Prodej, Pozemky - zahrady, 488 m2 - Tišnov - Hájek

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Pozemky
Typ konstrukce
neuvedeno
Obytná plocha
488 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Podtyp pozemku
zahrada
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
neuvedeno
Vybavení
neuvedeno
Vytápění
neuvedeno
Adresa

Tišnov 666 01
Česko

Okres
Brno-venkov
Cena
360000 Kč
za nemovitost

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme na prodej zahradu o celkové výměře 488 m2, část města Tišnov, Tišnov- Hajánky, k.ú. Hájek u Tišnova. Příjezd k zahradě po silnici, parkování je možné po straně silnice, na travnatém pásu. Podél silnice jsou sloupy s veřejným osvětlením, lavičky. Zahrada je ve svažitém, terasovém terénu, na jihovýchodním svahu. Jedná se o soubor 3 pozemků za sebou, šířka 8 m, délka celkem cca 57 m, za zahradou je les. První pozemek od silnice o výměře 23 m2 - ostatní komunikace, následují pozemky 431 m2 a 34 m2 - trvalý travní porost.
Zahrada není oplocená, ale jsou zde zatlučeny hraniční kolíky (zaměřeno geogetem).
Zahrada je zatravněná a rostou tu ovocné stromy (3 jabloně, 2 třešně, ořech, švestka), jehličnany a listnaté stromy, které poskytují příjemný stín.
Na pozemek nejsou přivedeny žádné inženýrské sítě, cca 300 m do kopce je veřejná studna.

Máte zájem o bližší informace?

9349

Magazín
Nejnovější články

Víc než šest set parkovacích míst uvnitř i venku včetně dvou desítek nabíjecích stanic pro elektromobily – to přinese vybudování parkovacího domu na Šumavské. Nyní dělníci pracují na jeho základech.

Vysoké letní teploty a nutnost drahé klimatizace jsou velkým ekonomickým výdajem na provoz budov. U starších staveb, které jsou energeticky náročnější, se tyto výdaje ještě znásobují. Stále více se tedy prosazují chytré a zároveň zelené budovy. Tomuto trendu pomáhá i tlak na udržitelnost. V mnoha zemích a regionech včetně ČR vstupují na scénu přísnější environmentální a energetické předpisy a regulace. Jedná se například o směrnici CSRD (Corporate Sustainability Reporting Directive), která bude standardizovat reporting udržitelnosti.

Po více než deseti letech posun v projektu Čtvrť pod Hády, luxusní byty pod Kraví Horou v hodnotě několika desítek milionů korun nebo osmadvacet nových budov v rozvojovém území takzvaného Jižního centra. Brněnský realitní trh čekají velké novinky. V bytové otázce chce navíc rozvést se soukromými investory dialog i město.

Na českém fotovoltaickém trhu je obrovský přetlak. Podle odhadů odborníků na něm aktuálně působí až 800 dodavatelů, kteří se zásadně liší úrovní odbornosti, jednáním i zkušenostmi v oboru. Přitom výběr dodavatele FVE je klíčový krok, který zásadně určí ráz celé investice. Cech akumulace ve fotovoltaice (CAFT) v únoru vydal Desatero pro výběr fotovoltaiky a společnost Schlieger, jeden z historicky prvních členů CAFT, druhý bod desatera věnovaný právě výběru dodavatele dále rozvádí. Níže je pět kritérií, které jsou doporučeny při výběru dodavatele zohlednit.

Čtyři byty, které jsou momentálně ve správě městské části Brno-střed, budou v průběhu dubna nabídnuty zájemcům o koupi formou aukce na adrese drazby-brno.cz.

Brněnský realitní trh s nemovitostmi zamrzl. Potvrdil to i čtvrtý kvartál loňského roku. „Ačkoliv byl z tohoto pohledu o trochu úspěšnější než ten předchozí, návrat k číslům před vypuknutím konfliktu na Ukrajině je zatím v nedohlednu. Dobře to ilustruje skutečnost, že se v lednu loňského roku prodalo více bytů než za celé druhé pololetí dohromady,“ říká Dalibor Lamka, výkonný ředitel a předseda představenstva společnosti Trikaya.