Prodej řadového rodinného domu, 255 m2 - Brno - ulice Lieberzeitova

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Domy
Typ konstrukce
cihlová
Obytná plocha
307 m²
Zastavěná plocha
79 m²
Podtyp pozemku
samostatný
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
udržovaný / původní stav
Vybavení
nezařízeno
Vytápění
Ústřední - plynové
Energetický štítek
D – nevyhovující
Adresa

Lieberzeitova
Brno 61400
Česko

Městská část
Brno-sever
Okres
Brno-město
Cena
13499000 Kč
za nemovitost

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme ke koupi velmi prostorný řadový rodinný dům na ulici Lieberzeitova v Brně, na pomezí městských částí Černá Pole a Husovice. K domu náleží malá vstupní předzahrádka a za domem se nachází dvorek vhodný k odpočinku a posezení.

Po vstupu do domu o dispozicích 8+2 se z předsíně dostáváme na schodiště. Dům má celkem tři podlaží, dále podkroví a suterén, přičemž na každém z podlaží se nachází velký pokoj (28 m2), další pokoj (14 m2), chodba a koupelna s toaletou. V 3. podlaží je také navíc kuchyňský kout. Dům má také další prostorný pokoj v podkroví, do kterého je přístup po schodech z nejvyššího pokoje. V suterénu domu je technická místnost se sklepem, další kuchyně a jídelna. Ze suterénu je také přístup na dvorek za domem, kde je umístěn gril a možnost vybudování pěkného soukromého posezení. Velké pokoje ve 2. a 3. podlaží mají do dvora balkony.

Dům je napojen na veškeré IS a je centrálně vytápěn plynovým kotlem. Ohřev teplé vody zajišťuje plynový zásobníkový ohřívač. Na podlahách jsou laminátové podlahy a dlažba.

Dům je velmi dobře dispozičně a prostorově řešený. Pro budoucí majitele se zde nabízí velké množství variant jak k bydlení, tak i k investici. Nabízí se zde možnost i kancelářských prostor či sídla firmy. Dům je pravidelně udržovaný, ve velmi dobrém stavu, veškeré vybavení je funkční a nastěhování je možné ihned.

Pro více informací nebo prohlídky se neváhejte obrátit na makléře.
Prodávající si vyhrazují právo vybrat kupujícího na základě jimi zvolených kritérií.
Rádi také pomůžeme prostřednictvím našeho finančního poradce s nejvhodnějším financováním Vašeho nového bydlení.

Máte zájem o bližší informace?

3805

Magazín
Nejnovější články

Již příští rok by se mělo v katastrálním území brněnských Židenic začít stavět. Novým obyvatelům by tu nejpozději od roku 2029 mělo být k dispozici až 300 bytových jednotek. Na projektu bude spolupracovat město se soukromým investorem.

Přejete si doma udržet i během nejchladnějších měsíců roku příznivé klima, vyhnout se plísním a zároveň ušetřit na vytápění? Máte-li plastová okna, řešení je snadné. Nastavte je do zimního režimu. Poradíme vám, jak na to.

Svou novou trvalou adresu by mohli v budoucnu najít mnozí Brňané na severovýchodním okraj jihomoravské metropole v Líšni. Na pozemcích při ulici Holzově totiž město plánuje novou výstavbu. Nejprve je však potřebné zpracovat územní studii, která podrobněji přiblíží rozvoj této lokality.

Zvyšování cen nemovitostí se nevyhnulo ani druhé polovině minulého roku. Například v loňském třetím čtvrtletí zdražily domy a byty meziročně o výrazných 22 %. Vyplývá to z Indexu cen nemovitostí vydávaném Českým statistickým úřadem (ČSÚ). Jaké jsou důvody rychlého růstu?

Nakupovat sem chodí obyvatelé z okolí, ale i ti, kdo do Brna přijíždějí ze směru od hlavního města našeho rakouského souseda. Nyní se obchodní centrum mezi ulicemi Vídeňská, Strážní a Vsetínská rozroste. V rámci přístavby plánuje soukromý investor například také stavbu bytového domu či polyfunkční budovy s 11 patry.

Do popředí zájmu Čechů se v posledních dvou letech dostaly rodinné domy. V kurzu jsou dvoj- a trojdomy, které představují finančně přijatelnější alternativu. Jaké jsou jejich výhody a nevýhody?