Prodej, RD 4+1, terasa, dílna, sklepy, Brno - Královo Pole, ulice Božetěchova

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Domy
Typ konstrukce
cihlová
Obytná plocha
210 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Podtyp pozemku
samostatný
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
udržovaný / původní stav
Vybavení
nezařízeno
Vytápění
Ústřední - plynové
Energetický štítek
G – mimořádně nehospodárná
Adresa

Božetěchova 2000/113
Brno 612 00
Česko

Městská část
Brno-Královo Pole
Okres
Brno-město
Cena
11900000 Kč
za nemovitost

Nabízíme prodej RD 4+1 + terasa + dílna + sklepy + zahrada + zahradní domek, to vše v klidné ulici Božetěchova, Brno - Královo Pole, 15 minut MHD od centra města. Dům je řadový (uliční šíře 6m) se sedlovou střechou, dům má jedno podzemní a dvě nadzemní podlaží + půda vhodné k vestavbě. Dům je funkční, ale je určen spíše k modernizaci. Celková plocha pozemku je 199m2. UP domu je cca 210m2 vč. sklepů a dílny + terasa 30m2 + půda 60m2.

V domě se aktuálně nachází jednotka s dispozicí 4+1:
- I.PP: prostorná dílna, sklep, kotelna/prádelna, komory, vstup do zahrady,
- I.NP: 2x pokoj, kuchyň, komora, koupelna se sprchovým koutem a WC, vtsup na zahradu,
- mezipatro: samostatné WC,
- II.NP: 2x pokoj, prostorná terasa, koupelkna s vanou,
- III.NP: půda

Za domem je menší zahrádka (meruňka, nashi, několik hlav vinné révy, rybíz), na konci pozemku je situovaný zahradní domek, který dříve sloužil pro chov holubu a také jako další úložný prostor.

Dům je zajímavý i jako investice s možností vybudování až 4 bytových jednotek.

Dům je k dispozici po dohodě. Více info v RK.

Máte zájem o bližší informace?

9832

Magazín
Nejnovější články

Víc než šest set parkovacích míst uvnitř i venku včetně dvou desítek nabíjecích stanic pro elektromobily – to přinese vybudování parkovacího domu na Šumavské. Nyní dělníci pracují na jeho základech.

Vysoké letní teploty a nutnost drahé klimatizace jsou velkým ekonomickým výdajem na provoz budov. U starších staveb, které jsou energeticky náročnější, se tyto výdaje ještě znásobují. Stále více se tedy prosazují chytré a zároveň zelené budovy. Tomuto trendu pomáhá i tlak na udržitelnost. V mnoha zemích a regionech včetně ČR vstupují na scénu přísnější environmentální a energetické předpisy a regulace. Jedná se například o směrnici CSRD (Corporate Sustainability Reporting Directive), která bude standardizovat reporting udržitelnosti.

Po více než deseti letech posun v projektu Čtvrť pod Hády, luxusní byty pod Kraví Horou v hodnotě několika desítek milionů korun nebo osmadvacet nových budov v rozvojovém území takzvaného Jižního centra. Brněnský realitní trh čekají velké novinky. V bytové otázce chce navíc rozvést se soukromými investory dialog i město.

Na českém fotovoltaickém trhu je obrovský přetlak. Podle odhadů odborníků na něm aktuálně působí až 800 dodavatelů, kteří se zásadně liší úrovní odbornosti, jednáním i zkušenostmi v oboru. Přitom výběr dodavatele FVE je klíčový krok, který zásadně určí ráz celé investice. Cech akumulace ve fotovoltaice (CAFT) v únoru vydal Desatero pro výběr fotovoltaiky a společnost Schlieger, jeden z historicky prvních členů CAFT, druhý bod desatera věnovaný právě výběru dodavatele dále rozvádí. Níže je pět kritérií, které jsou doporučeny při výběru dodavatele zohlednit.

Čtyři byty, které jsou momentálně ve správě městské části Brno-střed, budou v průběhu dubna nabídnuty zájemcům o koupi formou aukce na adrese drazby-brno.cz.

Brněnský realitní trh s nemovitostmi zamrzl. Potvrdil to i čtvrtý kvartál loňského roku. „Ačkoliv byl z tohoto pohledu o trochu úspěšnější než ten předchozí, návrat k číslům před vypuknutím konfliktu na Ukrajině je zatím v nedohlednu. Dobře to ilustruje skutečnost, že se v lednu loňského roku prodalo více bytů než za celé druhé pololetí dohromady,“ říká Dalibor Lamka, výkonný ředitel a předseda představenstva společnosti Trikaya.