Prodej, Pozemky - zahrady, 1111m2 - Želešice

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Pozemky
Typ konstrukce
neuvedeno
Obytná plocha
1111 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Podtyp pozemku
zahrada
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
neuvedeno
Vybavení
neuvedeno
Vytápění
neuvedeno
Adresa

Želešice 66443
Česko

Okres
Brno-venkov
Cena
3330000 Kč
za nemovitost

Nabízíme k prodeji pozemek v Želešicích, okres Brno - venkov.
Jedná se o zahradu o celkové výměře 1111m2, v rekreační chatové oblasti. Pozemek je přístupný po obecní zpevněné komunikaci.

Na pozemku se nachází starší chatka o ZP 49m2, která má přiděleno číslo evidenční.
Chatka je určena k celkové rekonstrukci nebo k demolici.

Zahrada je mírně svažitá, disponuje novým plotem, který byl v tomto roce postaven, díky tomuto plotu pozemek disponuje absolutním soukromím, k dispozici je brána pro vjezd automobilu a samostatný vchod.
IS: v letošním roce nově přivedená elektřina na pozemek a nově vybudovaná vrtaná studna.

Pozemek se nachází na klidném místě, obklopen lesem, je ideální pro milovníky soukromí. Obec Želešice se nachází 10 km od Brna, výbornou občanskou vybavenost, je zde pošta, škola, školka, obchody a restaurace a výborné dopravní spojení do Brna.

Máte zájem o bližší informace?

1248

Magazín
Nejnovější články

Již příští rok by se mělo v katastrálním území brněnských Židenic začít stavět. Novým obyvatelům by tu nejpozději od roku 2029 mělo být k dispozici až 300 bytových jednotek. Na projektu bude spolupracovat město se soukromým investorem.

Přejete si doma udržet i během nejchladnějších měsíců roku příznivé klima, vyhnout se plísním a zároveň ušetřit na vytápění? Máte-li plastová okna, řešení je snadné. Nastavte je do zimního režimu. Poradíme vám, jak na to.

Svou novou trvalou adresu by mohli v budoucnu najít mnozí Brňané na severovýchodním okraj jihomoravské metropole v Líšni. Na pozemcích při ulici Holzově totiž město plánuje novou výstavbu. Nejprve je však potřebné zpracovat územní studii, která podrobněji přiblíží rozvoj této lokality.

Zvyšování cen nemovitostí se nevyhnulo ani druhé polovině minulého roku. Například v loňském třetím čtvrtletí zdražily domy a byty meziročně o výrazných 22 %. Vyplývá to z Indexu cen nemovitostí vydávaném Českým statistickým úřadem (ČSÚ). Jaké jsou důvody rychlého růstu?

Nakupovat sem chodí obyvatelé z okolí, ale i ti, kdo do Brna přijíždějí ze směru od hlavního města našeho rakouského souseda. Nyní se obchodní centrum mezi ulicemi Vídeňská, Strážní a Vsetínská rozroste. V rámci přístavby plánuje soukromý investor například také stavbu bytového domu či polyfunkční budovy s 11 patry.

Do popředí zájmu Čechů se v posledních dvou letech dostaly rodinné domy. V kurzu jsou dvoj- a trojdomy, které představují finančně přijatelnější alternativu. Jaké jsou jejich výhody a nevýhody?