Prodej RD 3+1 s garáží - Tasovice

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Domy
Typ konstrukce
cihlová
Obytná plocha
98 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Podtyp pozemku
samostatný
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
udržovaný / původní stav
Vybavení
neuvedeno
Vytápění
Ústřední - plynové
Energetický štítek
D – nevyhovující
Adresa

Tasovice 671 25
Česko

Okres
Znojmo
Cena
5300000 Kč
za nemovitost

Uvažujete o koupi pohodového a klidného bydlení blízko Znojma ? Exkluzivně si Vám dovoluji nabídnout RD v Tasovicích o dispozici 3+1 s garáží , který se rozprostírá na pozemku o rozloze 797m2.

Přízemí zaujímá zádveří, chodba, toaleta, dále kuchyňský kout s jídelnou a prostorný obývací pokoj se vstupem na terasu a následně zahradu.
Z jídelny vede schodiště do patra, kde jsou další 2 pokoje a koupelna s toaletou.

Celá nemovitost je podsklepená. V suterénu tedy najdete spousty skladovacích prostor, spižírnu, prádelnu, technickou místnost, kterou můžete využít jako dílnu a mimo jiné také místnost, kde je možné posedět s přáteli či rodinou u dobrého vínka, piva či kávy a v případě potřeby vstoupit rovnou na zahradu nebo hned vedle do menšího sklípku pro zásoby.

Dům procházel v posledních letech postupnou rekonstrukcí – v loňském roce byla dokončená fasáda se zateplením , také střecha je zateplená a velkou výhodou jsou zde nízké náklady na bydlení. Na střeše jsou fotovoltaické panely, které Vám ušetří spoustu peněz za elektřinu a ohřev vody, ale také nějaké korunky vydělají. Vytápění je zajištěno novým kondenzačním plynovým kotlem napojeným na litinové radiátory.

Zahrada je převážně osázená ovocnými stromy, zatravněná, s vytvořenými záhony na pěstování zeleniny , brambor, vinné révy, zkrátka pěstování čeho Vás napadne a najdete zde i hospodářskou budovu a prostor pro chov drobného zvířectva. Pokud byste raději místo zahradničení uvítali bazén - není problém, i ten sem bez problémů vleze a jako bonus je tu ještě k dispozici zděná udírna.

Předností nabízeného domu je klidné bydlení blízko Znojma, dostatek prostoru pro vaše bydlení i odpočinek , dostatek parkovacího místa min. pro 3 auta, velmi nízké náklady na bydlení, veškerá občanská vybavenost . V případě, že Vám ke spokojenosti bude něco chybět, to už si zrealizujete dle svých představ. Pokud Vás nabídka zaujala, neváhejte mě kontaktovat.

Máte zájem o bližší informace?

9702

Magazín
Nejnovější články

Víc než šest set parkovacích míst uvnitř i venku včetně dvou desítek nabíjecích stanic pro elektromobily – to přinese vybudování parkovacího domu na Šumavské. Nyní dělníci pracují na jeho základech.

Vysoké letní teploty a nutnost drahé klimatizace jsou velkým ekonomickým výdajem na provoz budov. U starších staveb, které jsou energeticky náročnější, se tyto výdaje ještě znásobují. Stále více se tedy prosazují chytré a zároveň zelené budovy. Tomuto trendu pomáhá i tlak na udržitelnost. V mnoha zemích a regionech včetně ČR vstupují na scénu přísnější environmentální a energetické předpisy a regulace. Jedná se například o směrnici CSRD (Corporate Sustainability Reporting Directive), která bude standardizovat reporting udržitelnosti.

Po více než deseti letech posun v projektu Čtvrť pod Hády, luxusní byty pod Kraví Horou v hodnotě několika desítek milionů korun nebo osmadvacet nových budov v rozvojovém území takzvaného Jižního centra. Brněnský realitní trh čekají velké novinky. V bytové otázce chce navíc rozvést se soukromými investory dialog i město.

Na českém fotovoltaickém trhu je obrovský přetlak. Podle odhadů odborníků na něm aktuálně působí až 800 dodavatelů, kteří se zásadně liší úrovní odbornosti, jednáním i zkušenostmi v oboru. Přitom výběr dodavatele FVE je klíčový krok, který zásadně určí ráz celé investice. Cech akumulace ve fotovoltaice (CAFT) v únoru vydal Desatero pro výběr fotovoltaiky a společnost Schlieger, jeden z historicky prvních členů CAFT, druhý bod desatera věnovaný právě výběru dodavatele dále rozvádí. Níže je pět kritérií, které jsou doporučeny při výběru dodavatele zohlednit.

Čtyři byty, které jsou momentálně ve správě městské části Brno-střed, budou v průběhu dubna nabídnuty zájemcům o koupi formou aukce na adrese drazby-brno.cz.

Brněnský realitní trh s nemovitostmi zamrzl. Potvrdil to i čtvrtý kvartál loňského roku. „Ačkoliv byl z tohoto pohledu o trochu úspěšnější než ten předchozí, návrat k číslům před vypuknutím konfliktu na Ukrajině je zatím v nedohlednu. Dobře to ilustruje skutečnost, že se v lednu loňského roku prodalo více bytů než za celé druhé pololetí dohromady,“ říká Dalibor Lamka, výkonný ředitel a předseda představenstva společnosti Trikaya.