Prodej, Pozemky - zahrady, 945 m2 - Brno - Obřany

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Pozemky
Typ konstrukce
neuvedeno
Obytná plocha
945 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Podtyp pozemku
zahrada
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
neuvedeno
Vybavení
neuvedeno
Vytápění
neuvedeno
Adresa

Brno 61400
Česko

Okres
Brno-město
Cena
1570000 Kč
za nemovitost

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme na prodej zahradu o výměře 945 m2, v zahrádkářské oblasti, v obci Brno – Obřany. Příjezdová komunikace asfaltová, odbočka z hlavní cesty vedoucí z Obřan do Bílovic nad Svitavou, posledních 500 m k zahradě vede po polní, nezpevněné cestě. Pozemek obdélníkového tvaru má rozměry cca 9 m šířka, 96 m délka. Zahrádkářská oblast je na kopci a nabízí čistý vzduch a klid k relaxaci. Pozemek je ze strany příjezdu z východní strany rovinatý až svažitý, dále pokračuje do mírného kopce. Pozemek je vyčištěný frézou od náletových dřevin a proběhlo hloubkové zpracování zeminy. Na pozemku zůstaly 2 třešně v horní části, ve spodní části jsou 2 uschlé stromy (modřín a smrk) na odstranění. Pozemek je částečně oplocen ze dvou stran, přední a boční oplocení chybí. Stávající majitel provede zaměření pozemku geodetem, aby byly vytyčené hranice pro zbývající oplocení. Ve stávajícím územním plánu je pozemek veden v ploše ZPF (zemědělský půdní fond – slouží zejména pro hospodaření se zemědělskou půdou). Na pozemek nejsou přivedeny žádné inženýrské sítě. Vodu je možné řešit vrtanou studnou, soused má vrt hluboký cca 35 m. Sousední pozemky mají přípojky el. energie.

Máte zájem o bližší informace?

4740

Magazín
Nejnovější články

Již příští rok by se mělo v katastrálním území brněnských Židenic začít stavět. Novým obyvatelům by tu nejpozději od roku 2029 mělo být k dispozici až 300 bytových jednotek. Na projektu bude spolupracovat město se soukromým investorem.

Přejete si doma udržet i během nejchladnějších měsíců roku příznivé klima, vyhnout se plísním a zároveň ušetřit na vytápění? Máte-li plastová okna, řešení je snadné. Nastavte je do zimního režimu. Poradíme vám, jak na to.

Svou novou trvalou adresu by mohli v budoucnu najít mnozí Brňané na severovýchodním okraj jihomoravské metropole v Líšni. Na pozemcích při ulici Holzově totiž město plánuje novou výstavbu. Nejprve je však potřebné zpracovat územní studii, která podrobněji přiblíží rozvoj této lokality.

Zvyšování cen nemovitostí se nevyhnulo ani druhé polovině minulého roku. Například v loňském třetím čtvrtletí zdražily domy a byty meziročně o výrazných 22 %. Vyplývá to z Indexu cen nemovitostí vydávaném Českým statistickým úřadem (ČSÚ). Jaké jsou důvody rychlého růstu?

Nakupovat sem chodí obyvatelé z okolí, ale i ti, kdo do Brna přijíždějí ze směru od hlavního města našeho rakouského souseda. Nyní se obchodní centrum mezi ulicemi Vídeňská, Strážní a Vsetínská rozroste. V rámci přístavby plánuje soukromý investor například také stavbu bytového domu či polyfunkční budovy s 11 patry.

Do popředí zájmu Čechů se v posledních dvou letech dostaly rodinné domy. V kurzu jsou dvoj- a trojdomy, které představují finančně přijatelnější alternativu. Jaké jsou jejich výhody a nevýhody?