Prodej, Pozemky pro komerční výstavbu, 800 m2 - Vrbovec

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Pozemky
Typ konstrukce
neuvedeno
Obytná plocha
800 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Podtyp pozemku
stavební (komerční)
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
neuvedeno
Vybavení
neuvedeno
Vytápění
neuvedeno
Adresa

Vrbovec 671 24
Česko

Okres
Znojmo
Cena
2490000 Kč
za nemovitost

V exkluzivním zastoupení majitele nabízíme k prodeji pozemek se zahájenou stavbou vinného sklepa, situovaný na hranici okrajových částí obcí Vrbovec a Znojma, mezi vinné sklepy Vrboveckého kopce. Plocha celého pozemku má výměru 800 m2.
Stavební povolení je vyřízené na vybudování vinného sklepa s posezením a příslušným zázemím. Stavba bude obsahovat posezení pro max. 20 osob (50 m2), hygienické zázemí (1 x WC pro ženy a invalidy, 1 x WC + pisoár pro muže), kuchyňka pro přípravu dovezených potravin a skladovací prostory ve sklepě. Na pozemku bude dále umístěn sklad kol, parkovací stání zpevněné zatravňovacími dlaždicemi a mobilní sudy na přespávání s vlastním hygienickým zázemím.
Projekt počítá s využitím a úpravou pozemků o výměře 1312 m2, na které je sjednána nájemní smlouva s obcí Vrbovec (poplatek cca 500,- Kč ročně) a vydané souhlasné vyjádření jejich vlastníka na situaci.
Hlavní stavba je o zastavěné ploše 184 m2 o dispozici:
2.PP - sklep 28 m2, archiv 8,8 m2 (36,8 m2)
1.PP - technická mísnost 13,1 m2, sklad 22,2 m2, chodba se schody 23,1 m2 (58,4 m2)
1.NP - chodba 17,2 m2, kuchyň 16,5 m2, posezení 47,6 m2, komora 2,5 m2, WC ženy 3,9 m2, WC muži 5,9 m2, schody 8,2 m2 (101,8 m2)
Doposud bylo zbudováno:
Zpevněná příjezdová cesta, přípojka elektrické energie, vrtaná studna, bylo vyzděno 2.PP s přístupovým tubusem ..

Pojďte krásně a pohodlně vinařit, popřípadě investovat.
Potřebujete-li vyřídit úvěr, rádi Vám jej výhodně zprostředkujeme.
Bližší info u makléře

Máte zájem o bližší informace?

9073

Magazín
Nejnovější články

Víc než šest set parkovacích míst uvnitř i venku včetně dvou desítek nabíjecích stanic pro elektromobily – to přinese vybudování parkovacího domu na Šumavské. Nyní dělníci pracují na jeho základech.

Vysoké letní teploty a nutnost drahé klimatizace jsou velkým ekonomickým výdajem na provoz budov. U starších staveb, které jsou energeticky náročnější, se tyto výdaje ještě znásobují. Stále více se tedy prosazují chytré a zároveň zelené budovy. Tomuto trendu pomáhá i tlak na udržitelnost. V mnoha zemích a regionech včetně ČR vstupují na scénu přísnější environmentální a energetické předpisy a regulace. Jedná se například o směrnici CSRD (Corporate Sustainability Reporting Directive), která bude standardizovat reporting udržitelnosti.

Po více než deseti letech posun v projektu Čtvrť pod Hády, luxusní byty pod Kraví Horou v hodnotě několika desítek milionů korun nebo osmadvacet nových budov v rozvojovém území takzvaného Jižního centra. Brněnský realitní trh čekají velké novinky. V bytové otázce chce navíc rozvést se soukromými investory dialog i město.

Na českém fotovoltaickém trhu je obrovský přetlak. Podle odhadů odborníků na něm aktuálně působí až 800 dodavatelů, kteří se zásadně liší úrovní odbornosti, jednáním i zkušenostmi v oboru. Přitom výběr dodavatele FVE je klíčový krok, který zásadně určí ráz celé investice. Cech akumulace ve fotovoltaice (CAFT) v únoru vydal Desatero pro výběr fotovoltaiky a společnost Schlieger, jeden z historicky prvních členů CAFT, druhý bod desatera věnovaný právě výběru dodavatele dále rozvádí. Níže je pět kritérií, které jsou doporučeny při výběru dodavatele zohlednit.

Čtyři byty, které jsou momentálně ve správě městské části Brno-střed, budou v průběhu dubna nabídnuty zájemcům o koupi formou aukce na adrese drazby-brno.cz.

Brněnský realitní trh s nemovitostmi zamrzl. Potvrdil to i čtvrtý kvartál loňského roku. „Ačkoliv byl z tohoto pohledu o trochu úspěšnější než ten předchozí, návrat k číslům před vypuknutím konfliktu na Ukrajině je zatím v nedohlednu. Dobře to ilustruje skutečnost, že se v lednu loňského roku prodalo více bytů než za celé druhé pololetí dohromady,“ říká Dalibor Lamka, výkonný ředitel a předseda představenstva společnosti Trikaya.