Prodej, Projekt se stavebním povolením - Brno - Černovice

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Domy
Typ konstrukce
cihlová
Obytná plocha
497 m²
Zastavěná plocha
150 m²
Podtyp pozemku
samostatný
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
projekt
Vybavení
neuvedeno
Vytápění
neuvedeno
Energetický štítek
G – mimořádně nehospodárná
Adresa

Štolcova 1/1
Brno 61800
Česko

Městská část
Brno-Černovice
Okres
Brno-město
Cena
25000000 Kč
za nemovitost

Jsem potěšen, že Vám v zastoupení majitele mohu nabídnout projekt se stavebním povolením, zahrnující 8 bytových jednotek. Dispoziční rozložení bytů je 1KK - 2+1. Nemovitost je rozkládá na pozemku o celkové výměře 269 m2, z toho zastavěná plocha činí 150 m2. Navržená nemovitost bude disponovat pěti podlažími, přičemž 1PP - 2NP - rekonstrukce stávající stavby a 3NP - 4NP - novostavba. Zahradu nacházející se za domem je možno využít jako společný prostor, či je možné rozdělení na části a dát ji k užívání k jednotkám, nacházejícím se v 1NP.
Objekt se nachází v klidné ulici s ideální dostupností do centra města i k veškerým dopravním uzlům. v okolí naleznete veškerou občanskou vybavenost.

Dle stavebního povolení je rozložení jednotlivých podlaží následovné:

1PP:
- technické zázemí

1NP:
Byt 01 dispozice 2+1 51,5 m2
Byt 02 dispozice 1+1 40,2 m2
2NP:
Byt 03 dispozice 2+1 52,4 m2
Byt 04 dispozice 1+1 50,2 m2
3NP:
Byt 05 dispozice 1+1 51,5 m2
Byt 06 dispozice 2+1 55.0 m2
4NP
Byt 07 dispozice 1+1 43,0 m2
Byt 08 dispozice 1 kk 34,5 m2

Cena nemovitosti včetně stavebního povolení 25.000.000Kč + provize RK.

Projektovou dokumentaci jednotlivých podlaží naleznete v obrazové části.
Věřím, že Vás tato ojedinělá investiční příležitost osloví. V případě dotazů jsem Vám plně k dispozici a budu se těšit na osobní setkání s Vámi.

Máte zájem o bližší informace?

4317

Magazín
Nejnovější články

Již příští rok by se mělo v katastrálním území brněnských Židenic začít stavět. Novým obyvatelům by tu nejpozději od roku 2029 mělo být k dispozici až 300 bytových jednotek. Na projektu bude spolupracovat město se soukromým investorem.

Přejete si doma udržet i během nejchladnějších měsíců roku příznivé klima, vyhnout se plísním a zároveň ušetřit na vytápění? Máte-li plastová okna, řešení je snadné. Nastavte je do zimního režimu. Poradíme vám, jak na to.

Svou novou trvalou adresu by mohli v budoucnu najít mnozí Brňané na severovýchodním okraj jihomoravské metropole v Líšni. Na pozemcích při ulici Holzově totiž město plánuje novou výstavbu. Nejprve je však potřebné zpracovat územní studii, která podrobněji přiblíží rozvoj této lokality.

Zvyšování cen nemovitostí se nevyhnulo ani druhé polovině minulého roku. Například v loňském třetím čtvrtletí zdražily domy a byty meziročně o výrazných 22 %. Vyplývá to z Indexu cen nemovitostí vydávaném Českým statistickým úřadem (ČSÚ). Jaké jsou důvody rychlého růstu?

Nakupovat sem chodí obyvatelé z okolí, ale i ti, kdo do Brna přijíždějí ze směru od hlavního města našeho rakouského souseda. Nyní se obchodní centrum mezi ulicemi Vídeňská, Strážní a Vsetínská rozroste. V rámci přístavby plánuje soukromý investor například také stavbu bytového domu či polyfunkční budovy s 11 patry.

Do popředí zájmu Čechů se v posledních dvou letech dostaly rodinné domy. V kurzu jsou dvoj- a trojdomy, které představují finančně přijatelnější alternativu. Jaké jsou jejich výhody a nevýhody?