Prodej RD 2+1 Vrbice, okr. Břeclav

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Domy
Typ konstrukce
smíšená
Obytná plocha
80 m²
Zastavěná plocha
540 m²
Podtyp pozemku
samostatný
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
udržovaný / původní stav
Vybavení
neuvedeno
Vytápění
neuvedeno
Energetický štítek
G – mimořádně nehospodárná
Adresa

Vrbice 691 09
Česko

Okres
Břeclav
Cena
1990000 Kč
za nemovitost

Prodej rodinného domu o velikosti 2+1 určeného k rekonstrukci nebo demolici.
Celková plocha pozemku je 4.017 m2, zastavěná plocha 540 m2, zahrada 3.477 m2.
Dům je ze smíšeného zdiva, delší dobu neobydlený, ve špatném stavu.

Inženýrské sítě: elektřina (odpojena), možnost připojení na obecní plyn, vodu a splaškovou kanalizaci.

Dispozice:
Vstup do domu přes prosklenou verandu, pokoj do ulice, pokoj do dvora, kuchyně, koupelna s WC. Ve dvoře komora, travnatá plocha končící původním stavením (stodolou), ze které je výstup na zahradu.

Obec Vrbice je malebná vinařská vesnice vhodná k bydlení i rekreaci.
V obci je k dispozici obecní úřad, mateřská školka, základní škola, pošta, restaurace, 2 obchody, knihovna.
16 km (17 min) se nachází Městys Hustopeče u Brna s veškerou občanskou vybaveností.

Nemovitost je ihned k dispozici, nachází se v ní movité věci, které upozorňujeme, že nebudou vyklizeny.
Prohlídky po dohodě.

Máte zájem o bližší informace?

8059

Magazín
Nejnovější články

Čtyři byty, které jsou momentálně ve správě městské části Brno-střed, budou v průběhu dubna nabídnuty zájemcům o koupi formou aukce na adrese drazby-brno.cz.

Brněnský realitní trh s nemovitostmi zamrzl. Potvrdil to i čtvrtý kvartál loňského roku. „Ačkoliv byl z tohoto pohledu o trochu úspěšnější než ten předchozí, návrat k číslům před vypuknutím konfliktu na Ukrajině je zatím v nedohlednu. Dobře to ilustruje skutečnost, že se v lednu loňského roku prodalo více bytů než za celé druhé pololetí dohromady,“ říká Dalibor Lamka, výkonný ředitel a předseda představenstva společnosti Trikaya.

Po avizovaném rozšíření do jižní části Evropy přichází developerská společnost DOMOPLAN s konkrétním rezidenčním projektem. Na předměstí chorvatského Záhřebu v rozvíjející se oblasti Samobor vybuduje šest prémiových vilových domů s celkem 100 byty. Součástí projektu, který bude částečně energeticky soběstačný, je také zelený park a dětské hřiště. Začít stavět DOMOPLAN plánuje v prvním čtvrtletí příštího roku, hotovo by mělo být ve druhé půlce roku 2025. 

Současné stavebnictví a realitní trh se musejí potýkat s nebývalým množstvím problémů a výzev vyplývajících nejen ze současné zhoršující se geopolitické a ekonomické situace, ale i z klimatických změn. Ochlazení sektoru je patrné také v Brně. Nejen do zdejší bytové otázky, ale i fungování města celkově, se navíc výrazně promítá chybějící nový územní plán, suburbanizace, nedostatečná infrastruktura a dlouhé povolovací procesy.

Brněnská developerská společnost DOMOPLAN ze skupiny FIPOX i v současné době pokračuje v realizaci svých projektů a plánuje další. Jenom v Brně nyní staví na 400 nových bytových jednotek, což je dokonce o 100 bytů víc, než společnost původně plánovala. Rozšiřuje totiž svou největší brněnskou rezidenci Pekárenský dvůr. I v tomto projektu bude DOMOPLAN lidem nabízet svou novinku – servisované podnájemní bydlení s důrazem na udržitelnost a pohodlí obyvatel. DOMOPLAN tak bude rozvíjet svůj koncept energeticky soběstačných staveb. Další brněnská rezidence Hvězdová se právě díky této udržitelné koncepci stala začátkem prosince vítězem soutěže Chytrá města 2022.

Developeři zažívají v současné turbulentní době náročné časy. Stavební materiály jsou těžko k sehnání, jejich cena je nejistá, a dělnické profese mnohdy nepatří k těm nejatraktivnějším. Investoři proto neví, za kolik postaví mnohdy již prodané byty. I přesto se v Brně hojně staví.