnými vstupy do jednotlivých bytů, kde v přízemí je bytová jednotka 1+1 a v 1.patře se nachází bytová jednotka 3+kk s terasou. UP domu je cca 220m2, CP pozemku 593m2. Za domem se nachází hospodářské stavení (se třemi sklepy), které tak společně s domem vytváří soukromý uzavřený dvorek, na hospodářské stavení navazuje zahrada s jižně orientovaným mírným svahem a velkým množstvím zdravých ovocných stromů (převážně švestky).

Dům byl kompletně zrekonstruovaný (vč. rozvodů IS, hydroizolace základů domu atp.) v roce 2007 vč. střechy a krovů (střecha sedlová, krytina - pálené tašky) a v roce 2018 byla vybudována podkrovní bytová jednotka vč. moderních střešních oken zn. Velux (dřevěné jádro s bílým polyuretanovým povrchem, ekonomické izolační trojsklo, se zateplovacím blokem).

Dům je napojený na všechny IS, vytápěny (vč. ohřevu vody) jsou oba byty centrálně jedním kombinovaným plynovým kondenzačním kotlem se zásobníkem.

Dispozice:
1.NP - prostorná garáž s komorou a samostatným WC a bidetem (el. stropní vrata zn. Lomax, šířka průjezdu 278cm), bytová jednotka 1+1 (vstupní hala / chodba s průchodem na dvůr, kuchyň s krbem, pokoj se vstupem do koupelny se sprchovým koutem, WC a bidetem.
2.NP - z garáže vstup schodištěm do podkrovní bytové jednotky 3+kk (chodba, pokoj, pokoj s šatnou, prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem a vstupem na terasu, koupelna se sprchovým koutem, WC a bidetem).
3.NP - půda (úložný prostor)

K dispozici dle dohody, dům je ve velmi dobrém stavu, vhodný k okamžitému nastěhování. Dům je umístěn v klidné a velmi pěkné lokalitě na kraji obce, cca 35min autem do Brna.

Více info v RK.

Máte zájem o bližší informace?

9793

Magazín
Nejnovější články

Víc než šest set parkovacích míst uvnitř i venku včetně dvou desítek nabíjecích stanic pro elektromobily – to přinese vybudování parkovacího domu na Šumavské. Nyní dělníci pracují na jeho základech.

Vysoké letní teploty a nutnost drahé klimatizace jsou velkým ekonomickým výdajem na provoz budov. U starších staveb, které jsou energeticky náročnější, se tyto výdaje ještě znásobují. Stále více se tedy prosazují chytré a zároveň zelené budovy. Tomuto trendu pomáhá i tlak na udržitelnost. V mnoha zemích a regionech včetně ČR vstupují na scénu přísnější environmentální a energetické předpisy a regulace. Jedná se například o směrnici CSRD (Corporate Sustainability Reporting Directive), která bude standardizovat reporting udržitelnosti.

Po více než deseti letech posun v projektu Čtvrť pod Hády, luxusní byty pod Kraví Horou v hodnotě několika desítek milionů korun nebo osmadvacet nových budov v rozvojovém území takzvaného Jižního centra. Brněnský realitní trh čekají velké novinky. V bytové otázce chce navíc rozvést se soukromými investory dialog i město.

Na českém fotovoltaickém trhu je obrovský přetlak. Podle odhadů odborníků na něm aktuálně působí až 800 dodavatelů, kteří se zásadně liší úrovní odbornosti, jednáním i zkušenostmi v oboru. Přitom výběr dodavatele FVE je klíčový krok, který zásadně určí ráz celé investice. Cech akumulace ve fotovoltaice (CAFT) v únoru vydal Desatero pro výběr fotovoltaiky a společnost Schlieger, jeden z historicky prvních členů CAFT, druhý bod desatera věnovaný právě výběru dodavatele dále rozvádí. Níže je pět kritérií, které jsou doporučeny při výběru dodavatele zohlednit.

Čtyři byty, které jsou momentálně ve správě městské části Brno-střed, budou v průběhu dubna nabídnuty zájemcům o koupi formou aukce na adrese drazby-brno.cz.

Brněnský realitní trh s nemovitostmi zamrzl. Potvrdil to i čtvrtý kvartál loňského roku. „Ačkoliv byl z tohoto pohledu o trochu úspěšnější než ten předchozí, návrat k číslům před vypuknutím konfliktu na Ukrajině je zatím v nedohlednu. Dobře to ilustruje skutečnost, že se v lednu loňského roku prodalo více bytů než za celé druhé pololetí dohromady,“ říká Dalibor Lamka, výkonný ředitel a předseda představenstva společnosti Trikaya.