Prodej řadového domu v obci Čejč, okres Hodonín

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Domy
Typ konstrukce
cihlová
Obytná plocha
247 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Podtyp pozemku
samostatný
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
udržovaný / původní stav
Vybavení
neuvedeno
Vytápění
neuvedeno
Energetický štítek
G – mimořádně nehospodárná
Adresa

Čejč 69614
Česko

Okres
Hodonín
Cena
0 Kč
za nemovitost

Hledáte klidné bydlení pro svou rodinu a přitom s dobrou dostupností do města Brna?

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji rodinný prostorný dům se 2 NP v obci Čejč nedaleko města Hodonín.
Jedná se o cihlový, řadový dům o velkorysé užitné ploše 247m2 , který byl postaven v 70. letech minulého století. Dům, který nabízí skvělou možnost bydlení především pro větší rodinu, je velmi dobře udržovaný a umožňuje okamžité nastěhování.

Celý dům je podsklepený. Mimo technické místnosti s kotlem a bojlerem se zde nachází 2 prostorné, suché sklepní místnosti.

V 1. NP je garáž se vstupem do obytné části. Za vchodovými dveřmi je prostorná chodba, ze které je vchod do samostatného pokoje a kuchyně s jídelnou, kde je položena plovoucí podlaha. Na tomto podlaží je také samostatné WC, koupelna se sprchou a určitě vítaná prádelna. Z kuchyně a prádelny je vstup na krytou lodžii, ze které se dostaneme do udržované zahrady 116m2, jež je zatravněna a je z ní také přístup do 2 chladných sklepů pro případné uložení ovoce a zeleniny.
Ve 2.NP domu je 5 prostorných, samostatných, neprůchozích pokojů, koupelna s vanou a samostatné WC. U největšího pokoje se nachází prostorná lodžie otočená do ulice. Ve dvou pokojích jsou zachovalé parkety a taktéž z jednoho pokoje vede přístup k lodžii, která je situována do zahrady.

Dům je možno, po malých úpravách, využívat i jako dvougenerační.

Topení zajišťuje plynový kotel. Veškeré inženýrské sítě jsou do domu přivedeny. Před domem je zpevněná plocha umožňující parkování pro další 2 auta.

Čejč je obec ve vinařské oblasti vzdálená necelých 50 km od Brna. Díky autobusové i vlakové dopravě je dobré spojení do okolních měst, Hodonína, Břeclavi, Kyjova. Město Čejč disponuje veškerou občanskou vybaveností, lékař pro dospělé i děti, zubní ordinace, škola, školka.
Pro bližší informace či zájem o prohlídku kontaktujte makléřku.

Máte zájem o bližší informace?

4266

Magazín
Nejnovější články

Již příští rok by se mělo v katastrálním území brněnských Židenic začít stavět. Novým obyvatelům by tu nejpozději od roku 2029 mělo být k dispozici až 300 bytových jednotek. Na projektu bude spolupracovat město se soukromým investorem.

Přejete si doma udržet i během nejchladnějších měsíců roku příznivé klima, vyhnout se plísním a zároveň ušetřit na vytápění? Máte-li plastová okna, řešení je snadné. Nastavte je do zimního režimu. Poradíme vám, jak na to.

Svou novou trvalou adresu by mohli v budoucnu najít mnozí Brňané na severovýchodním okraj jihomoravské metropole v Líšni. Na pozemcích při ulici Holzově totiž město plánuje novou výstavbu. Nejprve je však potřebné zpracovat územní studii, která podrobněji přiblíží rozvoj této lokality.

Zvyšování cen nemovitostí se nevyhnulo ani druhé polovině minulého roku. Například v loňském třetím čtvrtletí zdražily domy a byty meziročně o výrazných 22 %. Vyplývá to z Indexu cen nemovitostí vydávaném Českým statistickým úřadem (ČSÚ). Jaké jsou důvody rychlého růstu?

Nakupovat sem chodí obyvatelé z okolí, ale i ti, kdo do Brna přijíždějí ze směru od hlavního města našeho rakouského souseda. Nyní se obchodní centrum mezi ulicemi Vídeňská, Strážní a Vsetínská rozroste. V rámci přístavby plánuje soukromý investor například také stavbu bytového domu či polyfunkční budovy s 11 patry.

Do popředí zájmu Čechů se v posledních dvou letech dostaly rodinné domy. V kurzu jsou dvoj- a trojdomy, které představují finančně přijatelnější alternativu. Jaké jsou jejich výhody a nevýhody?