Prodej, RD 3+1 Brno, k.ú. Maloměřice - Bydlení uprostřed přírody

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Domy
Typ konstrukce
cihlová
Obytná plocha
78 m²
Zastavěná plocha
83 m²
Podtyp pozemku
samostatný
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
po rekonstrukci
Vybavení
zařízeno
Vytápění
neuvedeno
Energetický štítek
G – mimořádně nehospodárná
Adresa

Brno 614 00
Česko

Městská část
Brno-Maloměřice a Obřany
Okres
Brno-město
Cena
4500000 Kč
za nemovitost

Prodej samostatně stojícího přízemního cihlového domu, který byl v r. 2020 kompletně rekonstruován. Celková plocha pozemku je 142 m2. Zastavěná plocha 83 m2, zahrada 59 m2.
Dům stojí uprostřed zeleně v oblasti zahrádek proti lesoparku Akátky. Parkování je možné před domem nebo na pozemku.
Vybavení: dům je zateplen, plastová okna včetně dveří, v letním období lze využít obecní vodovod, elektrické podlahové vytápění, možnost připojení krbových kamen na dřevo, jímka, podlahy vinyl v ložnicích, plovoucí podlaha v obývacím pokoji a dlažba v kuchyni a koupelně, 2 ložnice s vlastním vstupem, koupelna se sprchou, umyvadlem a WC, z kuchyně je vstup na terasu s výhledem na město ( chystá se položení terasy na betonový základ).
Využijte této výjimečné nabídky a pořiďte si dům v ceně dvoupokojového bytu navíc uprostřed zeleně v dosahu všech výhod velkoměsta.

Máte zájem o bližší informace?

8965

Magazín
Nejnovější články

Víc než šest set parkovacích míst uvnitř i venku včetně dvou desítek nabíjecích stanic pro elektromobily – to přinese vybudování parkovacího domu na Šumavské. Nyní dělníci pracují na jeho základech.

Vysoké letní teploty a nutnost drahé klimatizace jsou velkým ekonomickým výdajem na provoz budov. U starších staveb, které jsou energeticky náročnější, se tyto výdaje ještě znásobují. Stále více se tedy prosazují chytré a zároveň zelené budovy. Tomuto trendu pomáhá i tlak na udržitelnost. V mnoha zemích a regionech včetně ČR vstupují na scénu přísnější environmentální a energetické předpisy a regulace. Jedná se například o směrnici CSRD (Corporate Sustainability Reporting Directive), která bude standardizovat reporting udržitelnosti.

Po více než deseti letech posun v projektu Čtvrť pod Hády, luxusní byty pod Kraví Horou v hodnotě několika desítek milionů korun nebo osmadvacet nových budov v rozvojovém území takzvaného Jižního centra. Brněnský realitní trh čekají velké novinky. V bytové otázce chce navíc rozvést se soukromými investory dialog i město.

Na českém fotovoltaickém trhu je obrovský přetlak. Podle odhadů odborníků na něm aktuálně působí až 800 dodavatelů, kteří se zásadně liší úrovní odbornosti, jednáním i zkušenostmi v oboru. Přitom výběr dodavatele FVE je klíčový krok, který zásadně určí ráz celé investice. Cech akumulace ve fotovoltaice (CAFT) v únoru vydal Desatero pro výběr fotovoltaiky a společnost Schlieger, jeden z historicky prvních členů CAFT, druhý bod desatera věnovaný právě výběru dodavatele dále rozvádí. Níže je pět kritérií, které jsou doporučeny při výběru dodavatele zohlednit.

Čtyři byty, které jsou momentálně ve správě městské části Brno-střed, budou v průběhu dubna nabídnuty zájemcům o koupi formou aukce na adrese drazby-brno.cz.

Brněnský realitní trh s nemovitostmi zamrzl. Potvrdil to i čtvrtý kvartál loňského roku. „Ačkoliv byl z tohoto pohledu o trochu úspěšnější než ten předchozí, návrat k číslům před vypuknutím konfliktu na Ukrajině je zatím v nedohlednu. Dobře to ilustruje skutečnost, že se v lednu loňského roku prodalo více bytů než za celé druhé pololetí dohromady,“ říká Dalibor Lamka, výkonný ředitel a předseda představenstva společnosti Trikaya.