Prodej řadového rodinného domu, menší zahrada, technické zázemí, dílna, Letonice u Vyškova

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Domy
Typ konstrukce
cihlová
Obytná plocha
155 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Podtyp pozemku
samostatný
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
udržovaný / původní stav
Vybavení
částečně zařízeno
Vytápění
neuvedeno
Energetický štítek
G – mimořádně nehospodárná
Adresa

Letonice 0
Česko

Okres
Vyškov
Cena
6097875 Kč
za nemovitost

Ve výhradním zastoupení vlastníka nemovitosti nabízím k prodeji řadový rodinný dům v pěkné a klidné lokalitě obec Letonice okres Vyškov. Rodinný dům je z roku 1999. Pozemek má 223 m2, zastavěná plocha domu je 75 m2. Dispozice domu: přízemí - vstupní chodba, komora, kuchyně s jídelnou, spíž, technická místnost, obývací prostor (vstup na pozemek), krb a schodiště. 1.NP - koupelna a 3 samostatné ložnice. Dvě ložnice mají vstup na balkón. Vytápění: elektrokotel, který je napojený na podlahové teplovodní vytápění s uzavíratelnými okruhy (jednotlivé pokoje). Podlahové vytápění je rozvedeno po celém domě. Náklady na bydlení: voda cca 400,- Kč/osoba, elektřina 3.500,- měsíčně. Plyn je sice vyveden až do domu, ale není používán. Vážným zájemcům poskytnu na vyžádání stavební plány z roku 1999. Obec Letonice se nachází v jihozápadní části okresu Vyškov (Jihomoravský kraj) na spojnici dvou významných dopravních tahů - severním směrem jde o dálnici D1 (Brno - Vyškov), jižně asi 3 km od Letonic se lze napojit na mezinárodní silnici I-50 (Holubice - Uherské Hradiště). Nejbližší železniční stanice je v obci Marefy, která je od obce Letonice vzdálena asi 3 km. Dům je možné uvolnit po domluvě. Ohledně prohlídek mne kontaktujte. Cena nemovitosti je uvedena včetně provize RK. Vzhledem k tomu, že nebyl dodán PENB, prozatím tedy uvádíme třídu G.

Máte zájem o bližší informace?

4858

Magazín
Nejnovější články

Již příští rok by se mělo v katastrálním území brněnských Židenic začít stavět. Novým obyvatelům by tu nejpozději od roku 2029 mělo být k dispozici až 300 bytových jednotek. Na projektu bude spolupracovat město se soukromým investorem.

Přejete si doma udržet i během nejchladnějších měsíců roku příznivé klima, vyhnout se plísním a zároveň ušetřit na vytápění? Máte-li plastová okna, řešení je snadné. Nastavte je do zimního režimu. Poradíme vám, jak na to.

Svou novou trvalou adresu by mohli v budoucnu najít mnozí Brňané na severovýchodním okraj jihomoravské metropole v Líšni. Na pozemcích při ulici Holzově totiž město plánuje novou výstavbu. Nejprve je však potřebné zpracovat územní studii, která podrobněji přiblíží rozvoj této lokality.

Zvyšování cen nemovitostí se nevyhnulo ani druhé polovině minulého roku. Například v loňském třetím čtvrtletí zdražily domy a byty meziročně o výrazných 22 %. Vyplývá to z Indexu cen nemovitostí vydávaném Českým statistickým úřadem (ČSÚ). Jaké jsou důvody rychlého růstu?

Nakupovat sem chodí obyvatelé z okolí, ale i ti, kdo do Brna přijíždějí ze směru od hlavního města našeho rakouského souseda. Nyní se obchodní centrum mezi ulicemi Vídeňská, Strážní a Vsetínská rozroste. V rámci přístavby plánuje soukromý investor například také stavbu bytového domu či polyfunkční budovy s 11 patry.

Do popředí zájmu Čechů se v posledních dvou letech dostaly rodinné domy. V kurzu jsou dvoj- a trojdomy, které představují finančně přijatelnější alternativu. Jaké jsou jejich výhody a nevýhody?